1. leht 1-st

e36 318 temperatuuri andur

Postitatud: 17.09.2010 19:09 48
Postitas Nike88
Olen jooksnud mööda remondi kohtasid keegi aru ei saa mis viga on...diagnostika näitas et temperatuuri andur...kui panen temperatuuri anduri lahtiselt jutme külge siis nagu käib,aga nii kui keeran anduri ploki külge....siis nagu uputaks ennast julmalt täis,hakkab turtsuma,pöördesse ei lähe ja ühtlast gaasi ei hoia!hakkab veel õhupuhastajasse tagasi lööma ja sumpsist nagu voolaks bensiin välja...selline toor hais on taga üleval!olen proovinud aju vahetad,õhulugejat,küünlad ja küünla juhtmed vahetatud,jagaja kaas vahetatud,lambda andur ka vahetatud!aga kui temperatuuri andur lahtiselt on...siis ta ju ei näita ajule et mootor on soe ja annab ikka liiga palju kütet peale ja sellest peaks ju co kõrgeks minema!äkki oskab keegi pakkuda milles asi on?

Re: mure e36 318

Postitatud: 18.09.2010 05:04 35
Postitas Peeter_S
Sa nüüd kõigepealt rahune maha ja räägi täpsemalt. Mis asi sul käib, või mis sul ei käi?
Üldiselt peaks ottomootoritel olema 2 temperatuuri andurit. Üks ploki küljes, mis saadab näidu armatuuri ja teine radiaatori allosas (bi-metall andur), mis vastavalt temperatuurile lülitab sisse ventilaatori.
Sa ei maininud, kas sa anduri ikka vahetasid ära? Ja püüa mulle selgeks teha, mis andurit sa mõtlesid...
Sinu jutu järgi jääb praegu mulje, et sa räägid mingi tädi temperatuuri andurist, mis olenemata sinu romantilistest püüetest, ei hakka tööle (tegid talle veinid, küünlad ja asjad, aga ikka ei lähe neiu pöördesse)!

Re: mure e36 318

Postitatud: 18.09.2010 12:01 02
Postitas Nike88
ei päris nii ei ole:Dmõtlesin seda andurit mis on ploki küljes...see mis saadab ajule teate kui soe on mootor...seal kaks andurit kõrvuti,üks see mis näitab armatuuris ja teine mis saadab ajule!ostsin uue jah,vahetasin ära!no põhimõtteliselt minumeelest upputab ennast täis,pöördesse ei lähe ja hakkab õhupuhastajasse tagasi lööma,selline tunne on nagu pentsu jookseks sumbutist välja!aga kui andur lahtiselt siis nagu sellist pulli ei tee...aga aju ju arvab et mootor koguaeg külm ja annab ju rohkem pentsu peale,vähemalt nii arvan mina...loodan et nüüd said natuke paremini aru!

Re: mure e36 318

Postitatud: 18.09.2010 13:58 26
Postitas BMW3
aga kumb on kumb? esimene on mis,tagumine on mis,kui keegi teab ei viitsi ise mõõda juhtmeid ajuni roomata!

Re: mure e36 318

Postitatud: 18.09.2010 16:37 17
Postitas Nike88
salongi poolne on see mis näidukile saadab ja teine peaks siis ajule saatma...minu teada vähemalt:P

Re: e36 318 temperatuuri andur

Postitatud: 28.09.2010 17:43 37
Postitas Nike88
up