Toetusavaldus auto24ringi toetuseks

Vaba teema
Vasta
Kaido S
Huviline
Postitusi: 758
Liitunud: 07.01.2003 10:45 07

Toetusavaldus auto24ringi toetuseks

Postitus Postitas Kaido S »

palun teie abi seoses toetusavaldusega Audru ringraja heaks. Nimelt on Pärnus aktiviseerumas inimesed, kes koguvad allkirju ringraja tegevuse lõpetamiseks, millest oleks rohkem kui kahju. Kõik, kellele läheb raja saatus korda, peaksid minema lehele petitsioon.ee, tegema end seal kasutajaks ja andma oma allkirja vastavas lõimes - https://petitsioon.ee/paastame-audru-ringraja - auto24.ringi toetuseks. Loodetavasti saab meid palju ja Eestisse jääb alles ainuke koht, kus saab enda sõiduoskusi parandada ja kiirusest legaalsel viisil rõõmu tunda.
Kasutaja avatar
Oliver.L
Klubiliige
Postitusi: 2992
Liitunud: 31.10.2014 19:44 58
Peamine sõiduk: BMW F31 320d '14
Asukoht: Tallinn

Re: Toetusavaldus auto24ringi toetuseks

Postitus Postitas Oliver.L »

Oma panus antud.
Kasutaja avatar
Henri.
Klubiliige - admin
Postitusi: 12078
Liitunud: 03.03.2008 18:24 02
Peamine sõiduk: 328 kuut
Asukoht: Tln/kesklinn
Kontakt:

Re: Toetusavaldus auto24ringi toetuseks

Postitus Postitas Henri. »

Tundub, et habemega teema juba:
https://parnu.postimees.ee/4498596/oigu ... -vastavust

Loodetavasti ei kujune päeva lõpuks ainult petitsioon.ee-st häälte lugemiseks ja toetusavaldus saab edukas olema.
Kaido S
Huviline
Postitusi: 758
Liitunud: 07.01.2003 10:45 07

Re: Toetusavaldus auto24ringi toetuseks

Postitus Postitas Kaido S »

Niipalju kui mina olen aru saanud, on see ühe kohaliku mehe ringraja vastane sõjakäik, keda hakkas raja olemasolu seitsme aasta eest korraga hirmsasti segama ja kes värbab mõttekaaslasi uusasukate seast, kes kinnisilmi krundid raja vahetusse lähedusse soetavad.
Kasutaja avatar
AARE540
Huviline - moderaator
Postitusi: 11701
Liitunud: 31.01.2004 21:43 11
Peamine sõiduk: Scania R500 '18 Mercedes-Benz E350 '15 BMW 540i'94
Telefon: 53311120
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Toetusavaldus auto24ringi toetuseks

Postitus Postitas AARE540 »

See meenutab mulle üht hiljuti kuuldud lugu inimesest, kes ostis looduskaunisse kohta krundi ja ehitas sinna maja ning kellele ei meeldinud see, et kõrvalasuva metsa omanik metsa maha raius.
Ma ei saa sellistest aru- rinka on seal olnud enam-vähem nii kaua kui ma mäletan- mitte et ma ise seal kõrval elaks või midagi, kuid kas sellised, kellest Kaido rääkis, ei peaks omale krunte kuskile mujale ostma, mitte ringraja juurde ja siis hakkama hädaldama.

Krt igasugu öko-mahe-vegan-vaimsed-puukallistajad-pehmod-jne inimesed hakkavad ära viskama, varsti pole enam ühtki asja ilmas, mida saaks teha, ilma et kedagi ei häiriks :evil:
Kasutaja avatar
kapa
Huviline
Postitusi: 2608
Liitunud: 18.03.2006 17:26 57
Kontakt:

Re: Toetusavaldus auto24ringi toetuseks

Postitus Postitas kapa »

Vōiks pigem nende pōhivastaste maja ees löristada ja öösel piirajas hoida.
Panus pandud.
Aadresse teab keegi? :mrgreen:
Kaido S
Huviline
Postitusi: 758
Liitunud: 07.01.2003 10:45 07

Re: Toetusavaldus auto24ringi toetuseks

Postitus Postitas Kaido S »

Heaoluühiskoona üks hädasid seisneb selles, et aina enam toodetakse peale nartsissiste, kes enda mina ja sellega seonduvat jõhkralt üle tähtsustavad - mille ilmekaks näiteks on Lihula "püstolikangelane" - ega märka kõrvalseisjate vajadusi/õigusi. Kasvõi näiteks Lasnamäelt tuule tiibadesse saanud õnnelikud majaomanikud, kes soetavad unistuste kodu vanasse ja väljakujunenud asumisse ning hakkavad tagumikku maha saadas vuhtima kogukonna seinalehte kaebekirju kasside kohta, kellel jätkus jultumust värske majaomaniku aiast läbi jalutada...
Kasutaja avatar
TarmoV12
Klubiliige - admin
Postitusi: 2398
Liitunud: 27.12.2006 22:15 52
Peamine sõiduk: BMW X5 4.8i
Asukoht: Tallinn

Re: Toetusavaldus auto24ringi toetuseks

Postitus Postitas TarmoV12 »

Allkiri antud.
V8
Rain.
Klubiliige - admin
Postitusi: 6403
Liitunud: 17.11.2005 16:20 10
Asukoht: Tallinn/Pärnu

Re: Toetusavaldus auto24ringi toetuseks

Postitus Postitas Rain. »

Andsin ka allkirja ringraja toetuseks, kuid ütleks ka paar sõna kommentaariks, kuna osaliselt või aegajalt paiknen ise ka Pärnus ja olen kursis asjaga.

Probleem on muidugi olemas, et müra on ja see kostub isegi Pärnu kesklinna, kuid kesklinnas ei ole see probleemiks ja ei häiri üldse. Pigem peaks Pärnu LV ja auto24 ringaraja omanik/ud maha istuma ja asjad läbi rääkima, et mida antud olukorras saaks paremaks teha. Ehitati see rada ju osaliselt Eesti riigi rahaga (EAS andis 3,2 miljonit eurot Euroopa Liidu raha selleks pluss siis erainvestorid), seega võiks lahenduse leidmisest huvitatud olla nii Pärnu LV, Eesti riik kui ka EAS.

Sulgema seda vaevalt hakatakse, sest mine tea, äkki EU nõuab siis toetusraha tagasi.
Isiklikult olen nagu öeldud poolt, et rada jääks, sest see toob Pärnu linnale raha ja turiste.
MairoG
Huviline
Postitusi: 813
Liitunud: 29.01.2005 22:50 03
Asukoht: Tln ja Läänemaa

Re: Toetusavaldus auto24ringi toetuseks

Postitus Postitas MairoG »

Toetasin ka juba eile, et see rinka jääks alles, see peab jääma !!!
Kasutaja avatar
Sten.H
Klubiliige
Postitusi: 1230
Liitunud: 21.09.2010 17:33 56
Peamine sõiduk: BMW X5 3.0d E53 FL ´04
Asukoht: Sindi

Re: Toetusavaldus auto24ringi toetuseks

Postitus Postitas Sten.H »

Omalt poolt panus antud!
BMW 325ti E46 M 2002 (141kw/245Nm), BMW X5 3.0d E53 FL Maritime 2004 (160kw/500Nm)
Raivo
Huviline
Postitusi: 3605
Liitunud: 01.10.2002 10:58 38
Peamine sõiduk: BMW 530D
Asukoht: Tallinn

Re: Toetusavaldus auto24ringi toetuseks

Postitus Postitas Raivo »

Toetushääl antud!
530d
Kasutaja avatar
Marko S
Huviline
Postitusi: 3547
Liitunud: 11.10.2005 19:02 22
Peamine sõiduk: E39 530d
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Toetusavaldus auto24ringi toetuseks

Postitus Postitas Marko S »

Minu poolt ka allkiri all.
Aga see on juba halenaljakas, et inimesestel pole midagi muud teha, kui viriseda asjade üle, mis on aastakümneid eksisteerinud.
Ostad maja lennujaama lähedusse ja siis lähed kaebama, et müra liiga suur ? :shock: :roll:

Auto24ring on eesti riigile sama suure tähtsusega nagu Lennart Meri nimeline lennujaam. :!:
Kasutaja avatar
Riivo
Huviline
Postitusi: 8162
Liitunud: 27.02.2003 10:13 41
Peamine sõiduk: Ateca 4Drive
Asukoht: Edgarlandia
Kontakt:

Re: Toetusavaldus auto24ringi toetuseks

Postitus Postitas Riivo »

Allkiri all. Debiilsus kuubis. Nagu ametlikud allikad väidavad, 12. juunil oli koos raja- ja linnainimestest konsiilium ja selgus, et mitte ükski mõõtmine ei ole Audru ringrajal tuvastanud normide ületamist. Linnamüra olevat ka kõvem kui ringraja toonid. Selle kõige foonil ei tohiks lubada sellise koha lähdale rajada elamurajoone vaid parimal juhul tööstusparke. Lisaks olla arendaja kategooriliselt keeldunud tutvustamaks uute kruntide ostjatele fakti et lähedal asub ringrada. Masendav aga loodetavasti saadetakse see ringraja torpedeerija kuskile lõuna-Leedusse asumisele.
´17 4Drive
Kaido S
Huviline
Postitusi: 758
Liitunud: 07.01.2003 10:45 07

Re: Toetusavaldus auto24ringi toetuseks

Postitus Postitas Kaido S »

Viimase postituse toetuseks võiks kusagil Like-nupp olla :cool:
Vasta