BMW-de rekordiüritus

Jaga infot tulevastest ja kommenteeri juba olnud üritusi
Suletud

Kas on mõtet proovida rekordüritust?

Hääletus lõppes 24.04.2008 18:40 19

Jah, kindlasti
339
87%
Ei, pole mõtet
26
7%
Ei oma seisukohta
24
6%
 
Hääli kokku: 389
Kasutaja avatar
Riivo
Huviline
Postitusi: 8162
Liitunud: 27.02.2003 10:13 41
Peamine sõiduk: Ateca 4Drive
Asukoht: Edgarlandia
Kontakt:

Postitus Postitas Riivo »

praegu on polli järgi poolthääli ligi sadakond ja samas polegi tähtis et inimene peab olema siint foorumist...võib ju kaasata ka bmwhouse, minu kogemuste järgi on seal vägagi toredaid ja asjalikke bmw omanikke..liiatigi kui asi reaalselt käima läheb siis meediasse asi viia(ehk omab keegi tutvusigi) ja jälle sõna laiali saadetud..tähtis pole kes või kust sa oled vaid kas sa oled ja millega :D..ühise toreda eesmärgi nimel ma usun et huvilisi on rohkem ikka...pole ju selline üritus mis oleks iga aasta jne...tuleb ka rõhuda mingil määral edevusele: "minugi auto oli seal rivis!" ja sellest piisab et oleks jälle masinaid juures.
´17 4Drive
Tanel_P
Huviline
Postitusi: 1759
Liitunud: 07.08.2004 21:07 40
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Tanel_P »

Mina oleksin nõus tulema küll, kui võimalik. Aga nagu enne mainitud sai kellegi poolt, siis meediasse viies saame küll rohkem tulijaid, aga samuti aikusid ja petse. :roll:
Raivo
Huviline
Postitusi: 3610
Liitunud: 01.10.2002 10:58 38
Peamine sõiduk: BMW 530D
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Raivo »

Eks neid vastuargumente on alati lihtsam leida, kui poolt.
Aga kui keegi selle korralduse enda peale võtab, siis võimalusel üritan abiks olla ikka. Kasvõi osalemise näol :)
530d
Kasutaja avatar
kenwood1
Huviline
Postitusi: 3198
Liitunud: 18.04.2007 22:39 19
Asukoht: Keila / Helsinki

Postitus Postitas kenwood1 »

Ma ei oska öelda kui populaarne on hetkel radio2 (101,6)? Uurin kas mul seal üks tuttav veel käib üht saadet orgunnimas ehk annab kasvõi temakaudugi mõned õhtud kerget reklaami teha, kui vaja peaks olema.
e34 525i 88a - e34 525i touring 1995a - e34 540ia 1993 - e34 525TDSa Touring 1995.10 - e32 735ila 1991.1 - e38 740ia 1997a - e38 750ia 1999.12 - e61 530d 2004.6 - e53 X5 3,0d 2002a
Kasutaja avatar
teet3
Huviline
Postitusi: 383
Liitunud: 21.02.2006 13:24 49
Asukoht: Pärnu

Postitus Postitas teet3 »

Korraldajatel võiks olla raadiojaam või iga piirkonna juhil fm-trans., et rahvale infot jagada ja masse ohjata, ruupor on sellisel üritusel mõttetu, kuna kõik kuulavad muusikat autos. FM sagedust kasutades istuksid osalejad valvsalt raadiote juures ja ootaksid juhtnööre.
Kasutaja avatar
touringmeez
Huviline
Postitusi: 174
Liitunud: 04.06.2007 21:00 13
Asukoht: viljandi/tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas touringmeez »

hea üritus tuleks isegi kuid hääletus tulemused panevad sügavalt kahtlema sellesse sest inimesed ei viitsi isegi hääletada.Ettepanek oleks selliste teemade puhul et moded võiks selle panna ülesse esilehele ja punaselt sest võibolla paljud ei vaevu vaatamagi mujale kui seda mida parasjagu vaja teada.
E34 525i touring.
Kasutaja avatar
reemet16
Huviline
Postitusi: 58
Liitunud: 19.09.2007 13:21 55
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas reemet16 »

Osalesin ka Audiclubi üritusel ja võin ka kinnitada, et lihtne sellise asja korraldamine küll ei ole.
Raadiojaam mis asja kajastaks on lausa hädavajalik kasvõi ühise stardi andmiseks. Kõigil osalejatel peaks raadios mängima siis üks ja sama jaam. Audidel läks esimene start pekki ainuüksi sellepärast, et üks auto rivi eestotsast ära kooles - samas oli kohal ka palju selliseid tüüpe kes rivis õlut jõid ja mingit vene raadiot kuulasid selle asemel, et üritusse panustada.
Tee peaks olema ürituse ajaks kindlasti liikluseks suletud.
Aga muidu võtaks osa küll üritusest ja aitaks ehk korraldadgi kui vaja.
Kasutaja avatar
Tauri
Klubiliige
Postitusi: 2672
Liitunud: 22.04.2004 12:37 25
Peamine sõiduk: BMW
Telefon: 56220022
Asukoht: Harku vald
Kontakt:

Postitus Postitas Tauri »

kui asi toimub siis mina kahe autoga kohal!

nõus ka org komiteed abistama!
E70 X5 3.0d 173kw ; E83 X3 160kw
Kasutaja avatar
Marko S
Huviline
Postitusi: 3549
Liitunud: 11.10.2005 19:02 22
Peamine sõiduk: E39 530d
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Marko S »

Mina olen ka kindlasti koha,kuid ainult ühe autoga :P
Ja kindlasti ulatan abikäe ka,kui vaid vaja :)


Edu õnnestumisel!
Kasutaja avatar
alx
Huviline
Postitusi: 361
Liitunud: 24.09.2004 19:04 51
Peamine sõiduk: BMW X5 3.0d
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas alx »

Kui üritus toimub siis olen kohal!
Kasutaja avatar
RaigoS
Huviline
Postitusi: 108
Liitunud: 26.12.2006 07:29 28
Asukoht: Pärnumaa

Postitus Postitas RaigoS »

Olen samuti tulija, kui juba rekordiks, siis 2 masinaga :D Ajame mõlemad masinad sis välja :D
Raigo Siitam
raigo@proled.ee
http://www.proled.ee" onclick="window.open(this.href);return false;
Kasutaja avatar
AARE540
Huviline - moderaator
Postitusi: 11703
Liitunud: 31.01.2004 21:43 11
Peamine sõiduk: Scania 500R '24 Mercedes-Benz E350 '15 BMW 540i'94
Telefon: 53311120
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Postitus Postitas AARE540 »

Enda poolt saaks ka kaks BMWd kohale tuua :)
Mikk_O
Huviline
Postitusi: 259
Liitunud: 21.07.2005 00:29 24
Asukoht: pärnu
Kontakt:

Postitus Postitas Mikk_O »

mina oleks ka tulija, kuid seda võiks ikka päris pikalt ette planeerida, et inimesed saaks endale päeva vabaks võtta.
Kasutaja avatar
Martin_S
Huviline
Postitusi: 1421
Liitunud: 17.11.2004 14:15 06
Asukoht: Kakumäe

Postitus Postitas Martin_S »

Ma nagu sellest ei saagi aru, et kohe kui teema tehakse hakatakse seda negatiivsel hoiakul lammutama. Kui kõik oleks sellisel virilal seisukohal ei toimuks siin mitte üks üritus. Veel vähem tahaks keegi seda korraldada

Niisiis Igatahes sai Truumu diagnostis vaikselt istudes kambapeale sellisele ideele tuldud. Ja minu meelest poleks veel aeg negatiivseks kriitikaks, sellist kriitikat paluks peale üritust et õppida vigadest jne...
Ühesõnaga asi selline et ma olen nõus asja korraldama hakkama ja ma arvan et ma leian siit foorumist ka abikäsi kindlasti !

teet3 kirjutas:Korraldajatel võiks olla raadiojaam või iga piirkonna juhil fm-trans., et rahvale infot jagada ja masse ohjata, ruupor on sellisel üritusel mõttetu, kuna kõik kuulavad muusikat autos. FM sagedust kasutades istuksid osalejad valvsalt raadiote juures ja ootaksid juhtnööre.
Ilma käsi ja auto jaamadeta polegi võimalik seda üritust korraldada.

Igaljuhul mõte vajab natuke seedimist! Igatahes isegi kui kokku tuleb juba 100 - 200 autot on see juba omaette saavutus kuna tavaliselt on kogunemistel 10 - 20 masinat heal juhul. Muidugi reklaam on hea aga sellega kaasneb ka igasuguste jogade saabumine.
Kasutaja avatar
Cardo
Huviline
Postitusi: 4224
Liitunud: 27.12.2002 00:08 12
Asukoht: Jüri

Postitus Postitas Cardo »

Seadge mingi teine eesmärk, näiteks kõige rohkem BMW-sid mis ühel ajal käivituvad, või avavad juhiukse, või pidurdavad 30-0, autode rivvi sättimine on juba vana teema, innovatiivsust võiks olla.
E28:2,0, E28:2,5, E28:3,0; F21
KristjanS
Huviline
Postitusi: 946
Liitunud: 27.09.2005 19:42 02
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas KristjanS »

Minu poolt küll 1 hääl, aga tulemas 2 autot ;)
Kasutaja avatar
Kristian330
Huviline
Postitusi: 298
Liitunud: 24.11.2003 12:42 32
Asukoht: Helsingi-Merivälja

Postitus Postitas Kristian330 »

Osaleks ka ühe autoga kindlasti..
Alati poolt!
E36 328i cabrio ex - 330d touring M ex - F07
kiire kaherattaline.
Indrek_M
Huviline
Postitusi: 3449
Liitunud: 31.08.2004 12:58 12
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Indrek_M »

Cardo kirjutas:Seadge mingi teine eesmärk, näiteks kõige rohkem BMW-sid mis ühel ajal käivituvad, või avavad juhiukse, või pidurdavad 30-0, autode rivvi sättimine on juba vana teema, innovatiivsust võiks olla.
Nõus. Seepärast ka minu poolt EI. Võiks mingi uue ideega maha saada, mitte, et "Oh - Audi mehed tegid, teeme ka". Vahet pole, kas lööksime rekordi üle või kukuksime haledalt läbi - halb kuulsus oleks see igal juhul.
Indrek
Kasutaja avatar
Riivo
Huviline
Postitusi: 8162
Liitunud: 27.02.2003 10:13 41
Peamine sõiduk: Ateca 4Drive
Asukoht: Edgarlandia
Kontakt:

Postitus Postitas Riivo »

Cardo kirjutas:Seadge mingi teine eesmärk, näiteks kõige rohkem BMW-sid mis ühel ajal käivituvad, või avavad juhiukse, või pidurdavad 30-0, autode rivvi sättimine on juba vana teema, innovatiivsust võiks olla.
No vot minu jaoks ongi eesmärk et palju selle ürituse tulemusena autosid kokku tuleb ja samas teeb see ka margile kui sellisele reklaami...liiatigi ei ole midagi andekamat leidnud seni kui välja arvata X5 mahutavuse test :P...mina leian et seegi idee piisavalt hea...ja ma ei naeraks välja järgmine aasta oopelimehi kes sama asja üritaksid..
Indrek_M kirjutas: Nõus. Seepärast ka minu poolt EI. Võiks mingi uue ideega maha saada, mitte, et "Oh - Audi mehed tegid, teeme ka". Vahet pole, kas lööksime rekordi üle või kukuksime haledalt läbi - halb kuulsus oleks see igal juhul.
võiks võiks võiks võiks...ja seda negatiivsust me materdada üritamegi....
suht halb kuulsus on bmw-l niikuinii, kui ei ürita siis see ei parangi....ja kellel selles teemas lobamisest halb maik suhu tekib siis soovitan suuhügieeniga tegelda tihedamini..
´17 4Drive
jjanno
Huviline
Postitusi: 2320
Liitunud: 01.10.2002 12:07 07
Peamine sõiduk: VW
Asukoht: Ravila

Postitus Postitas jjanno »

Tere
Riivo kirjutas:...ja ma ei naeraks välja järgmine aasta oopelimehi kes sama asja üritaksid..
Eesti autoklubide iga-aastane rändüritus? Ehk siis tähestikus esimene oli Audi. Järgmisena tuleb BMW. Siis Citroen jne? Iga aasta erinev mark.

jJanno
exTouring
Indrek_M
Huviline
Postitusi: 3449
Liitunud: 31.08.2004 12:58 12
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Indrek_M »

Riivo kirjutas:
Indrek_M kirjutas: Nõus. Seepärast ka minu poolt EI. Võiks mingi uue ideega maha saada, mitte, et "Oh - Audi mehed tegid, teeme ka". Vahet pole, kas lööksime rekordi üle või kukuksime haledalt läbi - halb kuulsus oleks see igal juhul.
võiks võiks võiks võiks...ja seda negatiivsust me materdada üritamegi....
suht halb kuulsus on bmw-l niikuinii, kui ei ürita siis see ei parangi..
Ma saan aru, et jube tahtmine on teha - ideid ei ole aga (ära)tegemise tuhin on suur. Kui on halb kuulsus, siis tuleks teha asju, mis kindla peale õnnestuvad ja pigem midagi originaalset.
Kui on tahtmine Audi/Opeli/Saab-i meestele ära teha siis pigem olgu selleks kasvõi heategevuslik klubidevaheline jalgpallimatš - populaarsust võidaksid sellest siis kõik klubid.
Riivo kirjutas:..ja kellel selles teemas lobamisest halb maik suhu tekib siis soovitan suuhügieeniga tegelda tihedamini..
See käis nüüd minu kohta?
Indrek
Kasutaja avatar
Maris
Huviline
Postitusi: 478
Liitunud: 18.01.2007 16:12 01
Asukoht: Pärnu

Postitus Postitas Maris »

jjanno kirjutas: Eesti autoklubide iga-aastane rändüritus? Ehk siis tähestikus esimene oli Audi. Järgmisena tuleb BMW. Siis Citroen jne? Iga aasta erinev mark.

jJanno
Ohh, siis ma saaks mõlemal osaleda, mul nii bmw kui citroen olemas :D :D :D

Aga igaljuhul, mina võtaks küll heameelega osa üritusest ja aitaks korraldamise poolepealtki kui minust mingit kasu on ;)

Aga kas Eesti BMW klubis ei ole niipalju liikmeid/huvilisi, keda kokku koguda, võiks teha ju klubisisese kogunemise. näiteks reklaami poole pealt kas on võimalik kõigile ps saata informatsiooni näol jms seda ju ikka loetakse!

Selle kohapealt võiks küll see kogunemine mingis mõttes erineda Audiklubi poolest, ise millegagi silma paista :!:
Kui pöörad näo päikese poole, jäävad varjud seljataha.
E53 X5 4,6is
Kasutaja avatar
marko323
Huviline
Postitusi: 1050
Liitunud: 14.08.2006 16:35 52
Asukoht: saue

Postitus Postitas marko323 »

võibolla loll mõte aga kas ei võiks teha,et mitu erinevat auto seeriat saaks kokku nt e36 e34 e39 jne.kuskil suurel platsi korraldada ja eraldi kohtadesse jagada,oleks nagu omamooodi autonäitus.
Kasutaja avatar
Raido328
Huviline
Postitusi: 349
Liitunud: 31.10.2006 17:44 39
Asukoht: Avinurme

Raido 328

Postitus Postitas Raido328 »

Minu poolt kindel hääl + 2 autot
Kasutaja avatar
Maris
Huviline
Postitusi: 478
Liitunud: 18.01.2007 16:12 01
Asukoht: Pärnu

Postitus Postitas Maris »

marko323 kirjutas:võibolla loll mõte aga kas ei võiks teha,et mitu erinevat auto seeriat saaks kokku nt e36 e34 e39 jne.kuskil suurel platsi korraldada ja eraldi kohtadesse jagada,oleks nagu omamooodi autonäitus.
kusjuures ma mõtlesin ka sama, et kui tuleb suurem kamp kokku, siis võiks ära jagada ritta erinevad mudelid ja aastakäigud.. siis oleks võrdlusmoment ja hea vaadata.. :P
Kui pöörad näo päikese poole, jäävad varjud seljataha.
E53 X5 4,6is
Kasutaja avatar
Tauri
Klubiliige
Postitusi: 2672
Liitunud: 22.04.2004 12:37 25
Peamine sõiduk: BMW
Telefon: 56220022
Asukoht: Harku vald
Kontakt:

Postitus Postitas Tauri »

autod reastada vastavalyt nende sünniaja järgi- kõik "vennad ja õed" leiaks ennast üles :)
E70 X5 3.0d 173kw ; E83 X3 160kw
Kasutaja avatar
Riivo
Huviline
Postitusi: 8162
Liitunud: 27.02.2003 10:13 41
Peamine sõiduk: Ateca 4Drive
Asukoht: Edgarlandia
Kontakt:

Postitus Postitas Riivo »

Indrek_M kirjutas: Ma saan aru, et jube tahtmine on teha - ideid ei ole aga (ära)tegemise tuhin on suur. Kui on halb kuulsus, siis tuleks teha asju, mis kindla peale õnnestuvad ja pigem midagi originaalset.
Kui on tahtmine Audi/Opeli/Saab-i meestele ära teha siis pigem olgu selleks kasvõi heategevuslik klubidevaheline jalgpallimatš - populaarsust võidaksid sellest siis kõik klubid.
no krt milleks arvata et bemmiklubis käib mingi salalik ärategemise värk...tead ausalt öelda ajab närvi selline suhtumine kohe :evil: ...me lihtsalt proovime kas meil see asi õnnestuks ja KINDLASTI kaasame korralduse puhul ka audiklubi abi...seega ei kujune sellest ÄRATEGEMINE vaid KOOSTÖÖ...ehk jõuab kohale ka kunagi...
elus jääks enamus asju tegemata kui minna 100% õnnestumiste peale välja.

edit: jalgpall on huvitavam kui igaühele platsil pall anda
´17 4Drive
velz
Huviline
Postitusi: 304
Liitunud: 26.11.2006 17:42 52

Postitus Postitas velz »

Lugesin terve selle teema läbi, ja omaltpoolt võiks lisada niipalju, et mul oleks võimalik ise raadiot teha, levi oleks umbes 6km raadiuses, on vaja ainult elektri voolu. Et see vast natukene lihtsam kui mõne jaama hõivamine.
Aga muidu idee mulle väga meeldib!
Loodan ka kohale tulla kui midagi toimub
Kasutaja avatar
täpp
Huviline
Postitusi: 221
Liitunud: 12.06.2007 18:21 25
Asukoht: hps
Kontakt:

Postitus Postitas täpp »

6km jääb väheks
guinessi nõudes on et vahe kahe auto vahel sõidu ajal ei tohi olla üle 10m, võtame jämedalt, et see teeb siis 15m auto kohta, 100 autot on 1,5km, 400 autot on 6km, ja nad peavad sõitma :)
Taavi_L
Huviline
Postitusi: 397
Liitunud: 19.03.2007 07:33 37
Peamine sõiduk: BMW E39 525D
Asukoht: Saue

Postitus Postitas Taavi_L »

Kui üritus tõesti toimub, oleks patt sellest mitte osa võtta. Elus tuleb kõike proovida :D
Suletud