Kesk-Eesti kogunemine

Jaga infot tulevastest ja kommenteeri juba olnud üritusi
Vasta
Kasutaja avatar
McPeet
Huviline
Postitusi: 193
Liitunud: 15.11.2009 20:32 32
Asukoht: Vantaa

Re: Kesk-Eesti kogunemine

Postitus Postitas McPeet »

soots05 kirjutas:
McPeet kirjutas:Minu väike pähklisarnane aju :D
McPeet kuule, vaata, et sa siis mind oma pähkliajuga maha ei unusta -.- Numbrit sa mul siiski tead ja kui ei tea siis elukohta tead ju. Sinu kodust kõigest mingi 5km eemal kui sedagi. :D
Mnjah ma üritasin sulle helistada ükspäev, terve päev otsa, telefon väljas telefon väljas, no kuda mina pean teadma, kas sa vedeled kodus kuskil või siis oled küla peal?
Tahmik
Kasutaja avatar
soots05
Huviline
Postitusi: 257
Liitunud: 10.12.2009 18:03 35
Asukoht: Viljandimaa

Re: Kesk-Eesti kogunemine

Postitus Postitas soots05 »

McPeet kirjutas:
soots05 kirjutas:
McPeet kirjutas:Minu väike pähklisarnane aju :D
McPeet kuule, vaata, et sa siis mind oma pähkliajuga maha ei unusta -.- Numbrit sa mul siiski tead ja kui ei tea siis elukohta tead ju. Sinu kodust kõigest mingi 5km eemal kui sedagi. :D
Mnjah ma üritasin sulle helistada ükspäev, terve päev otsa, telefon väljas telefon väljas, no kuda mina pean teadma, kas sa vedeled kodus kuskil või siis oled küla peal?
Jeh. Mul telefon otsustas kaevus ujuda veidi. :D Õnneks sain ta kätte ja täna õhtul nüüd proovin kas neist vanadest nippidest on kasu, et see käima saada. Usun, et saan tööle, seega olen kättesaadav ikka. ;)
Kasutaja avatar
Algu
Huviline
Postitusi: 267
Liitunud: 20.04.2005 21:57 31
Asukoht: Jõgeva

Re: Kesk-Eesti kogunemine

Postitus Postitas Algu »

:cool: Ma olen ka Filmipeale jäänd, kuigi Niinim kruiisil ei osalend.
Nimelt 0,27 kui kaameramees (Ets) pöörabpilgu ettepoole,siis on vilksamisi näha.
BMW-See On Auto
Kasutaja avatar
Pavel_V
Huviline
Postitusi: 3538
Liitunud: 09.12.2006 20:05 46
Peamine sõiduk: BMW E46 330 ///M-Pakett
Asukoht: Helsinki Finland. Jõgeva, Estland!
Kontakt:

Re: Kesk-Eesti kogunemine

Postitus Postitas Pavel_V »

Vist on teema ära vajunud ja pole huvi kah kellgil enam asja vastu. :roll:
Now:BMW E46 330 Facelift ///M-Pakett.
BMW The Ultimate Driving Machine
Kasutaja avatar
Onu Tom
Huviline
Postitusi: 559
Liitunud: 22.03.2005 00:03 05
Asukoht: Jõgeva
Kontakt:

Re: Kesk-Eesti kogunemine

Postitus Postitas Onu Tom »

Pavel-Qlimax kirjutas:Vist on teema ära vajunud ja pole huvi kah kellgil enam asja vastu. :roll:
Kas sinu huvi on nüüd tekkinud :?: :)
Paar viimast kogunemist näitas tõesti,et huvi pole...kohalikud tiirutasid lihtsalt ringi,kuid ligi ei astu nagu kedagi...foorumis on aga "huvilisi" küll... ;)
Eks näidake huvi üles ja usun,et miskit annab ikka korraldada... ;) :idea:
E30>E28>E30>E34>E34 Touring>E34 Touring>E39 530d Touring>ja kõik...
Kasutaja avatar
Mikk__M
Huviline
Postitusi: 282
Liitunud: 25.04.2009 06:38 37
Asukoht: Põltsamaa

Re: Kesk-Eesti kogunemine

Postitus Postitas Mikk__M »

Kõik, mis vaja öelda, ütles Onu Tom eelmise postitusega. Pealegi. Tõsisemad huvilised kohtuvad üsna tihti niigi. Pole selle jaoks vaja eraldi hängi korraldada.
Ja mis puutub sellesse suuremasse üritusse, millest eelnevalt ka juttu on olnud, siis sellele ei ole piisavalt tulijaid. See, et siia kõik kirja ei saa, ei tähenda, et mina ja veel mõni indiviid, ei ole selle peale mõelnud. Aga uurimise tulemus on..... rahvast lihtsalt ei saa kokku. Ülla, ülla :? Kahjuks kipub nii olema, et Kesk-Eesti BMW omanike seas on valdav enamus selliseid inimesi, kes lähevad pigem mõnele sellisele üritusele nagu seda oli Jõgeva kevadkruiis. Mõistlikust meelelahutusest ja margiga seotud üritusest ei taha just palju inimesi osa võtta, kuna neil kogunemistel ei ole põhieesmärgiks "sõõrikute" joonistamine, idiootselt käitumine liikluses, ja oma IQ samastamine rehvi diameetriga tollmõõdus.
Samas. Teema on ju vaba, kui keegi soovib mingit hängi/kogunemist/üritust korraldada, laske käia. Miks peab kõik alati olema ette ära tehtud?
Tel: 58348320
Kasutaja avatar
Marukoer
Huviline
Postitusi: 112
Liitunud: 26.04.2006 14:46 22
Asukoht: Paide
Kontakt:

Re: Kesk-Eesti kogunemine

Postitus Postitas Marukoer »

Nii hull asi ka ei ole ju :cool:
SR - Paide / e34club
sups
Huviline
Postitusi: 257
Liitunud: 10.12.2006 15:26 59

Re: Kesk-Eesti kogunemine

Postitus Postitas sups »

No ega midagi head ka ei ole...... mõnede meeste poolt on margi maine ikka väga alla viidud :mrgreen: ...nii et kui mõne rahulikuma BMW omanikuga mõnel üritusel osalemise ideed arutada...on vastus tavaliselt et mis sinna ikka minna ....nagunii üks kummivilistamine ainult.... :!:
Kasutaja avatar
Marukoer
Huviline
Postitusi: 112
Liitunud: 26.04.2006 14:46 22
Asukoht: Paide
Kontakt:

Re: Kesk-Eesti kogunemine

Postitus Postitas Marukoer »

lennake siis 18ndal olevale heategevus prallele tuu kah Kesk-eestis ju st. Paides :cool:
SR - Paide / e34club
Kasutaja avatar
Onu Tom
Huviline
Postitusi: 559
Liitunud: 22.03.2005 00:03 05
Asukoht: Jõgeva
Kontakt:

Re: Kesk-Eesti kogunemine

Postitus Postitas Onu Tom »

Marukoer kirjutas:lennake siis 18ndal olevale heategevus prallele tuu kah Kesk-eestis ju st. Paides :cool:
Ikka võiks,kuid mis kuu 18-dal :?: :mrgreen:
Loogiline oleks,et juuli,vist... :roll:
E30>E28>E30>E34>E34 Touring>E34 Touring>E39 530d Touring>ja kõik...
Kasutaja avatar
Marukoer
Huviline
Postitusi: 112
Liitunud: 26.04.2006 14:46 22
Asukoht: Paide
Kontakt:

Re: Kesk-Eesti kogunemine

Postitus Postitas Marukoer »

SR - Paide / e34club
Kasutaja avatar
Mikk__M
Huviline
Postitusi: 282
Liitunud: 25.04.2009 06:38 37
Asukoht: Põltsamaa

Re: Kesk-Eesti kogunemine

Postitus Postitas Mikk__M »

Njah... Isegi see, et tegemist on eelmainitud ürituse näol, ülimalt ülla ettevõtmisega, ei too mind sellele ettevõtmisele kaasa lööma. Nimelt on mul veel liigagi hästi meeles selle ürituse eestvedaja eelmise aasta suure kogunemise korraldamine. Mäletan hästi, kes tol üritusel olid enamuses. Ja ma kardan, et ka sellest üritusest korraldatakse lõpuks osside jooming. Mina sellest huvitatud ei ole.
Vabandan muidugi oma eelarvamuste pärast, kuid see ei muuda asja.
Tel: 58348320
Kasutaja avatar
Marukoer
Huviline
Postitusi: 112
Liitunud: 26.04.2006 14:46 22
Asukoht: Paide
Kontakt:

Re: Kesk-Eesti kogunemine

Postitus Postitas Marukoer »

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
SR - Paide / e34club
Kasutaja avatar
hannes56
Huviline
Postitusi: 407
Liitunud: 30.06.2009 22:39 06
Asukoht: Tartu

Re: Kesk-Eesti kogunemine

Postitus Postitas hannes56 »

Marukoer kirjutas::lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
No mis siin nüüd Nii naljakat oli?
Kasutaja avatar
Marukoer
Huviline
Postitusi: 112
Liitunud: 26.04.2006 14:46 22
Asukoht: Paide
Kontakt:

Re: Kesk-Eesti kogunemine

Postitus Postitas Marukoer »

hannes56 kirjutas:
Marukoer kirjutas::lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
No mis siin nüüd Nii naljakat oli?
Ah ma hoian oma lollakad kommentaarid parem endale
SR - Paide / e34club
Quakey
Huviline
Postitusi: 62
Liitunud: 16.07.2008 18:55 38

Re: Kesk-Eesti kogunemine

Postitus Postitas Quakey »

Ega korraldaja siis süüdi ole, kui inimesed ei oska korralikult käituda :roll:
Kasutaja avatar
Mikk__M
Huviline
Postitusi: 282
Liitunud: 25.04.2009 06:38 37
Asukoht: Põltsamaa

Re: Kesk-Eesti kogunemine

Postitus Postitas Mikk__M »

Quakey kirjutas:Ega korraldaja siis süüdi ole, kui inimesed ei oska korralikult käituda :roll:
Oled sa selle korraldajaga kokku puutunud? Tuleb meelde ütlus "Ütle kes on su sõbrad ja ma ütlen, kes oled sina". Hmh...
Aga aitab nüüd küll, teema kisub läbuks kätte ära. Kui kellelgi on midagi asjalikku öelda, siis andku tuld. Igasugune muu loba jäägu mujale.
Tel: 58348320
318I
Huviline
Postitusi: 354
Liitunud: 06.11.2008 16:42 49
Asukoht: Järvamaa

Re: Kesk-Eesti kogunemine

Postitus Postitas 318I »

Olen ka tulija kuna ei ole minu elukohast kaugel :D
Kasutaja avatar
hannes56
Huviline
Postitusi: 407
Liitunud: 30.06.2009 22:39 06
Asukoht: Tartu

Re: Kesk-Eesti kogunemine

Postitus Postitas hannes56 »

:lol:
Kasutaja avatar
Marukoer
Huviline
Postitusi: 112
Liitunud: 26.04.2006 14:46 22
Asukoht: Paide
Kontakt:

Re: Kesk-Eesti kogunemine

Postitus Postitas Marukoer »

Autš... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
SR - Paide / e34club
Kasutaja avatar
aliis
Huviline
Postitusi: 38
Liitunud: 17.07.2009 18:43 10

Re: Kesk-Eesti kogunemine

Postitus Postitas aliis »

Hästi öeldud minuarust ! ;)
Kasutaja avatar
Onu Tom
Huviline
Postitusi: 559
Liitunud: 22.03.2005 00:03 05
Asukoht: Jõgeva
Kontakt:

Re: Kesk-Eesti kogunemine

Postitus Postitas Onu Tom »

Tekkis paar küssat... :roll:
kaica kirjutas: Lase teistel ka korraldada, mitte ainult endal.
A kes keelab :?: Mina ei suutnud küll välja kuskilt lugeda,et keegi Mikk siin millegi korraldamise ainuõiguse on võtnud... :roll:
kaica kirjutas:Ja nagu öeldakse, las krants haugub, pidu käib ikka edasi.
A mis haugud siis :?: Pange parem pidu edasi,isegi ühineks... ;) :idea:

kaica kirjutas: See, et sina oled karsklane, ei tähenda seda, et teised ei või privaatses kohas ennast lõdvaks lasta ja muusika järgi jalga keerutada.
Mikk ei ole karsklane,kuid eriline "jalakeerutaja" kah mitte... ;) Mina lasen ikka lõdvaks,vahel,ka jala... :mrgreen:
kaica kirjutas: ma ausalt väga täpselt mäletan, et keegi täis ei oksendanud ja üle ei pingutanud.
Usu mind,see vaevalt Mikku huvitab ja ega minagi eriti huvi ei tunne,kuhu keegi ja millal oksendab...me@väga harva,pohmakaga... :cool:

kaica kirjutas:Mul pole mõtet siin kraaksuda tõesti, sest tean, et sinusugusel täiskasvanud mehel erilist muud teha pole, kui istuda päev läbi siin foorumis ja ainult ****keerata. (Foorumis ju ropendada ei tohi).
Ega ei ole jah,mõtet kraaksuda,kuid aru mina vähemalt ei saa,mida see postitus siin siis muud tähendab :?: :roll: (Ropendada ei ole ilus,keegi aga ei keela...)
kaica kirjutas:Ja teadmiseks sulle... Usu või ära usu, aga minul ja Aliisil ja väga väga paljudel teisel on ülimalt siiralt ükskõik, mida sa siin jahud. See jääb minu esimeseks ja viimaseks vastulauseks sulle.
Seda ma usun aga miks see siis siin teemas kirjas on,kui antud esimene ja viimane vastulause on Mikule mõedud :?:
Väike vihje...priva teel oleks kah saanud oma arvamusi väljendada...;)
kaica kirjutas:P.s. Sa ei ole oodatud 18ndal nagunii osalema. Sest me polnud sinuga nagunii arvestanud.
Ok...Mikku ei oota,kuid küsin igaksjuhuks üle,kuna selline "hirmuäratav" post siia postitati,et kas mina ikka võin tulla,kui võimalus avaneb :?:
E30>E28>E30>E34>E34 Touring>E34 Touring>E39 530d Touring>ja kõik...
Kasutaja avatar
djerocdrah
Huviline
Postitusi: 703
Liitunud: 23.05.2007 21:47 30
Asukoht: igal pool kus vaja
Kontakt:

Re: Kesk-Eesti kogunemine

Postitus Postitas djerocdrah »

teema kisub nati mõttetuks ära iga üks ise teab mis teeb. :mrgreen:
BMW is a lifestyle
Kasutaja avatar
Mikk__M
Huviline
Postitusi: 282
Liitunud: 25.04.2009 06:38 37
Asukoht: Põltsamaa

Re: Kesk-Eesti kogunemine

Postitus Postitas Mikk__M »

Uhoh.. Viljandi neiud on end, mitte enam tagajalgadele, vaid lausa kikivarvule püsti ajanud. Vabandan, kui kellelgi varvastel talluma hakkasin. Tõde pidi paljudel juhtudel solvav ja valus olema. Ju siis midagi minu jutust läks sedavõrd hinge ja ilmselt oli ka tõene, et pidi hoolimata minu eelnevast palvest läbu lõpetada, ikka edasi karjuma. Teema pealkiri on siiski Kesk-Eesti kogunemine ja paluks lähtuda teema pealkirjast enne seda, kui hakata postitama. Kui on raskusi lugemisoskuse või pealkirjast aru saamisega, paluge kõrvalseisvaid isikuid, et nad selle mõistmisel teile abiks oleksid. Lähtuvalt eelnevast, palun siis veelkord. Ärge risustage teemat mõttetute postidega. AITAB! Ja, et olla heaks eeskujuks, teen iseenda kõrvalisele lobale lõpu ja räägin järgnevalt, mis plaanis on.

Kõigil Kesk-Eesti BMW omanikel on kindlasti hea teada, et nüüd on tulemas üks koosviibimine, kus saate näidata, et siinamil ikka on inimesi, autosid ja huvilisi. Kahjuks ei saa ma väga täpselt veel öelda, mis toimuma hakkab, kuna see on kooskõlastamisel Onu Tom'i ja teiste aktiivsemate BMW omanikega siinmail. Küll aga saan praeguse seisuga öelda seda, et asi saab toimuma 9-10 juuli ja asukoht on Jõgeva lähistel. Täpsema info loodan siia üles saada hiljemalt homme õhtuks, kui mitte varem. Küll on nüüd juba võimalus huvilistel vaikselt oma plaane sättima hakata ja mainitud nädalavahetust mitte kinni planeerima hakata. Loodan, et seekord tulevad kohale ka need, kes on pikalt rääkinud, et küll ikka tahaks, aga näe ei teadnud või ei saanud jne.
Tel: 58348320
Kasutaja avatar
hannes56
Huviline
Postitusi: 407
Liitunud: 30.06.2009 22:39 06
Asukoht: Tartu

Re: Kesk-Eesti kogunemine

Postitus Postitas hannes56 »

kaica kirjutas:
Onu Tom kirjutas:Tekkis paar küssat... :roll:
kaica kirjutas: Lase teistel ka korraldada, mitte ainult endal.
A kes keelab :?: Mina ei suutnud küll välja kuskilt lugeda,et keegi Mikk siin millegi korraldamise ainuõiguse on võtnud... :roll:
kaica kirjutas:Ja nagu öeldakse, las krants haugub, pidu käib ikka edasi.
A mis haugud siis :?: Pange parem pidu edasi,isegi ühineks... ;) :idea:

kaica kirjutas: See, et sina oled karsklane, ei tähenda seda, et teised ei või privaatses kohas ennast lõdvaks lasta ja muusika järgi jalga keerutada.
Mikk ei ole karsklane,kuid eriline "jalakeerutaja" kah mitte... ;) Mina lasen ikka lõdvaks,vahel,ka jala... :mrgreen:
kaica kirjutas: ma ausalt väga täpselt mäletan, et keegi täis ei oksendanud ja üle ei pingutanud.
Usu mind,see vaevalt Mikku huvitab ja ega minagi eriti huvi ei tunne,kuhu keegi ja millal oksendab...me@väga harva,pohmakaga... :cool:

kaica kirjutas:Mul pole mõtet siin kraaksuda tõesti, sest tean, et sinusugusel täiskasvanud mehel erilist muud teha pole, kui istuda päev läbi siin foorumis ja ainult ****keerata. (Foorumis ju ropendada ei tohi).
Ega ei ole jah,mõtet kraaksuda,kuid aru mina vähemalt ei saa,mida see postitus siin siis muud tähendab :?: :roll: (Ropendada ei ole ilus,keegi aga ei keela...)
kaica kirjutas:Ja teadmiseks sulle... Usu või ära usu, aga minul ja Aliisil ja väga väga paljudel teisel on ülimalt siiralt ükskõik, mida sa siin jahud. See jääb minu esimeseks ja viimaseks vastulauseks sulle.
Seda ma usun aga miks see siis siin teemas kirjas on,kui antud esimene ja viimane vastulause on Mikule mõedud :?:
Väike vihje...priva teel oleks kah saanud oma arvamusi väljendada...;)
kaica kirjutas:P.s. Sa ei ole oodatud 18ndal nagunii osalema. Sest me polnud sinuga nagunii arvestanud.
Ok...Mikku ei oota,kuid küsin igaksjuhuks üle,kuna selline "hirmuäratav" post siia postitati,et kas mina ikka võin tulla,kui võimalus avaneb :?:
Kuna Mikk ei kirjuta samuti mulle privaatselt, siis ei tee seda ka mina. Sina oled ikka oodatud selele üritusele:)
Et pm Mikk on ainuke kellel on keelatud tulla?
Kasutaja avatar
djerocdrah
Huviline
Postitusi: 703
Liitunud: 23.05.2007 21:47 30
Asukoht: igal pool kus vaja
Kontakt:

Re: Kesk-Eesti kogunemine

Postitus Postitas djerocdrah »

kas enam pikemaks teksti venitada ei anna ?
BMW is a lifestyle
Kasutaja avatar
hannes56
Huviline
Postitusi: 407
Liitunud: 30.06.2009 22:39 06
Asukoht: Tartu

Re: Kesk-Eesti kogunemine

Postitus Postitas hannes56 »

(tegelt ma just mingi alatooniga tahtsingi tähelepanu viidata liiga pikale tsiteeritud tekstile, sellepärast eelmine post oli ka üsna "sisutihe")
Kasutaja avatar
Onu Tom
Huviline
Postitusi: 559
Liitunud: 22.03.2005 00:03 05
Asukoht: Jõgeva
Kontakt:

Re: Kesk-Eesti kogunemine

Postitus Postitas Onu Tom »

hannes56 kirjutas:(tegelt ma just mingi alatooniga tahtsingi tähelepanu viidata liiga pikale tsiteeritud tekstile, sellepärast eelmine post oli ka üsna "sisutihe")
Kelle jaoks sisutihe,kelle jaoks mitte... ;) Viimased postid kah suht "sisutihedad" ja "pikad" isegi tsiteerimatta... :mrgreen:

Aga ok,aitab ilkumisest küll,kui tahate vaielda,tehke kuskil vaidlemisekogunemine ja vaielge ning "talluge üksteise varvastel" seal... ;) :mrgreen:

Kohavariandid ja väikse "kava",planeeritud kogunemiseks,pakuks välja siiski homme,kui on mõni asi üle täpsustatud... ;)
Aga huvi,ürituse vastu,võib juba loomulikult üles näidata... :idea:
E30>E28>E30>E34>E34 Touring>E34 Touring>E39 530d Touring>ja kõik...
Urmet_N
Huviline
Postitusi: 893
Liitunud: 28.01.2008 17:53 22
Asukoht: Viljandi/

Re: Kesk-Eesti kogunemine

Postitus Postitas Urmet_N »

mina arvan et teemaväline postitus tuleks eemaldada ja kõik
Kasutaja avatar
Onu Tom
Huviline
Postitusi: 559
Liitunud: 22.03.2005 00:03 05
Asukoht: Jõgeva
Kontakt:

Re: Kesk-Eesti kogunemine

Postitus Postitas Onu Tom »

Urmet_N kirjutas:mina arvan et teemaväline postitus tuleks eemaldada ja kõik
Ära jätka teemavälisi postitusi,ütle parem,et vead ennast kohale,järgmine nädalavahetus...vahet pole,kuhu... :mrgreen:
E30>E28>E30>E34>E34 Touring>E34 Touring>E39 530d Touring>ja kõik...
Vasta