09.07.05 9:00-10:00 kuni 13:00 Kilingi-Nõmme Linna päevad

Jaga infot tulevastest ja kommenteeri juba olnud üritusi
Suletud
Kasutaja avatar
Viljar
Huviline
Postitusi: 5047
Liitunud: 02.01.2004 21:25 37
Asukoht: Tallinn-Harjumaa

09.07.05 9:00-10:00 kuni 13:00 Kilingi-Nõmme Linna päevad

Postitus Postitas Viljar »

09 juuli 2005 toimuvate Kilingi-Nõmme Linna päevade raames on linnavalitsusega kooskõlastatult plaanitud alustada päeva BMW autode piduliku sissesõiduga K.-Nõmme linna. Eelistatavalt võimalikult lai mudelite esindatus. Soovitatav oleks igal omanikul eelnevalt valmis teha valgel paberil A 4-l oma auto täielik iseloomustus, alustades mudelist/margist/väljalaske aastast kuni kõige täpsema lisade üleslugemiseni (miks mitte ka loetelu kuulsatest isikutest kes SELLE AUTO omanikud on olnud). Peale avadefileed paigutataks masinad üldiseks vaatamiseks ja uudistamiseks linnarahvale.
Linnapea oleks väga meelitatud, kui keegi kabrio omanik näiteks linnapea oma autoga kolonni ees sõidutaks linna sisse!
Oleks ju igati asi klubi promomiseks, arvestades veel tõsiasja, et samal päeval on kohal ka Euroopa Kultuurikülade esindused 12 välisriigist.
Õhtuks on plaanitud väike jämm: õlle, vorsti, järve ja parvsaunaga ;)

Selle ürituse peale on plaanitud keskmiselt 3-4 tundi (9:00-13:00) ja sealt edasi Saugale võistlema. Peale suurt võistlust kimame tagasi jämmima ;)

Loodan, et kõik, kes plaanivad osa võtta võistlusest, võtaks ka osa sellest üritusest ja veel paljud teisedki, kes võistlema ei tule.
Tooge oma autod kuuri alt välja ja näidake neid rahvale ;)
Mercedes EQS 450+ 2022
Kasutaja avatar
Viljar
Huviline
Postitusi: 5047
Liitunud: 02.01.2004 21:25 37
Asukoht: Tallinn-Harjumaa

Postitus Postitas Viljar »

Siia ka väike nimekiri:

1. Viljar / BMW 525 TDS 92a.
2. Ain / BMW 325 coupe -93a.
3. Vanaisa / BMW 525 tds
4.
Mercedes EQS 450+ 2022
Kasutaja avatar
jörgen
Huviline
Postitusi: 16
Liitunud: 21.03.2003 22:59 16
Asukoht: Pärnumaa

Postitus Postitas jörgen »

3 inimest võtabki ainult üritusest osa?
Tahan oma kodulinnas ikka korraliku BMW rivistust näha :lol:
Kui kuidagi ei saa, siis kuidagi ikka saab :)
Kasutaja avatar
vanaisa
Huviline
Postitusi: 325
Liitunud: 07.10.2004 06:37 02
Asukoht: K.-Nõmme

Postitus Postitas vanaisa »

eks oleks jama küll kolm masinat. (ei taha kohe mõeldagi)
BMW 525 tds TOURING, pikkadeks reisideks sobivaim auto
Kasutaja avatar
Tauri
Klubiliige
Postitusi: 2672
Liitunud: 22.04.2004 12:37 25
Peamine sõiduk: BMW
Telefon: 56220022
Asukoht: Harku vald
Kontakt:

Postitus Postitas Tauri »

ehk ikka tuleb rohkem- ühineks isegi, kuid pean enne teisi Saugal kohal olema :roll:
E70 X5 3.0d 173kw ; E83 X3 160kw
Kasutaja avatar
Viljar
Huviline
Postitusi: 5047
Liitunud: 02.01.2004 21:25 37
Asukoht: Tallinn-Harjumaa

Postitus Postitas Viljar »

Noh, eks siis esindame kolme autoga klubi :roll:
Mercedes EQS 450+ 2022
Kasutaja avatar
Margus
Huviline
Postitusi: 76
Liitunud: 09.01.2003 00:55 41
Asukoht: Pärnu

Postitus Postitas Margus »

Seal üldiseall andis keegi byerman teada, et ta liituks kah selle üritusega, siis on loota ikka rohkem masinaid kui kolm, tasuks temaga ühendustvõtta ju küll,kuigi jah klubiomasid vähe:)
Pille
Klubiliige
Postitusi: 1383
Liitunud: 11.12.2003 13:59 31

Postitus Postitas Pille »

Ma tulen kah. (aint, et siis tuleb krdi vara üles ärgata :P )

Kus kokkusaamised ja asjad on, kes Tallinna poolt tulevad? Seltsis segasem. Ma liituks poole teepealt kusagilt.
Kasutaja avatar
AARE540
Huviline - moderaator
Postitusi: 11703
Liitunud: 31.01.2004 21:43 11
Peamine sõiduk: Scania 500R '24 Mercedes-Benz E350 '15 BMW 540i'94
Telefon: 53311120
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Postitus Postitas AARE540 »

Mul ka plaanis tulla, sel juhul ka vend vast;)
Kasutaja avatar
Viljar
Huviline
Postitusi: 5047
Liitunud: 02.01.2004 21:25 37
Asukoht: Tallinn-Harjumaa

Postitus Postitas Viljar »

Jumal tänatud :P Hakkab vaikselt ikka looma ;)
Aga homme võib minuga ühendust võtta 53446490
Mercedes EQS 450+ 2022
Kasutaja avatar
Kristjan_K
Huviline
Postitusi: 1780
Liitunud: 04.06.2004 17:31 37
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Kristjan_K »

Ei taha midagi lubada, kuna ei saa üldse kindel olla, aga üritaks ise ka kohal olla, auto pole küll suurem asi näitamisobjekt, aga vähemalt saab vaadata ja seltskonda nautida, kui üldse.
Kasutaja avatar
Viljar
Huviline
Postitusi: 5047
Liitunud: 02.01.2004 21:25 37
Asukoht: Tallinn-Harjumaa

Postitus Postitas Viljar »

Kristjan_K kirjutas:Ei taha midagi lubada, kuna ei saa üldse kindel olla, aga üritaks ise ka kohal olla, auto pole küll suurem asi näitamisobjekt, aga vähemalt saab vaadata ja seltskonda nautida, kui üldse.
Tee siis ikka kõik endast sõltuv, et saaksid tulla ;)
Ja ma loodan, et ka enamus Saugale kihutama minejad ikkagi tulevad meid toetama :)
Mercedes EQS 450+ 2022
Aaro
Huviline
Postitusi: 1599
Liitunud: 24.08.2004 10:13 04
Peamine sõiduk: E30
Asukoht: Siin ja seal maakera

Postitus Postitas Aaro »

Kus kohas siis nagu enne linna sissesõitu kogunemine on ja mis kell? Kil-Nõmme väike koht küll aga ... :roll:

Teagi nüüd võibolla isegi käsi seal üritusel / auto muidugi hetkel väljaspool arvestust tehnikalt ja välimuselt / äkki isegi kisun klubi mainet nii alla?

Või ongi asi ainult klubi liikmetele?
Kasutaja avatar
Kristjan_K
Huviline
Postitusi: 1780
Liitunud: 04.06.2004 17:31 37
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Kristjan_K »

Viljar kirjutas:
Kristjan_K kirjutas:Ei taha midagi lubada, kuna ei saa üldse kindel olla, aga üritaks ise ka kohal olla, auto pole küll suurem asi näitamisobjekt, aga vähemalt saab vaadata ja seltskonda nautida, kui üldse.
Tee siis ikka kõik endast sõltuv, et saaksid tulla ;)
Ja ma loodan, et ka enamus Saugale kihutama minejad ikkagi tulevad meid toetama :)
Jah, minupoolt jään tulemata, lihtsalt närv ütles liigavara töölepingu üles.
Kasutaja avatar
Viljar
Huviline
Postitusi: 5047
Liitunud: 02.01.2004 21:25 37
Asukoht: Tallinn-Harjumaa

Postitus Postitas Viljar »

vanaisa kirjutas:Nüüdseks üksikasjad täpsustatud. Koguneksime Lodja Trahteri parklasse laupäeval 9-10. Seal saaks päevaplaani s.t Sauga ja õhtuse grillimise täpselt paika panna. Parkla asub 3 km. enne K.-Nõmme linna kui Pärnu poolt tulla. Grillimine plaanitud parvsaunaga järve ääres. Seal võimalik ka mõned majutuskohad kiirematele broneerida. Kui on huvilisi, siis keskpäeval toimub kiire tänavakorvpalli võistlus. Miks mitte oma klubi egiidi alla võitlejatest punt kokku panna kui osutub, et kõik Saugale ei taha minna.

Vanaisa oma vana valgega kindlasti kohal - kodulinn ikkagi :-)
Muidugi Vanaisa võiks siia ka natuke täpsustada, et mis ja kus.
Mercedes EQS 450+ 2022
Kasutaja avatar
Viljar
Huviline
Postitusi: 5047
Liitunud: 02.01.2004 21:25 37
Asukoht: Tallinn-Harjumaa

Postitus Postitas Viljar »

Täna arvatavasti enam ise neti ei satu, aga teeb siis, nii, et 8.30 saame Laagri Maksika juures kokku ja stardime sealt kõik koos.

Igaljuhul kui mingeid küsimisi, siis 53446490 abiks ;)
Mercedes EQS 450+ 2022
Aaro
Huviline
Postitusi: 1599
Liitunud: 24.08.2004 10:13 04
Peamine sõiduk: E30
Asukoht: Siin ja seal maakera

Postitus Postitas Aaro »

Niiet siis arusaamatu minu poolt kas asi ainult klubilistele või võib ka huviline BMW ridu pikendama tulla?
Pille
Klubiliige
Postitusi: 1383
Liitunud: 11.12.2003 13:59 31

Postitus Postitas Pille »

kalju kirjutas:Niiet siis arusaamatu minu poolt kas asi ainult klubilistele või võib ka huviline BMW ridu pikendama tulla?

jah, võib küll, Kalju. Nii kinnitas Vilts isiklikult just telefonis.

Aga mina liitun teiega Märjamaa Statoilis, seal on väike pit-stop (ma ei hakka linna sõitma, Märjamaalt märksa otsem)
Aaro
Huviline
Postitusi: 1599
Liitunud: 24.08.2004 10:13 04
Peamine sõiduk: E30
Asukoht: Siin ja seal maakera

Postitus Postitas Aaro »

Siis on ju tore ja täna õhtune autopesu ei läinud niisama raisku :lol:
Pille
Klubiliige
Postitusi: 1383
Liitunud: 11.12.2003 13:59 31

Postitus Postitas Pille »

kalju kirjutas:Siis on ju tore ja täna õhtune autopesu ei läinud niisama raisku :lol:
Ma pesin ka autot täna õhtul... aga mul alati on nii, et kui mina autot pesen, siis hakkab vihma sadama. Ja kui päikest tahan võtta, siis päike pilve taga peidus... täna tegin mõlemat, aga pilvi ega vihma pole kuskil. Huvitav :P midagi imelikku on toimumas :lol:
Aaro
Huviline
Postitusi: 1599
Liitunud: 24.08.2004 10:13 04
Peamine sõiduk: E30
Asukoht: Siin ja seal maakera

Postitus Postitas Aaro »

Üritus siis sai tehtud, kuigi jah oli ainult 4 klubimasinat + 1 huvilise auto, nii et kokku 5 BMW-d :? Näidatud ju midagi sai kuigi jah ... 5 autot ikkagi väga nadi tulemus - rahvas mis teil on? kas keegi ei viitsi soojaga enam isegi autoga sõita ja pooleks tunniks kuhugi minna klubi promoma?

Karta on, et kui hr. Vanaisa veel Kil-Nõmme linnapeale pakub BMW klubi autosi kuhugi üritusele siis vaadatakse vanaisa sellise pilguga :evil:
Kasutaja avatar
AARE540
Huviline - moderaator
Postitusi: 11703
Liitunud: 31.01.2004 21:43 11
Peamine sõiduk: Scania 500R '24 Mercedes-Benz E350 '15 BMW 540i'94
Telefon: 53311120
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Postitus Postitas AARE540 »

Just minu mõte, ma ei saa ka aru, mis inimestel viga on, meil on klubis autosid, mis kannavad mudelitähist E21, E23, E28, E30, E32, E34, E36, E38, E39, E46 ja kõik on kuhugi kadunud... Millest selline passiivsus...Kui suvel ringi ei cruisi, millal siis veel... Peale Nõmmet oleks teinud ülimuheda grilli hea seltskonnaga (kuigi ega sellest grillist ja heast seltskonnast me ikkagi ilma ei jäänud ,eks asjaosalised saavad ka ise aru, millest jutt on ;) ).. Aga ikkagi, kuhu on kadunud klubivaim? :roll:
Pille
Klubiliige
Postitusi: 1383
Liitunud: 11.12.2003 13:59 31

Postitus Postitas Pille »

just, ma ka ei mõista. Saugal oli terve hunnik autosid, veel suurem hunnik oli kusagil mujal. Kas siis tõesti ei saanud keegi "ohverdada" need paar tunnikest ja kohale tulla? Isegi need, kes einvei Saugale läksid (välja arvata need, kellel spoila või stange puruks, neid poleks olnud ilus vaadata :P ) ? Kuidagi nadi on see asi ainult viie autoga, kurb kui klubilised ei saa nüüd näidata linnarahvale autosid, kui on eelnevalt ilusti linnaga kokkulepe ja asjad...
Kasutaja avatar
Valdek
Huviline
Postitusi: 1750
Liitunud: 30.10.2003 09:29 22
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Valdek »

üldsusele siis sama postitus mis klubiliikmete ridadesse kirja sai... sõitsime ka Kix´iga Kilingi-Nõmmest 9. juulil mööda...a kuna me oleme kaks suht hirmsat ja vihatud persooni siin klubis hetkel, siis ei hakanud me Kix´i sinise Coupega üritust rikkuma tulema. Huvitav kus nüüd kõik need uued liikmed olid keda vastu aga võetakse? Kus olid kõik huvilised kes särki tahavad ja igale klubi poolt korraldatud peole saabuvad? kas mitte vanad klubis olijad enamjaolt ei näidanud oma nägu põhjusel, et klubi on lõhenenud...äkki oleks siit jällegi juhatusel natukene mõtlemisainet...
Pille
Klubiliige
Postitusi: 1383
Liitunud: 11.12.2003 13:59 31

Postitus Postitas Pille »

Valdek kirjutas:üldsusele siis sama postitus mis klubiliikmete ridadesse kirja sai... sõitsime ka Kix´iga Kilingi-Nõmmest 9. juulil mööda...a kuna me oleme kaks suht hirmsat ja vihatud persooni siin klubis hetkel, siis ei hakanud me Kix´i sinise Coupega üritust rikkuma tulema. Huvitav kus nüüd kõik need uued liikmed olid keda vastu aga võetakse? Kus olid kõik huvilised kes särki tahavad ja igale klubi poolt korraldatud peole saabuvad? kas mitte vanad klubis olijad enamjaolt ei näidanud oma nägu põhjusel, et klubi on lõhenenud...äkki oleks siit jällegi juhatusel natukene mõtlemisainet...
Lisan ka siis siia sulle "vastuseks" sama teksti mis teise...

---------
Juurde lisan veel selle: Ja ikka me räägime ja pasundame, aga ise kohal käisid? Miks ei käind? Asju võtad nii isiklikul tasemel, et isegi korraks nägu ei näidata?
Eks ikka osad pläkutavad rohkem.. aga tegusid ei näe me kusagil. AGA olete Kixiga vist unustanud, et olete klubiliikmed? Miks siis nii väga huvitavad need huvilised, kui te ise ka ei saa teistele mõeldud üritusest osa võetud ühtselt?
Pläkutajad võivadki pläkutama jääda, rong läheb ikka edasi.

Ja ära võta kõike niiii isiklikult, sest muidu hakkad klubist välja astuma? Näen vaid juttu, tegusid mitte kuskil.
-----

Siia küsiks juurde, aga kus olid kõik vanad liikmed?
Ja miks ei tulnud ka teie Kixiga - kas võetakse asju liiga isiklikult?
Kus olid need, kes on "tulihingelised" klubilised?
Need, kes räägivad aktiivselt klubi lõhenemisest?
Need, kes tahavad, et midagi muutuks (aga ise miskipärast ei tulnud), rääkides klubivaimust?

Rääkida me oskame ju kõik...

Kogu klubi ja huviliste autodest olid kohal vaid viis, ülejäänud jätsid Vanaisa lihtsalt plässi olukorda. Saan aru, et igalepoole ei jõua, aga viis autot oli ilmselgelt vähe. Arvestades veel seda fakti, et see üritus ei olnud lihtsalt meie endi jaoks, vaid linnarahvale.

Ja enne kui öelda lauseid ja "fakte", millest ise konkreetselt ei tea, tuleks mõelda kas ikka öelda. Informatsiooniks sulle, et viiest kohalolnud autost olin mina üks uuemaid liikmeid, klubiliige alates aprillist ja oli ka üks meie huviline - kalju. Teised vanad kalad. Niiet, kõigepealt mõtle ise need asjad läbi, alles siis ütle ja võibolla on siis ka teistel mõelda, lähtudes korrektsest informatsioonist.
Kasutaja avatar
vanaisa
Huviline
Postitusi: 325
Liitunud: 07.10.2004 06:37 02
Asukoht: K.-Nõmme

Postitus Postitas vanaisa »

kalju kirjutas:Üritus siis sai tehtud, kuigi jah oli ainult 4 klubimasinat + 1 huvilise auto, nii et kokku 5 BMW-d :? Näidatud ju midagi sai kuigi jah ... 5 autot ikkagi väga nadi tulemus - rahvas mis teil on? kas keegi ei viitsi soojaga enam isegi autoga sõita ja pooleks tunniks kuhugi minna klubi promoma?

Karta on, et kui hr. Vanaisa veel Kil-Nõmme linnapeale pakub BMW klubi autosi kuhugi üritusele siis vaadatakse vanaisa sellise pilguga :evil:

Karta on, et kui hr. Vanaisa veel Kil-Nõmme linnapeale pakub BMW klubi autosi kuhugi üritusele siis vaadatakse vanaisa sellise pilguga :evil:[/quote]

Minevik on selleks et õppida ja püüda edaspidi olla parem, tublim ja ... üleüldse elada mõnusamalt. Paneks need K.-Nõmme päevad lukku või kustutaks hoopis.

P.S. üks tähelepanek siiski veel: kohal oli siiski 2 huviliste autot. Mina siiski seni veel huviliste nimekirjas kuigi .... ja edasi pole tähtis.
BMW 525 tds TOURING, pikkadeks reisideks sobivaim auto
Suletud