Muljetame Performance Show 2005 teemal

Jaga infot tulevastest ja kommenteeri juba olnud üritusi
Kasutaja avatar
meph
Huviline
Postitusi: 3271
Liitunud: 07.08.2003 03:16 05
Peamine sõiduk: BMW 320Ci E92
Telefon: 5140229
Asukoht: Tallinn, Kesklinn
Kontakt:

Postitus Postitas meph »

Mulle pidi keegi tooma ju uue kleepsu. Vana oli nii räbal, et nagi lihtsalt kole välja. Selle pärast kiskusin teise enne showd maha... :\

Ja A4'ja kohta... matid olid roosad seal ainult show ajaks... ma tahaks näha täie mõistuse juures olevat inimest, kes sellisest materjalist roosat värvi jalamattidega reaalselt ringi sõidaks ;)

Samas auto oli peakohtuniku naise oma... ja auto võitis oma klassi...
Kasutaja avatar
Tauri
Klubiliige
Postitusi: 2672
Liitunud: 22.04.2004 12:37 25
Peamine sõiduk: BMW
Telefon: 56220022
Asukoht: Harku vald
Kontakt:

Postitus Postitas Tauri »

Peale mephi osales veel Marko tagumises saalis! Vaatasin jah, et kummalgil polnud EBK kleepsu küljes. Kimmo küll lubas tuua aga ei tea kas ta ka omanikud üles leidis :roll:
E70 X5 3.0d 173kw ; E83 X3 160kw
Indrek_M
Huviline
Postitusi: 3449
Liitunud: 31.08.2004 12:58 12
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Indrek_M »

Oliver P kirjutas:Jah see A4 oli kõige ehedam neiude auto.
Põhjanaabrite juures näen pea üle päeva roosat MB d ,
mille roolis blond neiu ja samasugused ka kaasreisijad.
Ehtne "tibide" auto :cool:

On tore kui naissoo esindajad ka oma autosid tuunivad ja mis teha kui nad elektrisinisele eelsitavad roosat või punakat värvitooni :cool:

Ma muidugi ei kujutaks ette enda autot näiteks roosana :D
No selle konkreetse A4 ja tibi kohta oli pühapäevases mingis liiklussaates väike lõik.
Küsiti tibilt, et kuidas tuli mõte autot tuunida. Vastus oli umbes selline, et kõigepealt ostis MEES mulle auto. Seejärel vahetas MEES autol tagatuled vingemate vastu. Sellest tuligi MUL mõte hakata autot tuunima. Praeguseks on MEES veel ostnud uued tuled, spoilerid, audio. Seejärel küsiti, et kas tibi ise nagu kah üldse midagi teinud on auto juures ... vastus oli midagi sellist, et loomulikult, palju asju ... näiteks kleepis täiesti ISE tahavaatepeeglile 300 küünekivi :lol:

Lisaks oli tehtud sõbrannaga kahekesi mingi Girl Car Club vms, et koondada kokku sellised autoga tibid, kellel on auto ja kes tahavad autosid tuunida ... sõbrannal veel autot polnud :lol:

Ma pidin püksi tegema :lol:
Viimati muutis Indrek_M, 18.05.2005 09:54 04, muudetud 1 kord kokku.
Indrek
Pille
Klubiliige
Postitusi: 1383
Liitunud: 11.12.2003 13:59 31

Postitus Postitas Pille »

Mul kah polnud klubi sümboolikat kahjuks. Kleeps seetõttu, et ma ei saand seda külge panna, sest ma ei teadnud kus ja mis nad maalivad, äkki tahavad just seda kohta maalida. Ja numbialused küll sebisin samal päeval kui auto sisse sisse aeti, kuid seal selline segapudru valitses, ka iseenda asjadest, niiet jäigi panemata. Mõte küll oli, aga välja tuli nagu alati :P
Kasutaja avatar
Oliver P
Huviline
Postitusi: 523
Liitunud: 21.02.2004 12:37 04
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Oliver P »

Indrek_M kirjutas:
Oliver P kirjutas:Jah see A4 oli kõige ehedam neiude auto.
Põhjanaabrite juures näen pea üle päeva roosat MB d ,
mille roolis blond neiu ja samasugused ka kaasreisijad.
Ehtne "tibide" auto :cool:

On tore kui naissoo esindajad ka oma autosid tuunivad ja mis teha kui nad elektrisinisele eelsitavad roosat või punakat värvitooni :cool:

Ma muidugi ei kujutaks ette enda autot näiteks roosana :D
No selle konkreetse A4 ja tibi kohta oli pühapäevases mingis liiklussaates väike lõik.
Küsiti tibilt, et kuidas tuli mõte autot tuunida. Vastus oli umbes selline, et kõigepealt ostis MEES mulle auto. Seejärel vahetas MEES autol tagatuled vingemate vastu. Sellest tuligi MUL mõte hakata autot tuunima. Praeguseks on MEES veel ostnud uued tuled, spoilerid, audio. Seejärel küsiti, et kas tibi ise nagu kah üldse midagi teinud on auto juures ... vastus oli midagi sellist, et loomulikult, palju asju ... näiteks kleepis täiesti ISE tahavaatepeeglile 300 küünekivi :lol:

Lisaks oli tehtud sõbrannaga kahekesi mingi Girl Car Club vms, et koondada kokku sellised autoga tibid, kellel on auto ja kes tahavad autosid tuunida ... sõbrannal veel autot polnud :lol:

Ma pidin püksi tegema :lol:
Ok ma ei näinud vastavat saadet ega tea ka tagamaid ,kuid kui üks selline on valmis tehtud siis innustab see kindlalt neidusi oma autosi tuunima vastavalt siis kellele ostab mees asju ,kes ise.
Igatahes ma ei eksinud ehtne "TIBIDE" auto :cool:


Mis kleepsudesse ja nr alustesse puutub siis lihtsam on järgmine kord küsida luba klubi lipu üles panemiseks autode taha/kõrvale ja ongi
olemas.
Puhas sõidurõõm
Kasutaja avatar
Reili
Huviline
Postitusi: 397
Liitunud: 08.10.2004 22:14 15

Postitus Postitas Reili »

Ma pigem arvan, et naised kes teenivad piisavalt, et ise sellist tuuningut teha ei tahagi sellist "TIBI" tuuningut (a la küünekivid peegli taha, karvamatid maha - tundub rohkem küünetehniku tase) vaid võtavad auto ikkagi asjalikumalt ette. Tuuning ei ole ju ainult ilusad nipsasjad salongis.
Selle "Tibi" auto kohta ütleks aga siiski, et väljast ilus kuid seest kohati liialt ülepingutatud.
PS! Pille auto tundus nende maalingutega täitsa kobe ;)
Pille
Klubiliige
Postitusi: 1383
Liitunud: 11.12.2003 13:59 31

Postitus Postitas Pille »

Reili kirjutas:PS! Pille auto tundus nende maalingutega täitsa kobe ;)
Aitäh, Reili. Mulle ka meeldib, eriti see stiil ja selle kultuuriline-ajalooline taust. Ma vist hakkasin nende maalijate fänniks :lol: , olles nüüd tutvunud lähemalt selle pintripinguga, letterheadiga ja signwritinguga. Just hetkel uurin ja puurin igasugu infi selle kohta ning kriban nende maalijate ja selle stiili tegemistest asju, et kirjutada sellest (mitte konkreetselt oma autost, vaid sellisestest maalingutest üldse, sest see on mujal maailmas päris popp ja pika ajalooga värk) järgmisesse Hobiklubisse :)
Kasutaja avatar
Kix
Huviline
Postitusi: 134
Liitunud: 17.09.2004 10:07 10
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Kix »

mul selline hästi piinlik küsimus, aga ma ei oska seda TIBI autot kuskilt otsida ega vaadata, äkki saaks mõne vihje? Loen sellest küünekividega kaunistatud ja muidu mehe poolt tuunitud autost siin juba teist päeva ja no ei tea millest jutt. Indrek kirjutab isegi, et pidi püksi tegema :D , ilmsest ikka väga blondi auto :?:
Pillele niipalju, et su auto on väga lahe, vaatasin isegi neid maalinguid ja noh ... vennad on teinud tubli töö! Edu!
Kasutaja avatar
kimmo
Klubiliige - admin
Postitusi: 2998
Liitunud: 30.09.2002 15:51 18
Peamine sõiduk: BMW 530d xDrive
Asukoht: Harjumaa

Postitus Postitas kimmo »

Kix kirjutas:mul selline hästi piinlik küsimus, aga ma ei oska seda TIBI autot kuskilt otsida ega vaadata
Pilt

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt
Vasta