Lukku! Probleem- auto ei käivitu. E32 735

Üldised arutelud ning näpunäited
Suletud
Kasutaja avatar
Margus_
Huviline
Postitusi: 767
Liitunud: 02.12.2005 14:06 11
Peamine sõiduk: Babyracer

Lukku! Probleem- auto ei käivitu. E32 735

Postitus Postitas Margus_ »

Tere.
Paluks teie abi natuke.
Auto seisis kuuaega ja aku läks suht pehmeks vahepeal. Täna avasin ukse ja alarm hakkas vaikselt sirisema. Panin juhtmed külge ja lasin laadida natuke. Siis tahtsin käivitada aga kütuse pump ei tule järgi. Pump on korras ja relee ka klõpsub. Ise ajaks selle küll kogu täiega alarmi kraesse. Leidsin isegi eestikeelse kasutusjuhendi netist aga no nii segaselt kirjutatud, et ma küll midagi aru ei saa. Kas kuidagi annaks asja korraks nö otseks panna, et teada saada kas viga on ikka 100% alarmis? Ei tahaks väga kapitaalselt asja vahelt välja visata. Või oskab keegi targem mulle seda resettimist seletada. (õpetuses kirjas, et selleks vaja mingit spets võtit, mida mul pole ja tõttöelda pole ka auku kuhu seda pista) Samas signa lukustab ja avab normaalselt, karjuma hakkab ka ilusti. Peale käivitus üritust süüte välja keerates, teeb 2 piuksu ja vilgutab tulesid. Proovisin nüüd õpetuse järgi sisse murda sinna signaase, et tehase seadeid taastada. Ei õnnestu. 2 võimalust, kas keegi on default koodi ära muutnud või ma lihtsalt ei oska seda asja. Ilma selle koodita ei saa ju ka mitte kuidagi alarmi nö. resettida?
Mongoose Base 475: http://www.code.ee/295est.pdf

E: Uste lukustamisel panin tähele, et taga istme all käib 3-4 klõpsu, mida varem pole olnud. Tundub, et see tagumine suurem plokk ABS-i oma kõrval.
Viimati muutis Margus_, 25.10.2009 17:18 46, muudetud 3 korda kokku.
Kasutaja avatar
BMW POWER
Huviline
Postitusi: 1310
Liitunud: 04.01.2007 13:53 38
Asukoht: TLN
Kontakt:

Re: Probleem Mongoose alarmiga, auto ei käivitu.

Postitus Postitas BMW POWER »

mis autoga tegu on ? kisu juhi poolt alumised armatuurkatted ära ja otsi üles alarmi blokk siis vaadates seda plokki ja sealt väljuvaid kaableid otsi üles lisa relee mis siis peaks olema lisatud kütuse pumba juhtemete vahele kütuse pumba katkestuseks kui selle süsteemi üles leiad siis ühenda need otsad koos releega lahti ja originaal juhtmestik ühenda värvide järgi omavahel kokku edu
Bmw sõidurõõm
Kasutaja avatar
BMW POWER
Huviline
Postitusi: 1310
Liitunud: 04.01.2007 13:53 38
Asukoht: TLN
Kontakt:

Re: Probleem Mongoose alarmiga, auto ei käivitu.

Postitus Postitas BMW POWER »

kisu sealt samast vasakust nurgast põhja vaip üles seal nurgas peaks jooksma paras kimm kaableid ja nende kaablite ulgas jooksevad ka pumba juhtmed arvan et leiad sealt selle pumba katkestuse üles
Bmw sõidurõõm
Kasutaja avatar
Margus_
Huviline
Postitusi: 767
Liitunud: 02.12.2005 14:06 11
Peamine sõiduk: Babyracer

Re: Probleem Mongoose alarmiga, auto ei käivitu.

Postitus Postitas Margus_ »

Ei ole seal releed :? Kõik alarmi plokist väljaminevate juhtmete sihtkohad on teada ka.
Ja kui vaadata alarmi ühendamise skeemi, siis seal pole ka pumba juhtmetest sõnagi.
Skeem on seal: http://www.code.ee/295est.pdf (kõige viimane leht)
hansu
Huviline
Postitusi: 1384
Liitunud: 02.10.2005 23:06 07
Peamine sõiduk: BMW F11 535D ´13

Re: Probleem Mongoose alarmiga, auto ei käivitu.

Postitus Postitas hansu »

Pruun/valge on blokeeringu ots. Otsi üles kuhu see välja jõuab.
Kasutaja avatar
Margus_
Huviline
Postitusi: 767
Liitunud: 02.12.2005 14:06 11
Peamine sõiduk: Babyracer

Re: Probleem Mongoose alarmiga, auto ei käivitu.

Postitus Postitas Margus_ »

Tagasilöök- pruun/valge läheb pundis koos pasuna juhtmetega kapotialla ja saab ühel hetkel lihtsalt otsa.
Seega siis vist tuleb alarmi viga välistada? Ega ta mujalt ei saa ju bena pumpa ära killida :?
Aga see, et ta peale süüte välja keeramist korra tulesid vilgutab ja piuksu teeb, võiks ju nagu viidata sellele et signa käsi on ikka siin mängus.

Kas küttepumba juhtmed jooksevad eest taha mööda vasakut äärt lävepakkude seest?
Mul käis alles põhjamatt seest välja aga ühtki pistikut ma küll lahti ei võtnud... Keset põrandat polnudki pistikuid. Mis oleks kasvõi jahutusvedelikku saanud kui see mul põhjapeale laiali jooksis. Pole ka märganud ühtki salalülitit vms mille vastu kogemata oleks saanud minna. Ma ei taha seda ka hästi uskuda et neile autodele mingi tehase immo peale pandi, mis mingitel ekstreem juhtudel aktiveerub, kuna pole kuskil kohta et seda maha saaks võtta. Oehhjah keeruliseks kisub.
Veljo_V
Huviline
Postitusi: 2638
Liitunud: 27.04.2006 21:57 54

Re: Probleem Mongoose alarmiga, auto ei käivitu.

Postitus Postitas Veljo_V »

Margus_ kirjutas:Tagasilöök- pruun/valge läheb pundis koos pasuna juhtmetega kapotialla ja saab ühel hetkel lihtsalt otsa.
.
Kindel??
Veljo_V
Huviline
Postitusi: 2638
Liitunud: 27.04.2006 21:57 54

Re: Probleem Mongoose alarmiga, auto ei käivitu.

Postitus Postitas Veljo_V »

BMW POWER kirjutas:
Margus_ kirjutas:Ei ole seal releed :? Kõik alarmi plokist väljaminevate juhtmete sihtkohad on teada ka.
Ja kui vaadata alarmi ühendamise skeemi, siis seal pole ka pumba juhtmetest sõnagi.
Skeem on seal: http://www.code.ee/295est.pdf (kõige viimane leht)
se relee võib siis olla kuskil armatuuri all või roolisamba juures ja se et pumbast pole mingit juttu se ei tähenda midagi kuna alarmi juhendites tavaliselt on jutt starteri blokeeringust aga kuna se suht blokeering siis se sama starteri katkestus ühendatakse tavaliselt kütuse pumba katkestuseks ja kui mälu ei peta siis taha minevad pumba kaablid peaks olema 2 jämedat juhet võreldes teiste seal hulgas jooksvate kaablitega edu
Ei pruugi olla!
Suletud