lukku!!!

Üldised arutelud ning näpunäited
Vasta
Toly
Huviline
Postitusi: 79
Liitunud: 17.10.2003 12:52 41
Asukoht: Tln

lukku!!!

Postitus Postitas Toly »

Tere... Kuna talv tulekul sis on sõiduriistaks sebitud igaks juhuks teine bmw... tegu on 84 aasta 323-ga jube tragöödia on aga selles, et abs ei tööta... vahest tegelikult töötab... märja ilmaga... juhtmed tunduvad korras olevat.

Siit ka küsimus: Kas on keegi tark inimene kes saab näiteks teada millise piduri või muu komponendi pärast see siga välja lülitub... kas niivanale kärule üldse diagnosti saab teha... siin ikka pakutakse 96 + autodele abs-i testi aga mul pole 96 + aast autot selle jaoks võtta...

Ja veel kas on vahe ketastel---> ABS ja EI ABS (lihtsustatult siis... kas abs kettad erinevad tavalistest (need ka kindluse mõtte soov ära vahetada).
Viimati muutis Toly, 30.09.2006 23:20 56, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar
Cardo
Huviline
Postitusi: 4221
Liitunud: 27.12.2002 00:08 12
Asukoht: Jüri

Postitus Postitas Cardo »

Mina naise autol lülitaks selle ABS-i heameelega välja. Tuleval nädalavahetusel , kui Tabasalus veel lund on lähen testima. Isiklikult saan ilma ABS-ita rutem pidama. Minul eelmine talv igatahes tundus , et jääpeal ei pidurdanud ABS üldse , vaid lasi sama hooga edasi puudus nagu ka hääl , et naelad jääd kratsiksid. Ära ootagi , et töötav ABS mingi ilmaime on .
E28:2,0, E28:2,5, E28:3,0; F21
Kasutaja avatar
alar
Huviline
Postitusi: 343
Liitunud: 22.09.2003 14:12 48
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas alar »

ma viskasin kogu krempli oma 325i pealt maha.... segas pidurdamist.... :D ja teistel masinatel olen kas kaitsme välja võtnud või lihtsalt välja lülitanud.
Toly
Huviline
Postitusi: 79
Liitunud: 17.10.2003 12:52 41
Asukoht: Tln

Postitus Postitas Toly »

Ilmselt on see maitse või harjunmuse asi... mul praegu suvekummid all ja nandega on küll kasu... ja mitte vähe... muidu töötab ülikorralikult... ka kuiva-külma ilmaga eile näiteks.

Välja saab teda ju vajadusel alati lülitada aga kui naine rooli istub siis oleks hea kui see asi töötab.

T.
Kasutaja avatar
alar
Huviline
Postitusi: 343
Liitunud: 22.09.2003 14:12 48
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas alar »

no ma sõidan siiamaani iga päev 225/50zr16" suvekummidega.... põhimõtteliselt ei vaheta sest jäärajal on nii fun sõita.....
Tom
Huviline
Postitusi: 742
Liitunud: 03.01.2003 15:28 41
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Tom »

ABSist on kasu, kui ootamatult libedus ratta alla poeb.
Ketastel ei tohiks mingit vahet olla ja ma vaataks kuidas nende anduritega lood on.
Toly
Huviline
Postitusi: 79
Liitunud: 17.10.2003 12:52 41
Asukoht: Tln

Postitus Postitas Toly »

Seda minagi... kui on vaja mingi 100 km/h (ainult näide) pidurdada siis on väga hea asi... järskuder piduddustel... muidu ei tee ta mul piuksugi...

Ja pealegi saan ma ju kaiitsme iga kell välja võtta... kui jutt jäärajale läks.

Nüüd tagasi teemasse kas keegi oskab viga otsida?
Kasutaja avatar
alar
Huviline
Postitusi: 343
Liitunud: 22.09.2003 14:12 48
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas alar »

andurid kipuvad surema sest tavaliselt piisab neile väikesest koputusest. mul vähemalt oli niimoodi. :D
Kasutaja avatar
meph
Huviline
Postitusi: 3271
Liitunud: 07.08.2003 03:16 05
Peamine sõiduk: BMW 320Ci E92
Telefon: 5140229
Asukoht: Tallinn, Kesklinn
Kontakt:

Postitus Postitas meph »

ANdurites võib jah asi olla... Väikesesse koputusse väga ei tahaks uskuda... kui endal tagumisi õõtshoobasid vahetasin ja andurid oli vaja vanadest kätte saada, siis sai ikka kaikaga päris korralikke hoope nendele anduritele antud, et neid kätte saada, olid teised ikka päris korralikult õõtsa sisse kinni ussitanud ennast. Ühe lõhkusin puhtfüüsiliselt ära, lüües selle ribadeks, aga teine jäi peale päris korralikku vatisaamist ellu.
Vasta