K: Auto poleerimine -arutelu/hinnad jne!

Üldised arutelud ning näpunäited
Kasutaja avatar
Kristo_P
Huviline
Postitusi: 841
Liitunud: 28.09.2003 23:40 21
Asukoht: Florida - Miami

K: Auto poleerimine -arutelu/hinnad jne!

Postitus Postitas Kristo_P »

Kas kellegi on mõni tuttav või teab kohta kus saaks oma auto ära poleerida mõistliku summa eest. Hetkel olukord suht niru värvkate on korralikult kannatada saanud ja vajaks hädasti poleerimist! (Hind võiks jääda alla 1000.-) Varem pole poleeritud seega tööd ikka on :oops:

Igasugune info oodatud! ;)
Viimati muutis Kristo_P, 13.08.2004 00:03 43, muudetud 2 korda kokku.
Lancer EVOLUTION 9
Kasutaja avatar
Alar_P
Huviline
Postitusi: 111
Liitunud: 28.05.2004 11:30 42
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Alar_P »

Mul üks tuttav teeb mingi 400 krooni eest oma hoovis, vahendid hinna sees. Uurin kuidas tal ajaga on ja panen ta numbri siia.
R4, R6, V6
Kasutaja avatar
Kristo_P
Huviline
Postitusi: 841
Liitunud: 28.09.2003 23:40 21
Asukoht: Florida - Miami

Postitus Postitas Kristo_P »

Alar_P kirjutas:Mul üks tuttav teeb mingi 400 krooni eest oma hoovis, vahendid hinna sees. Uurin kuidas tal ajaga on ja panen ta numbri siia.
Kuidas kvaliteediga lood on ? Pead sa silmas ikka masinaga poleerimist?
:oops: 400 on täiesti mõeldav kui tulemus ka hea oleks. Olen nõus ka rohkem maksma kuid kvaliteet on esmatähtis.
Lancer EVOLUTION 9
Ivar
Huviline
Postitusi: 428
Liitunud: 28.12.2003 17:50 33
Asukoht: BMW 740D
Kontakt:

Postitus Postitas Ivar »

järgmine klient ka ootab
Kasutaja avatar
Viljar
Huviline
Postitusi: 5047
Liitunud: 02.01.2004 21:25 37
Asukoht: Tallinn-Harjumaa

Postitus Postitas Viljar »

400 :shock: krt ma usun, et sinna tuleb meeletu rahvamass kokku kui asi ka ilus jääb :shock:
Aga igalhul ma viskan ka siia ühe nr: 5062088 Aivar.
Kutt igaljuhul teeb hästi :)
Mercedes EQS 450+ 2022
Ivar
Huviline
Postitusi: 428
Liitunud: 28.12.2003 17:50 33
Asukoht: BMW 740D
Kontakt:

Postitus Postitas Ivar »

Viljar_V kirjutas:400 :shock: krt ma usun, et sinna tuleb meeletu rahvamass kokku kui asi ka ilus jääb :shock:
Aga igalhul ma viskan ka siia ühe nr: 5062088 Aivar.
Kutt igaljuhul teeb hästi :)
Ja tema taks on?
Kasutaja avatar
Kristo_P
Huviline
Postitusi: 841
Liitunud: 28.09.2003 23:40 21
Asukoht: Florida - Miami

Postitus Postitas Kristo_P »

Nu põhimõtteliselt oleks nõus kuni 800 maksma. Kuna hetke olukord halb siis tahaks võimalikult kiiresti poleerimisse viia ja päästa mis võimalik :)
Lancer EVOLUTION 9
Kasutaja avatar
Viljar
Huviline
Postitusi: 5047
Liitunud: 02.01.2004 21:25 37
Asukoht: Tallinn-Harjumaa

Postitus Postitas Viljar »

Ivar kirjutas:
Viljar_V kirjutas:400 :shock: krt ma usun, et sinna tuleb meeletu rahvamass kokku kui asi ka ilus jääb :shock:
Aga igalhul ma viskan ka siia ühe nr: 5062088 Aivar.
Kutt igaljuhul teeb hästi :)
Ja tema taks on?
Ma nii hinda ei teagi aga tean, et ta sellise asjaga tegeleb ja tulemus on alati hea jäänud.
Hind on kindlasti soodne :)
näiteks Tarmo autol vahetas, hammasrihma, ja esiamordi 300.- eest :)
Mercedes EQS 450+ 2022
Nuclear
Huviline
Postitusi: 66
Liitunud: 29.10.2003 09:37 29
Asukoht: Tln

Postitus Postitas Nuclear »

no paneb muigama, musta värvi autot poleerib ikka korralik töömees 6-8 tundi rahus ja see kõik 400.- krooni eest (pastad ja kulutused hinna sees)? :shock:
see on juba uut moodi tase ...
btw ei teagi mina ilma aparaadita poleerimise võimalustest midagi ...
Kasutaja avatar
Alar_P
Huviline
Postitusi: 111
Liitunud: 28.05.2004 11:30 42
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Alar_P »

Niisiis, kuti nimi on Marko, mu vana klassivend, poleerinud on ta vist pooled Audi klubi autod. Hinnaks 300.-, poleerib masinaga. Asukoht Tallinnas, Kristiines. Kel huvi ja küsimusi tegemise kohta siis tel nr on 56467274. Küsige täpsemalt järgi kuidas ta töömeetodid on.
R4, R6, V6
Kasutaja avatar
Kristo_P
Huviline
Postitusi: 841
Liitunud: 28.09.2003 23:40 21
Asukoht: Florida - Miami

Postitus Postitas Kristo_P »

Alar_P kirjutas:Niisiis, kuti nimi on Marko, mu vana klassivend, poleerinud on ta vist pooled Audi klubi autod. Hinnaks 300.-, poleerib masinaga. Asukoht Tallinnas, Kristiines. Kel huvi ja küsimusi tegemise kohta siis tel nr on 56467274. Küsige täpsemalt järgi kuidas ta töömeetodid on.
300.- :shock: No see on 3x odavam kui musagilt mujalt saaks! Kui kvaliteetne töö siis oleks koheselt nõus. Kuid nagu räägitakse on musta värvi autot paras k**p poleerida eriti kui veel toorik suht kahjustatud on.

Okei võtan homme temaga ühendust.
Lancer EVOLUTION 9
Kasutaja avatar
Kristjan_K
Huviline
Postitusi: 1780
Liitunud: 04.06.2004 17:31 37
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Kristjan_K »

räägi siis meile ka kui töö valmis
Kasutaja avatar
Kristo_P
Huviline
Postitusi: 841
Liitunud: 28.09.2003 23:40 21
Asukoht: Florida - Miami

Postitus Postitas Kristo_P »

Helistatud ,kohal käidud ja arutletud. Homme siis näeb tulemust :D
Lancer EVOLUTION 9
Kasutaja avatar
Kristjan_K
Huviline
Postitusi: 1780
Liitunud: 04.06.2004 17:31 37
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Kristjan_K »

teata siia ka... saadaks endal majaees seisva ka poleerimisse kui asi nii odav...
Arti
Huviline
Postitusi: 898
Liitunud: 17.06.2004 14:14 15
Asukoht: Jüri
Kontakt:

Postitus Postitas Arti »

Krt. mul koer tegi pahandust. Kapott ja katus kõik ära kriibitud, isegi esiklaasil triibud peal. Niiet peab enda oma ka poleerimisse viima, kui üldse on võimalik enam ilusaks saada. Anna siis teada kuidas sul tulemus on.
kiire-lauri
Huviline
Postitusi: 259
Liitunud: 24.06.2004 16:55 59
Asukoht: tallinn

Postitus Postitas kiire-lauri »

ma arvan , et see küsimus ei sobi siia aga äkki keegi teab kuidas saaks need triibud auto pealt maha. Tehases on mingid külge kleebitud ja nüüd nee hakand narmendama ja ma sooviks neid sealt ära saada, küünega ei taha kraapida ja niisama nad ei tule ka. Vb on mingit lotusainet olemas?
Kasutaja avatar
Cardo
Huviline
Postitusi: 4221
Liitunud: 27.12.2002 00:08 12
Asukoht: Jüri

Postitus Postitas Cardo »

kiire-lauri kirjutas:ma arvan , et see küsimus ei sobi siia aga äkki keegi teab kuidas saaks need triibud auto pealt maha. Tehases on mingid külge kleebitud ja nüüd nee hakand narmendama ja ma sooviks neid sealt ära saada, küünega ei taha kraapida ja niisama nad ei tule ka. Vb on mingit lotusainet olemas?
kuumaföön !
E28:2,0, E28:2,5, E28:3,0; F21
Kasutaja avatar
Alar_P
Huviline
Postitusi: 111
Liitunud: 28.05.2004 11:30 42
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Alar_P »

Kristo_P kirjutas:
Alar_P kirjutas:Niisiis, kuti nimi on Marko, mu vana klassivend, poleerinud on ta vist pooled Audi klubi autod. Hinnaks 300.-, poleerib masinaga. Asukoht Tallinnas, Kristiines. Kel huvi ja küsimusi tegemise kohta siis tel nr on 56467274. Küsige täpsemalt järgi kuidas ta töömeetodid on.
300.- :shock: No see on 3x odavam kui musagilt mujalt saaks! Kui kvaliteetne töö siis oleks koheselt nõus. Kuid nagu räägitakse on musta värvi autot paras k**p poleerida eriti kui veel toorik suht kahjustatud on.

Okei võtan homme temaga ühendust.
Tal peaks näide ka olema, ta enda isa 2000a Audi A6, las näitab selle ette sulle!
R4, R6, V6
Kasutaja avatar
Kristo_P
Huviline
Postitusi: 841
Liitunud: 28.09.2003 23:40 21
Asukoht: Florida - Miami

Postitus Postitas Kristo_P »

Nonii... käidud :)

Ütleme siis sedasi ,et minu auto oli päris suur katsumus. Täna hommikul veel oli see puhas liivapaber 8a pole see poleerimist näinud ja pärast 4h vaeva ja nühkimist on vaev tasutud. Ei tunne autot äragi - tuhm ja matistunud värv on hoopis teist tooni tumedam/selgem/läikivam.

Selle summa eest olen enam kui rahul :D

Kuid jah nüüd tahavad kõik siis näha :P Ei saa.. kuna poleerimisega tulid igasuigused koledad värviparandused ja muu säärane välja mida ei tahaks näidata :) Jube mis selle autoga ikka tehtud on -oleks seda ostes osanud vaadata :? Kuid jah tagumised tiivad ja luuk on ikka väga nutuses seisus (värvitolmu meeletult täis) nii ,et päris siledaks asja ei saanud,(värvilaike ja toonierinevust on nutuselt palju) :cry: -plekk oleks välja tulnud lihtsalt :? /me järgmine asi on siis auto üle värvida kuid selleni lääp veel aega :?

Igatahes soovitan kõigile!!!

P.S Tarmo ei jõudnud helistada.. väsimus sai võitu :)

P.S Tänud Alar_P
Viimati muutis Kristo_P, 13.08.2004 00:02 03, muudetud 1 kord kokku.
Lancer EVOLUTION 9
Tarvo
Huviline
Postitusi: 1998
Liitunud: 20.10.2003 23:53 19
Asukoht: Harjumaa

Postitus Postitas Tarvo »

Lihtsalt küsin, et kas auto pesid enne ise hoolega puhtaks, kui sinna läksid, või oli see hinna sees? (Seda selle raha eest samuti loota on muidugi juba enam kui patt, aga küsin ikka :oops: )

Pean oma kallimaga ka sama operatsiooni kähku läbi tegema, kuid usun siiski samuti, et minu auto puhul tagaks korraliku tulemuse vaid värvimine..see töö aga on teadagi kallis lõbu, mida hetkel küll lubada ei saa.
Kasutaja avatar
Kristo_P
Huviline
Postitusi: 841
Liitunud: 28.09.2003 23:40 21
Asukoht: Florida - Miami

Postitus Postitas Kristo_P »

Tarvo kirjutas:Lihtsalt küsin, et kas auto pesid enne ise hoolega puhtaks, kui sinna läksid, või oli see hinna sees? (Seda selle raha eest samuti loota on muidugi juba enam kui patt, aga küsin ikka :oops: )

Pean oma kallimaga ka sama operatsiooni kähku läbi tegema, kuid usun siiski samuti, et minu auto puhul tagaks korraliku tulemuse vaid värvimine..see töö aga on teadagi kallis lõbu, mida hetkel küll lubada ei saa.
Ei kahjuks pesu polnud hinna sees.. Kuid ma arvan et see ei võta sul tüki küljest ära kui kodus masina svammiga üle lükkad :D

Mis seisus sul siis kere on? Oletan et tunduvalt paremas seisukorras kui mul :oops:

hetkel lausa häbi näidata -seepärast hoiangi varju :)

Soovitan kohal ära käia ja ise rääkida küsida saad parema üle vaate. Minu auto puhul sai isegi hea tulemus kuna kogu see kemüüse - värvitolm ja muu pahn on nende aastatega jäädavalt värvi sisse sööbinud nii ,et hetkel sai tehtud nii palju kui värvkate kannatas. Järgmine etapp on värvimine... :P

Homme katsun mingisugused pildid ka teha ja võibolla õnnestub mingi võrdluse tekitada vanade piltide näol ;)
Viimati muutis Kristo_P, 13.08.2004 00:00 29, muudetud 2 korda kokku.
Lancer EVOLUTION 9
Kasutaja avatar
Gerrit
Huviline
Postitusi: 147
Liitunud: 14.06.2004 21:48 38
Asukoht: Mustamägi

Postitus Postitas Gerrit »

Cardo kirjutas:
kiire-lauri kirjutas:ma arvan , et see küsimus ei sobi siia aga äkki keegi teab kuidas saaks need triibud auto pealt maha. Tehases on mingid külge kleebitud ja nüüd nee hakand narmendama ja ma sooviks neid sealt ära saada, küünega ei taha kraapida ja niisama nad ei tule ka. Vb on mingit lotusainet olemas?
kuumaföön !
mina olen kuulnud ka mingist vedelikust/spraist, mis müügil suuremates kontoritarvetes ja nimeks pidi LABEL-OFF olema. jutu järgi pidi hea olema, ise ei ole proovind.
truumu

Postitus Postitas truumu »

harilik bensiin lahustab seda liimi vägagi edukalt
veel proovitud Brake Cleanerit ja Carburettor Cleanerit(aerosool)
karpa oma lööb kehva(külma) värvi lahti
need viimased võtavad ka bituumeni täpid maha
Tarvo
Huviline
Postitusi: 1998
Liitunud: 20.10.2003 23:53 19
Asukoht: Harjumaa

Postitus Postitas Tarvo »

Alar_P kirjutas:Niisiis, kuti nimi on Marko, mu vana klassivend, poleerinud on ta vist pooled Audi klubi autod. Hinnaks 300.-, poleerib masinaga. Asukoht Tallinnas, Kristiines. Kel huvi ja küsimusi tegemise kohta siis tel nr on 56467274. Küsige täpsemalt järgi kuidas ta töömeetodid on.
Kuulge, kas see diil on veel jõus? Jäi sügisel see asi unarusse..
Rein
Huviline
Postitusi: 36
Liitunud: 19.12.2004 21:35 57
Asukoht: Lõuna

Postitus Postitas Rein »

Kui tahate teada, et kas auto, mida ostate on kusagilt paigatud, võtke kätte, ja hakake poleerima, igasugu huvitavaid nähtusi tuleb välja, mida enne ei oleks iialgi märganud.
nokkel
Huviline
Postitusi: 238
Liitunud: 17.10.2004 20:12 41
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas nokkel »

Kleepekate teemal: fööniga on selline jama, et kui üle kuumutada siis erinevad kleepsud käituvad isemoodi...ükskord jäi nii kõvasti kinni, et maha tuliainult varvikahjustusega, õnneks oli ülevärvitav koht.
Ettevaatust liigse kuumaga.
Poleerimise kohta on selline hinne küll imeodav :lol:
Mõtle milline töö on juba auto vahatamine, mida ikka aegajalt saab ise tehtud. Higimull on otsaees :shock:
Kasutaja avatar
erx27
Huviline
Postitusi: 133
Liitunud: 07.11.2004 22:45 09
Asukoht: Harjumaa

Postitus Postitas erx27 »

Alar_P kirjutas:Niisiis, kuti nimi on Marko, mu vana klassivend, poleerinud on ta vist pooled Audi klubi autod. Hinnaks 300.-, poleerib masinaga. Asukoht Tallinnas, Kristiines. Kel huvi ja küsimusi tegemise kohta siis tel nr on 56467274. Küsige täpsemalt järgi kuidas ta töömeetodid on.
See Kristiine Marko igatahes ei tegele enam poleerimisega, kuigi jah, sellest on juba aastake möödas ka, kui nr avaldati :|
Oskab keegi soovitada, kes hetkel sellega tegeleb :?: Teeninduses algavad hinnad 1000 kr-ist :shock:
..:: E36 320i M50 Passenger Vehicle ::..
Kasutaja avatar
Valdek
Huviline
Postitusi: 1750
Liitunud: 30.10.2003 09:29 22
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Valdek »

51 75 872 Harry - võib julgelt küsida hinda.
lambikonn
Huviline
Postitusi: 70
Liitunud: 12.05.2004 21:50 08
Asukoht: tallinn

Postitus Postitas lambikonn »

kui poleerida kas auto peal olevad väiksed kriimud kaovad ära või toob poleerimine pisivigi rohkem esile?
Ivar
Huviline
Postitusi: 428
Liitunud: 28.12.2003 17:50 33
Asukoht: BMW 740D
Kontakt:

Postitus Postitas Ivar »

Valdek kirjutas:51 75 872 Harry - võib julgelt küsida hinda.
Suht tavaline poleerimise hind, 1500 kr
Vasta