probleem salongisoendusega

Üldised arutelud ning näpunäited
Vasta
Simpel
Huviline
Postitusi: 28
Liitunud: 08.02.2008 17:48 36
Asukoht: Põdramaa

probleem salongisoendusega

Postitus Postitas Simpel »

kui ma panen soojenduse näiteks 22 peale, siis tuleb ikka kuuma, kui panen selle 18 peale, ikka kuuma, ja vahel ka ainult kylma, mitte ei saa kohe normaalset, näit. 22 kraadi?
milles probleem?
probleem on mõlema poolega?!
Tänud. :?
Kasutaja avatar
trummar
Huviline
Postitusi: 248
Liitunud: 27.05.2006 10:50 44
Asukoht: Päälinn, vahel ka Mulgimaal
Kontakt:

Postitus Postitas trummar »

Peabki nii tegema.
Mul algul puhub ka kuuma, siis saavutab ettenähtud temperatuuri salongis ja hakkab seda hoidma.
Nii, kui uksest korralikult külma sisse lased, peaks hakkama uuesti kuuma puhuma.
Rain.
Klubiliige - admin
Postitusi: 6404
Liitunud: 17.11.2005 16:20 10
Asukoht: Tallinn/Pärnu

Postitus Postitas Rain. »

Kui sooja mootoriga tuleb ainult sooja isegi siis kui külma peale keerad, siis ilmselt probleem veeklapis, mis omadega läbi.

PS. Uus maksab UM-is 2300 eeku ja odavamalt seda mujalt ei saa, läbi elatud asi endal.
-Klen-
Huviline
Postitusi: 153
Liitunud: 25.03.2007 16:47 29
Asukoht: Pärnu

Postitus Postitas -Klen- »

Varu kannatust, süsteem ongi uimane kui ootad siis avastad et hakkab leigemat õhku ka puhuma, juhul kui veeklapid läbi pole nagu Rain juba ütles.
57873846 ja 56384061
dan666
Huviline
Postitusi: 202
Liitunud: 07.04.2007 12:50 51
Asukoht: võru

Postitus Postitas dan666 »

kui mul temp põhja keerata siis sooja tuleb ja tuleb natuke tosooli haisu kah. sõber ütles et tal tuleb kah kahtlast haisu. kas ongi soojendusradikad sellised (tüüpviga vms) või on mul radikas või midagi katki? a ja autoks on e34 kondiga.
Kasutaja avatar
Genne
Huviline
Postitusi: 767
Liitunud: 10.06.2007 02:27 33
Asukoht: Järvamaa

Postitus Postitas Genne »

Teema algataja ei ütle, milline režiimi nupp on sisse lülitatud? Kui "auto", siis jah, on süsteem suht uimane ning vahest toimetab üldse ebaloogiliselt.
Aga kui "autot" sees pole, siis annab süsteem koguaeg ühesegust tempi, mille oled rullikust peale keeranud.
Räägi tõtt või vähemalt ära valeta.;
E34 94a. 2,5 TDSA Touring
Simpel
Huviline
Postitusi: 28
Liitunud: 08.02.2008 17:48 36
Asukoht: Põdramaa

Postitus Postitas Simpel »

Genne kirjutas:Teema algataja ei ütle, milline režiimi nupp on sisse lülitatud? Kui "auto", siis jah, on süsteem suht uimane ning vahest toimetab üldse ebaloogiliselt.
Aga kui "autot" sees pole, siis annab süsteem koguaeg ühesegust tempi, mille oled rullikust peale keeranud.
mis auto? mul pole seal autot..mul se vana süsteemiga, vasakul sooja nupp, keskel 1, 2, 3, 4..ja siis paremal ka sooja keeramise nupp...
a külma hakkab tulema umbes 2 min. peale seda kui olen keeranud selle 18 peale, siis kui keeran 22 peale, peaks tulema umbes head õhku, mitte kylma, ja mitte kuuma, aga tuleb täiega kuuma...
Kasutaja avatar
priitv8
Huviline
Postitusi: 8286
Liitunud: 04.02.2004 10:59 34
Asukoht: city

Postitus Postitas priitv8 »

Viga võib ka lihtsalt nendes soojanuppudes (potentsiomeetrites ) olla.
Aga milleks leiutada? Pane diagnostika külge ja kohe on näha, mismoodi kliima juhtplokk Sinu seadesuurusi näeb.
PS Sinu süsteem pole mingi "vana" vaid odavam, kui kliimaautomaatika (e. selle AUTO nupuga süsteem), mida pandi peale kuni E34 lõpuni.
Priit
540iX 240kW/450Nm, aga ikka pooled silindrid puudu!
Vasta