E39 autotelefoni kasutusjuhend?

Üldised arutelud ning näpunäited
Vasta
Kasutaja avatar
Martti
Huviline
Postitusi: 327
Liitunud: 07.01.2003 18:24 25
Asukoht: Tallinna oblast
Kontakt:

E39 autotelefoni kasutusjuhend?

Postitus Postitas Martti »

Probleem siis järgmine: kuna olude sunnil liiklen praegu naise autoga (E39 528 IA 1996), siis võtsin EMT-st Twinsimi (SIM kaart vanema tüübi oma) ja laksasin telefonisse sisse. Kõik nagu töötab ilusti aga sissetulevate kõnede numbrit ega nime ei näita. Mälust nimesid ka otsida ei oska. Menüü leidsin peale 30min. otsimist üles. Närvi ajab ***** juba.
Küsimus: äkki keegi oskab mulle otsida selle BMW-GSM-i kasutusjuhendi kuskilt ? Telefon on vana nagu öö ja endal ja EMT-l mõistus otsas. Tahaks rahulikult ringi Pilt.
Anti
Huviline
Postitusi: 737
Liitunud: 02.10.2002 13:25 52
Peamine sõiduk: Sarvedeta troll
Asukoht: Tallinn

Re: E39 autotelefoni kasutusjuhend?

Postitus Postitas Anti »

Martti kirjutas:Probleem siis järgmine: kuna olude sunnil liiklen praegu naise autoga (E39 528 IA 1996), siis võtsin EMT-st Twinsimi (SIM kaart vanema tüübi oma) ja laksasin telefonisse sisse. Kõik nagu töötab ilusti aga sissetulevate kõnede numbrit ega nime ei näita. Mälust nimesid ka otsida ei oska. Menüü leidsin peale 30min. otsimist üles. Närvi ajab ***** juba.
Küsimus: äkki keegi oskab mulle otsida selle BMW-GSM-i kasutusjuhendi kuskilt ?
Saksa keelne on mul olemas.
Kasutaja avatar
Martti
Huviline
Postitusi: 327
Liitunud: 07.01.2003 18:24 25
Asukoht: Tallinna oblast
Kontakt:

Postitus Postitas Martti »

Kui mujalt ei saa, siis võtan sinuga ühendust, mul isa isegi oskab Saksa keelt eks üritame koos lahti kodeerida.
tänud ette
Kasutaja avatar
priitv8
Huviline
Postitusi: 8286
Liitunud: 04.02.2004 10:59 34
Asukoht: city

Re: E39 autotelefoni kasutusjuhend?

Postitus Postitas priitv8 »

Martti kirjutas:Menüü leidsin peale 30min. otsimist üles. Närvi ajab ***** juba. Telefon on vana nagu öö ja endal ja EMT-l mõistus otsas. Tahaks rahulikult ringi Pilt.
Eks ta on jah sama loogiline, kui iga teine Motorola telefon.
Mul on see manuaal (99 aastast) PDF faili kujul olemas, aga samuti saksakeelne. Ingliskeelsega on üldse raske, sest see peaks pärinema UK-st. USA-s on hoopis teised telefonid ja nende manuaalidega poleks mitte essugi peale hakata.
Priit
540iX 240kW/450Nm, aga ikka pooled silindrid puudu!
Kasutaja avatar
Martti
Huviline
Postitusi: 327
Liitunud: 07.01.2003 18:24 25
Asukoht: Tallinna oblast
Kontakt:

Postitus Postitas Martti »

Kuule äkki saad selle pdf-i mulle martti@aine.ee peale panna oleks igavesti tänulik ning hüppaks välja proovima. Hetkel ei oska isegi numbreid mälusse lisada Pilt .
Vasta