Kassetihoidja asemel CD hoidja

Üldised arutelud ning näpunäited
Kasutaja avatar
Kairi
Klubiliige
Postitusi: 1680
Liitunud: 08.04.2006 19:24 21
Peamine sõiduk: BMW 320I
Asukoht: Tallinn

Kassetihoidja asemel CD hoidja

Postitus Postitas Kairi »

Kas on võimalik kupeesse sinna kassetiboksi asemele panna CD- boksi? RealOEM lehel on selline vidin olemas, aga ma ei saa täpselt aru, millisele mudelile :oops: Ei ole just suurem asi kassetikuulaja ma...
Viimati muutis Kairi, 23.11.2006 15:25 00, muudetud 1 kord kokku.
Kõike mida sa ütled, kasutatakse kindlasti sinu vastu :D
Kasutaja avatar
evely
Huviline
Postitusi: 31
Liitunud: 23.12.2005 07:48 50
Asukoht: Tartu, Tallinn

Postitus Postitas evely »

Jah, ma tahaks ka teada :D
Kasutaja avatar
Hans
Huviline
Postitusi: 2193
Liitunud: 17.11.2003 00:42 10
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Hans »

Soovite ikka originaali?
E30 316i ´90, E34 518i ´95
JannP
Huviline
Postitusi: 930
Liitunud: 19.04.2005 20:58 41

Postitus Postitas JannP »

sinna võib ju ükskõik millise cd (mp3) maki panna? selleks pead ostma ülemineku BMW -> ISO

teine variant on ise juhtmed ühendada
Kasutaja avatar
evely
Huviline
Postitusi: 31
Liitunud: 23.12.2005 07:48 50
Asukoht: Tartu, Tallinn

Postitus Postitas evely »

Ei ei, me ikka pidasime silmas seda kasti, kus saab sees hoida CDsid, seal käsipiduri kõrval. Praegu on minu ja ka Kairi autol selline box, kus käivad kassetid.. Aga kuna mina juba vahetasin maki välja ja Kairi plaanib vist vahetada, siis ongi teema, et kus hoida CDsid ja milleks autos siis hoida veel kassetikasti kui neid ei kasutata :D

Lisan siis näitliku lingi ka:
http://www.realoem.com/bmw/showparts.do ... g=65&fg=95
Pille
Klubiliige
Postitusi: 1383
Liitunud: 11.12.2003 13:59 31

Postitus Postitas Pille »

hm, hea küsimus! Ma ka ühinen sellele küsimusele vastuse ootamisega. Ka minu autoroolis olles paremal käel asetseb see kassetihoidik, mida ma never ei kasuta ega hakka ka kasutama.

Aga mind huvitab E30 hoidik.
jjanno
Huviline
Postitusi: 2320
Liitunud: 01.10.2002 12:07 07
Peamine sõiduk: VW
Asukoht: Ravila

Re: Kasseti asemel CD

Postitus Postitas jjanno »

Tere
Kairi kirjutas:RealOEM lehel on selline vidin olemas, aga ma ei saa täpselt aru, millisele mudelile
RealOEM näitab ka millistele mudelitele konkreetne jubin sobib.

Pille: E30 jaoks paistis ka miskit CD hoidmisega seonduvat olevat, aga kuhu ja kuidas see mahub, ma küll ei oska ette kujutada.

jJanno
Rain.
Klubiliige - admin
Postitusi: 6404
Liitunud: 17.11.2005 16:20 10
Asukoht: Tallinn/Pärnu

Postitus Postitas Rain. »

Kui selline asi realoem-i lehel välja toodud siis kindlasti on seda võimalik sinna panna.
Ebay's ka isegi müügil sellised asjad link1, link2 ;)
Kasutaja avatar
Kairi
Klubiliige
Postitusi: 1680
Liitunud: 08.04.2006 19:24 21
Peamine sõiduk: BMW 320I
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Kairi »

No ma loodan ka :) Tahaksi ikka midagi asjalikku sinna installida
Kõike mida sa ütled, kasutatakse kindlasti sinu vastu :D
Kasutaja avatar
evely
Huviline
Postitusi: 31
Liitunud: 23.12.2005 07:48 50
Asukoht: Tartu, Tallinn

Postitus Postitas evely »

Oooh, aitähh, nüüd siis konkreetselt näha ka kuis see autos välja näeb.. Aga UMi lehel ei anna see tootekood hinda.. Et kuidas seda siis siin saada? :?
jjanno
Huviline
Postitusi: 2320
Liitunud: 01.10.2002 12:07 07
Peamine sõiduk: VW
Asukoht: Ravila

Postitus Postitas jjanno »

Tere
evely kirjutas:Aga UMi lehel ei anna see tootekood hinda.. Et kuidas seda siis siin saada? :?
Varuosad
Telefon: 659 3760
E-post: varuosa@bmw.ee

Proovi sealt. Veebisaidi varuosa otsing ei anna kõikide toodete hindu, kuid sellest hoolimata on nad tellitavad.

jJanno
Kasutaja avatar
priitv8
Huviline
Postitusi: 8286
Liitunud: 04.02.2004 10:59 34
Asukoht: city

Postitus Postitas priitv8 »

jjanno kirjutas:Veebisaidi varuosa otsing ei anna kõikide toodete hindu, kuid sellest hoolimata on nad tellitavad.
Seal näeb vaid neid, mis neil süsteemist läbi on käinud. Järelikult pole keegi veel seda CD-hoidjat UM-ist tellinud.

PS orientiiriks võiks olla hind 76EUR koos KM-ga, kuhu UM lisab väikese "oma".
Priit
540iX 240kW/450Nm, aga ikka pooled silindrid puudu!
Kasutaja avatar
Svenp
Huviline
Postitusi: 750
Liitunud: 12.10.2004 12:46 45
Asukoht: UK/Tartu

Postitus Postitas Svenp »

Pille kirjutas:Aga mind huvitab E30 hoidik.
Kassetihoidik käib raami seest välja. Raamile võib tugevast papist põhja meisterdada -- kasutu asja asemel viisakas panipaik ja raha ei pidanudki kulutama :cool:
Sõidurõõm
Kasutaja avatar
evely
Huviline
Postitusi: 31
Liitunud: 23.12.2005 07:48 50
Asukoht: Tartu, Tallinn

Postitus Postitas evely »

Aga plaate pole siis ikkagi kuskil hoida, mugavalt ja kättesaadavalt.. :? Mul pole nii palju asjugi, mida kõigisse neisse esiuste sahtlitesse paigutada, aga vat plaate pole küll kuskil nii hoida, et nad kindlasti ka järgmine kord mängiksid :P
Kasutaja avatar
Cardo
Huviline
Postitusi: 4226
Liitunud: 27.12.2002 00:08 12
Asukoht: Jüri

Postitus Postitas Cardo »

selleks on cd-box tüdrukud !!
E28:2,0, E28:2,5, E28:3,0; F21
Kasutaja avatar
evely
Huviline
Postitusi: 31
Liitunud: 23.12.2005 07:48 50
Asukoht: Tartu, Tallinn

Postitus Postitas evely »

No kui mul on juba tavaline ühe cd makk olemas.. miks ma peaks siis raha selle cd-boxi peale kulutama? Mul on enne palju muid väljaminekuid auto peale, mis on palju tähtsamad :D Ja kui auto ei sõida, siis on nats jama oma vägevat cd-boxi kuulata maja taga hoovis :roll:
Kasutaja avatar
Kairi
Klubiliige
Postitusi: 1680
Liitunud: 08.04.2006 19:24 21
Peamine sõiduk: BMW 320I
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Kairi »

Jup, õigus Evely :) Ei viitsi eriti seisvas autos plaati kuulata.
Kõike mida sa ütled, kasutatakse kindlasti sinu vastu :D
Pille
Klubiliige
Postitusi: 1383
Liitunud: 11.12.2003 13:59 31

Postitus Postitas Pille »

Svenp kirjutas:
Pille kirjutas:Aga mind huvitab E30 hoidik.
Kassetihoidik käib raami seest välja. Raamile võib tugevast papist põhja meisterdada -- kasutu asja asemel viisakas panipaik ja raha ei pidanudki kulutama :cool:
hm, lihtsalt sikutades tuleb välja? Ma suts aja pärast stardin, siis uurin mis moodi see sealt välja tuleks. Panipaikasid ei saa kunagi liiga palju olla :D Tnx :)
Kasutaja avatar
evely
Huviline
Postitusi: 31
Liitunud: 23.12.2005 07:48 50
Asukoht: Tartu, Tallinn

Postitus Postitas evely »

Mul tuli küll niisama lihtsalt välja..
Helis
Huviline
Postitusi: 1583
Liitunud: 10.06.2006 17:35 58
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Helis »

ehh ma ka prooviks siis sikutada huvi pärast...aga pean tõdema et ma olen veel suht old-school ja mul veel originaal kassetikas autos...

Pole endale veel makki muretsenud ja korralikku süsteemi pole ka veel autos...kõlarid, supakas,võim jne,,,
ja see on nii suur väljaminek, et seda raha peab lausa hakkama koguma vm. ;)
aga suvi 2007 peaks asi lahendatud saama..ma vähemalt loodan!
Kasutaja avatar
Svenp
Huviline
Postitusi: 750
Liitunud: 12.10.2004 12:46 45
Asukoht: UK/Tartu

Postitus Postitas Svenp »

Pille kirjutas:hm, lihtsalt sikutades tuleb välja? Ma suts aja pärast stardin, siis uurin mis moodi see sealt välja tuleks. Panipaikasid ei saa kunagi liiga palju olla :D Tnx :)
Jah, kogu kupatus, nr 1 joonisel, tuleb keskkonsooli seest välja kergelt sikutades-pigistades (mingid nagakesed hoiavad). Nr 1 seest käivad 2 kolmest kassetihoidikut samal pôhimôttel välja, natuke mängimist ja vabanevad nagade tagant. Allesjäänud raamile ma tegin papist pôhja ja tômbasin lihtsalt teibiga raami külge. Haamrit ma seal ei hoia, aga kergema pudiga pole mitme aasta jooksul ära lagunenud :cool: Juhin tähelepanu, et me räägime praegu E30 hoidikust, mis muidugi ei välista, et E36le loova môtlemisega midagi meisterdada ei saaks.

PS! Kui raamile pôhi tegemata jätta, siis vist saaks seal CDsid koos karpidega hoida, sest auk on piisavalt sügav ja all on pôhjavaip.
Sõidurõõm
Kasutaja avatar
Kairi
Klubiliige
Postitusi: 1680
Liitunud: 08.04.2006 19:24 21
Peamine sõiduk: BMW 320I
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Kairi »

Svenp kirjutas:
Pille kirjutas:hm, lihtsalt sikutades tuleb välja? Ma suts aja pärast stardin, siis uurin mis moodi see sealt välja tuleks. Panipaikasid ei saa kunagi liiga palju olla :D Tnx :)
Jah, kogu kupatus, nr 1 joonisel, tuleb keskkonsooli seest välja kergelt sikutades-pigistades (mingid nagakesed hoiavad). Nr 1 seest käivad 2 kolmest kassetihoidikut samal pôhimôttel välja, natuke mängimist ja vabanevad nagade tagant. Allesjäänud raamile ma tegin papist pôhja ja tômbasin lihtsalt teibiga raami külge. Haamrit ma seal ei hoia, aga kergema pudiga pole mitme aasta jooksul ära lagunenud :cool: Juhin tähelepanu, et me räägime praegu E30 hoidikust, mis muidugi ei välista, et E36le loova môtlemisega midagi meisterdada ei saaks.

PS! Kui raamile pôhi tegemata jätta, siis vist saaks seal CDsid koos karpidega hoida, sest auk on piisavalt sügav ja all on pôhjavaip.
Tuleb ajutise lahendusena ära proovida :P
Kõike mida sa ütled, kasutatakse kindlasti sinu vastu :D
Kasutaja avatar
evely
Huviline
Postitusi: 31
Liitunud: 23.12.2005 07:48 50
Asukoht: Tartu, Tallinn

Postitus Postitas evely »

Nii, uus info..
Kirjutasin UMi ja sain ka vastuse: CD hoidja maksab 1308.-

Et siis teadmiseks..
Kasutaja avatar
priitv8
Huviline
Postitusi: 8286
Liitunud: 04.02.2004 10:59 34
Asukoht: city

Postitus Postitas priitv8 »

evely kirjutas:Kirjutasin UMi ja sain ka vastuse: CD hoidja maksab 1308.-
Ehk siis UM-i "oma" on +10%. Täitsa normaalne.
Priit
540iX 240kW/450Nm, aga ikka pooled silindrid puudu!
Kasutaja avatar
AARE540
Huviline - moderaator
Postitusi: 11703
Liitunud: 31.01.2004 21:43 11
Peamine sõiduk: Scania 500R '24 Mercedes-Benz E350 '15 BMW 540i'94
Telefon: 53311120
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Postitus Postitas AARE540 »

Kairi kirjutas:Tuleb ajutise lahendusena ära proovida :P
Kairi, sa ei tea siis, et ajutised lahendused ongi need kõige jäävamad tavaliselt :P
Kasutaja avatar
evely
Huviline
Postitusi: 31
Liitunud: 23.12.2005 07:48 50
Asukoht: Tartu, Tallinn

Postitus Postitas evely »

Peaks uurima, kas keegi veel selliste detailide maaletoomisega tegeleb või äkki keegi kes käib Saksas, astuks läbi sellest müügikohast, kes e-bay's samu asju müüb :roll: Saaks ilmselt palju odavamalt.. E-bay kaudu saaks muidugi ju ka, aga Kairiga meie mõistus ei võtnud kinni kuidas seal kasutajaks saada jne.
Kasutaja avatar
Svenp
Huviline
Postitusi: 750
Liitunud: 12.10.2004 12:46 45
Asukoht: UK/Tartu

Postitus Postitas Svenp »

Mina sain paar aastat tagasi eBay.de kasutajaks nii, et täitsin registreerimisankeedi ära nagu nõutud ja siis jäin kirja ootama. Kiri, klassikaline paberil, tuli päris pika viitega. Jõudsin isegi üle pärida vist vahepeal. Kirjas oli mingi aktiveerimisparool. Kogu tiguposti värk oli ilmselt mõeldud addressi kontrolliks.

Sa ei pea tingimata saksa ebay's registreerima. Võid näiteks co.uk-s teha. Müüa ja osta saab üle maailma, kui kord registreeritud oled.
Sõidurõõm
Kasutaja avatar
Kairi
Klubiliige
Postitusi: 1680
Liitunud: 08.04.2006 19:24 21
Peamine sõiduk: BMW 320I
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Kairi »

AARE530 kirjutas:
Kairi kirjutas:Tuleb ajutise lahendusena ära proovida :P
Kairi, sa ei tea siis, et ajutised lahendused ongi need kõige jäävamad tavaliselt :P
Iga päevaga veendun üha, et just nii see on :)
Kõike mida sa ütled, kasutatakse kindlasti sinu vastu :D
Kasutaja avatar
evely
Huviline
Postitusi: 31
Liitunud: 23.12.2005 07:48 50
Asukoht: Tartu, Tallinn

Postitus Postitas evely »

Meil selle e-bayga oligi see teema, et tuli mail ja arvasime et selles on see aktiveerimine, aga nüüd sain ise ka teada, et hoopis kirjaga tuleb see :D
Rain.
Klubiliige - admin
Postitusi: 6404
Liitunud: 17.11.2005 16:20 10
Asukoht: Tallinn/Pärnu

Postitus Postitas Rain. »

evely kirjutas:Meil selle e-bayga oligi see teema, et tuli mail ja arvasime et selles on see aktiveerimine, aga nüüd sain ise ka teada, et hoopis kirjaga tuleb see :D
huvitav, mina sain emailiga aktiveerimiseparooli ja seda kohe peale registreerimist :?
Vasta