Kurnjuhhel m51 tds ei taha toimida

Üldised arutelud ning näpunäited
Vasta
Kottise34
Huviline
Postitusi: 3
Liitunud: 28.07.2019 15:06 55
Peamine sõiduk: Bmw e34 525tds

Kurnjuhhel m51 tds ei taha toimida

Postitus Postitas Kottise34 »

Vabandan kui vales kohas see. Postitan esimest korda..

Kõik käivituse jamad hakkasid pihta pärast seda kui auto taga osa sai haavliga pritsitud.
Starter ja genekas sai vahetatud aga nüüdseks olen pool pead kiilaks kiskunud.
Tahhokas pööret ei näidand siis vahetasin vända anduri ära aga lolli teo tegin kui võtsin koos raamiga ära ja panin teise liiga sügavale et löi anduri puruks.
Ostsin ss järgmise anduri see läks liiga lähedale aga käima läks. Küll viskas tühikäigu pöôrded sinna 2000+rpmi ja natuke sai nusperdatud veel sellega kuni tühikäik oli okei aga pöôret näitas nagu 400-500pooret rohkrm kui tegelikkuses. Ja gaasipedaali sai õrnalt vajutada ei toimims kuna kui rohkem vajutada siis läheb jälle lõhkuma seal 2000+pooret
Leidsin bentley raamatust anduri ja lugerpinni distantsi 1.25mm panen lehtkaliibriga siis paika ja jälle nagu täiesti algudes kus pööred möirgavad, tahhokas ei näita ja pikk käivitus.
Sai ka vahetatud dme immovaba vastu.
Praeguseks on mõtted otsas.
Kas vahetan juhtmestiku ära kuna see haavlipuru sattus kõikjale, vahetan hooratta ära kuna andur käis vastu kuigi lugerpinn tundus visuaalselt sirge olevat. Või hakkan järgmist mootorit otsima?
Kui keegi oskaks selle tööle aidata siis ma olen ülimalt õnnelik ja saaks selle projektiga lõpupoole liikuda.
patrik
Huviline
Postitusi: 4587
Liitunud: 19.01.2003 20:29 39
Asukoht: BMW diagnstika, Kuma tee 8, Peetri
Kontakt:

Re: Kurnjuhhel m51 tds ei taha toimida

Postitus Postitas patrik »

Ilmselt saaks ilusti hakkama aga lihtsalt enam ei julge neid vanu enam vōtta sest alguses jutt ilus aga kui kohale tuleb on seis nii hull et reaalselt vaja prügimäele viia
Pluss veel lisaks auto sitta täis ja ise nii katkiremonditud et selle pusle kokkupanemine ei ole seda vaeva väärt.
Vōibolla sul ilus hea ja korralik auto aga üldine joon on selline olnud
Ära saada mulle sõnumit, helista! Tel:5028520
Kottise34
Huviline
Postitusi: 3
Liitunud: 28.07.2019 15:06 55
Peamine sõiduk: Bmw e34 525tds

Re: Kurnjuhhel m51 tds ei taha toimida

Postitus Postitas Kottise34 »

Einoh sain asjast aimu see probleem tulenes kuna see sama jutt mis sa mainisid.
Eelmised omanikid oma käe järgi parandand vända juhet. Sittus tinaga kinni aga joode oli järgi andnud. Uus pistik ja nüüd asi toimib.
Lihtsalt ei tea miks koheselt juhtmeid läbi ei helistanud. Oleks sellele probleemile lahenduse leidnud juba aasta algul.
Vasta