Paremad tuled e46 -le

Üldised arutelud ning näpunäited
Vasta
theuph
Huviline
Postitusi: 18
Liitunud: 12.09.2013 16:19 43
Peamine sõiduk: BMW e46 320d 2003

Paremad tuled e46 -le

Postitus Postitas theuph »

Tere!

Mida siin soovitatakse ja mis oleks seadusesilmis õige, olen siit sealt lugenud, et LED-id väga paremini ei näita kui halogeenid ning minuteada peaksid ka ikka illegaalsed olema. Xenonite jaoks peavad tulepesurid olema nagu olen aru saanud. Selle loogika põhjal on mu ainuke valik korralik halogeen ning projektor lääts paigaldada. Kas see päriselt on ka nii või on tegelikult variante veel? Hetkel on tavalised reflektorid ja philips whitevision ultra halogeenid. Aga lihtsalt mitte kottigi ei näe pimedas.
Mis variante foorumlased siin kasutavad?

Tänud ette
soz
Huviline
Postitusi: 93
Liitunud: 29.11.2018 10:52 40
Peamine sõiduk: E39

Re: Paremad tuled e46 -le

Postitus Postitas soz »

Tuled peab korda tegema või uued ostma. Hetkel väga vahet ei ole mis pirni sinna sisse paned kui reflektorid on süsid suure tõenäosusega.

Halogeen korras tulede sees näitab väga okeilt tegelikult.
theuph
Huviline
Postitusi: 18
Liitunud: 12.09.2013 16:19 43
Peamine sõiduk: BMW e46 320d 2003

Re: Paremad tuled e46 -le

Postitus Postitas theuph »

Refelektorid on korras nendel pole häda midagi võibolla ma väljendasin ennast valesti, mitte kottigi all mõtlesin et lähituledega näeb 30 meetrit heal päeval ja kaugtuled valgustavad ma arvan et mingi 150-200 meetri peale umbes, pimedas 90ga liikudes tahaks kaugemale näha lihtsalt. Võibolla see mida ma jahin on liiga utoopiline...
Kasutaja avatar
trillian
Huviline
Postitusi: 731
Liitunud: 20.11.2007 10:28 08
Telefon: 56670631
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Paremad tuled e46 -le

Postitus Postitas trillian »

Liiga palju ei maksa vanadest halogeenidest loota. Kui reflektorid ja klaasid on korras, korralikud lambid sees ning tuled ka reguleeritud, siis nii ongi.
Selleks, et paremat nähtavust saavutada on vaja hakata ümber tegema asju. Mõnesaja € eest saab asja paremaks teha. Kui seda vajalikuks ei pea tuleb leppida praegusega.
theuph
Huviline
Postitusi: 18
Liitunud: 12.09.2013 16:19 43
Peamine sõiduk: BMW e46 320d 2003

Re: Paremad tuled e46 -le

Postitus Postitas theuph »

Paari saja eest võiks vabalt juba teha, ole lihtslat aru saanud et selle eest ei saa väga midagi või siis kui saab pole see legaalne
Vasta