Suur, suur mure :(

Üldised arutelud ning näpunäited
Vasta
Jallo
Huviline
Postitusi: 126
Liitunud: 08.08.2003 12:49 47
Asukoht: Tallinn

Suur, suur mure :(

Postitus Postitas Jallo »

Mure järgmine, avastasin et mu bemmul on pihustikummid läbi, st pihustid keerlevad ilusti oma pesades.
nüüd oleks vaja uusi kumme sinna aga võta näpust või tiri tillist, bemmis on need 30.- tükk, ja mitte ei raatsi 360 ekku mingite näruste kummirõngaste eest välja käia!
kes teab kust saab odavamalt????
autoks on e30 2,0 m20
Raivo
Huviline
Postitusi: 3610
Liitunud: 01.10.2002 10:58 38
Peamine sõiduk: BMW 530D
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Raivo »

[quote][i]Algselt postitas Jallo[/i]
Mure järgmine, avastasin et mu bemmul on pihustikummid läbi, st pihustid keerlevad ilusti oma pesades.
nüüd oleks vaja uusi kumme sinna aga võta näpust või tiri tillist, bemmis on need 30.- tükk, ja mitte ei raatsi 360 ekku mingite näruste kummirõngaste eest välja käia!
kes teab kust saab odavamalt????
autoks on e30 2,0 m20 [/quote]

mina sain näiteks isegi rooliotste katted (need kummilutid, mis kipuvad väsima) Subaru keskuse kõrval asuvast poest. Mingi suur Varta akude müüja vist kah. Mine uuri, äkki leiavad sullegi miskit sealt. Veel parem kui sul oleks see "katkine" jupp kaasas.
530d
kiiver
Huviline
Postitusi: 11
Liitunud: 12.10.2003 15:50 41
Asukoht: Viimsi

???

Postitus Postitas kiiver »

Aga mis juhtub, kui need kummijunnid läbi on? Keegi võiks seletada.
Jallo
Huviline
Postitusi: 126
Liitunud: 08.08.2003 12:49 47
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Jallo »

juhtub see et kui alumised on läbi hakkab sealt õhku läbi kiskuma kollektorisse, kui on ülemised läbi ajab bensiini välja sealt!
muud ei juhtu midagi :)
Kasutaja avatar
Martin_R
Huviline
Postitusi: 451
Liitunud: 13.01.2003 16:57 38
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Martin_R »

Aga 360 krooni pole ju tegelikult üle mõistuse palju, kui auto sellega korda saab. Teine võimalus on hakata linna pealt juppe taga ajama, sõidad vähemalt 100 krooni eest bensiini maha ja kokkuvõttes säästu suurt ei tekigi. Pluss veel stress ja peavalu pealekauba.

Ilmselt olen mina lihtsalt liiga laisaks muutunud, kuid ma ostan viimasel ajal isegi düübleid UM-ist (17 eeki tk). Vähemalt on nad seal alati olemas ja ei pea pead vaevama, kust neid saada. Paljude tükkidega on UM isegi odavamaks osutunud kui B-osade müüjad (küünlad näiteks).

Lihtsalt varahommikune targutamine - ära pane liialt tähele
Eerik_K
Huviline
Postitusi: 415
Liitunud: 22.10.2002 12:00 02
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Eerik_K »

Täiesti nõus martiniga
360EEK'u pole tõesti mingi raha. 1360 panex kukalt sygama küll :)
Jallo
Huviline
Postitusi: 126
Liitunud: 08.08.2003 12:49 47
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Jallo »

nojah seda küll aga kui ma ostan säält umist ära need kummid, siis kindlasti leian järgmisel päeval kuskilt 0,5 eeku tükk :)
auto niikuinii ehitamisjärgus ja eriti kiiret pole.
teistel boschi pritsungiga autodel on ka ju kindlasti samasuguseid pihusteid ja kumme, ehk on kuskil odavam!
amortide ja muu kola peale läheb niikuinii paras papp alla, lihtsalt pole isu üle maksta mingi rõnga eest, kuigi ilma VIST KÜLL EI SAA.
Jallo
Huviline
Postitusi: 126
Liitunud: 08.08.2003 12:49 47
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Jallo »

mis UMis siis maksab küünal?
Kasutaja avatar
Martin_R
Huviline
Postitusi: 451
Liitunud: 13.01.2003 16:57 38
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Martin_R »

[quote][i]Algselt postitas Jallo[/i]
mis UMis siis maksab küünal? [/quote]

Eks ole neidki erinevaid, kuid 89 aasta 525i originaalküünal maksis vist 63 krooni. MIngis poes küsiti NGK eest üle 70. Ning NGK küünlaga pole minul juba kaks korda hästi läinud.
E32 750i (1994)
agx
Huviline
Postitusi: 119
Liitunud: 18.02.2003 10:43 32

Postitus Postitas agx »

Ise pole su pihusti tihendit küll näinud aga arutlen natuke ikkagi. Millest nad sul läbi saavad olla? Ega ta ei pöörle,sisselaskes ei ole survet, pihusti käib vabalt oma pesasse....seal ei ole mingit ime kinnihoidmis põhimõtet. Ja seepärast saabki neid vabalt pöörata. Üks põhjus võib tihendid ära rikkuda, see on aeg mis nad rabedaks muudab. Ja orig. tihendi hind on väga ok!!
Vasta