e36 2.0 `92 kiirustades klõbiseb

Üldised arutelud ning näpunäited
Vasta
Kasutaja avatar
slippery
Huviline
Postitusi: 35
Liitunud: 16.10.2003 23:29 37

e36 2.0 `92 kiirustades klõbiseb

Postitus Postitas slippery »

Kogu aeg on olnud, et kui hommikul auto tööle panen, siis paar sekundit tuleb mootorist sellist klapi või tõukuri vms klõbinat, ning siis jääb vait. Ma usun, et see on normaalne, ei saa kohe õlitust peale või midagi sellist.

1 kord sai aga Tabasalus mööda rada kiirustamas käidud, ning peale paari ringi oli see sama hommikune klõbin tagasi ja ära ei tahnudki kaduda:) Mõtsin, et suva sõidan veel, las klõbiseb, mis ta hullu ikka on, sõitsin veel paar ringi, jäin seisma kuulasin, enam ei klõbisenud... rajal oli 2 käik, st pöörded mingi 3-4tuhandest piirajani koguaeg... Sõitsin veel, hakkas klõbisema jne... üldiselt ikka klõbises, siis sai auto vähe puhkust, mootor ei töötanud, panin käima, ei klõbisenud ka enam (mootor ei olnud sugugi täiesti jahtunud).. Tänapäeval käib jälle nagu ennemuiste, hommikuti vähe klõbiseb ja vsjo... Niisama linnapeal kiirustamine jms lühemaajalised teod klõbisemist esile ei kutsu, ehk polegi pärast rajal käiku seda enam esinenud (va. hommikuti).

Peaks olema küll põhjalik seletus, mees, kes on kätt sinna mootorisse pannud, oskab ehk mulle ära öelda, mis toimub ja mis toimuma võib hakata?

Kui see midagi peaks määrama, siis filter on KN ja väljalase Remus... muidu peaks kõik olema orig.
patrik
Huviline
Postitusi: 4595
Liitunud: 19.01.2003 20:29 39
Asukoht: BMW diagnstika, Kuma tee 8, Peetri
Kontakt:

Postitus Postitas patrik »

abiks karteripõhi, millel vaheseinad õli paigal hoidmiseks, õliradiaator ja suurem õlikogus. lahtiseletamiseks liiga pikk jutt
Ära saada mulle sõnumit, helista! Tel:5028520
Kasutaja avatar
slippery
Huviline
Postitusi: 35
Liitunud: 16.10.2003 23:29 37

Postitus Postitas slippery »

kas ütled, et tehasekonfis tekibki siis klõbin või on põhjuseks lihtsam hingamine?

ennakõike peaks äkki teine õli sees olema, õli juurde valama (nagu mainisid)?
Vasta