bensumootorile diislit

Üldised arutelud ning näpunäited
Vasta
jps
Huviline
Postitusi: 46
Liitunud: 28.10.2005 18:19 36

bensumootorile diislit

Postitus Postitas jps »

et siis sõber tankis peale rasket päeva 20L diislit oma 1985aasta 520 E28-sse, imes paagi tühjaks kuid nüüd tuurid tühikäigul 3000. Kindlasti on siin kuskil sellest juttu olnud...veidi abi paluks...
Kasutaja avatar
Danil523
Huviline
Postitusi: 1721
Liitunud: 30.12.2004 12:52 38
Asukoht: Saue

Postitus Postitas Danil523 »

mingi üks minu tuttava onu tankis ka bensukasse dislat- kuna tööl sai seda soodsalt. ta oli isegi mõnda aega uhke enda tegude järgi kuid ühel päeval kui ta pani diislit 1=1 siis auto enam ei sõitnud. seega on võimalik sõita kuid kui lahjendad mõistlikult.ehk mingi 10-max 20l 100l bensu peale . :lol:

aga arvan et see pole just hea ka mootori ja küünlatele seega läheb kallik maksma ja ka puhastamiune.
acid
Huviline
Postitusi: 233
Liitunud: 17.06.2004 23:29 01

Re: bensumootorile diislit

Postitus Postitas acid »

jps kirjutas:et siis sõber tankis peale rasket päeva 20L diislit oma 1985aasta 520 E28-sse, imes paagi tühjaks kuid nüüd tuurid tühikäigul 3000. Kindlasti on siin kuskil sellest juttu olnud...veidi abi paluks...
Vaevalt see sõber oli,eks sa ise olid siis selline jahupea,aga ega sa pole esimene ja viimane,ma laenasin auto välja ja tuli köie otsas tagasi just sama probleemiga.Aga minu autole ei teinud asi suurt midagi hullemat kui tööd juurde vahetasin kütuse ja filtri ära,sai küünlad ka üle vaadatud ja matsu pill,tegu pole küll mitte bmw-ga aga ikkagi kirjutan mis juhtus.

Ma küll ei tea mis su autol viga võib olla aga alustaks äkki tühikäigumootorist...
jps
Huviline
Postitusi: 46
Liitunud: 28.10.2005 18:19 36

Re: bensumootorile diislit

Postitus Postitas jps »

acid kirjutas:
jps kirjutas:et siis sõber tankis peale rasket päeva 20L diislit oma 1985aasta 520 E28-sse, imes paagi tühjaks kuid nüüd tuurid tühikäigul 3000. Kindlasti on siin kuskil sellest juttu olnud...veidi abi paluks...
Vaevalt see sõber oli,eks sa ise olid siis selline jahupea
endal muidu diisel, nii et eksid kodanik...ja sõber sai ka tuurid paika, oli ühe vaakumvooliku lahti löönud, veider....
Vasta