K: vihmasensori toimimine

Üldised arutelud ning näpunäited
Vasta
Kasutaja avatar
Trionic
Huviline
Postitusi: 1106
Liitunud: 18.11.2005 20:30 31
Asukoht: Tallinn

K: vihmasensori toimimine

Postitus Postitas Trionic »

Kas keegi on proovinud anduri tööd kuidagi "tuimestada"? Töötab juba esimeses asendis liiga tihti ning ülejäänud asendid on seetõttu kasutud. Samuti olen täheldanud,et kas tänavalaternate-,või vastutulijate valgusvihus toimivad kojamehed paremini,kui kottpimedas,kus vahel nad ei regeeri üldse sademetele. Klaasi pole vahetatud,seetõttu poe põhjust olnud kalibreerida. Samuti pole saanud võrrelda mõne muu bemmi antud funktsiooniga.

Autoks muidu X5 `05
52 72 989
Rain.
Klubiliige - admin
Postitusi: 6403
Liitunud: 17.11.2005 16:20 10
Asukoht: Tallinn/Pärnu

Re: K: vihmasensori toimimine

Postitus Postitas Rain. »

Ma olen ka märganud, et kui sensori sisse lülitan, siis esimene pühkimine toimub kohe ning hiljem kui tõesti oleks vaja, et pühiks jälle, siis läheb pikalt aega. Intervalli muutmine muidugi äratab ta taas ellu ja kohe pühib, aga üldiselt käitub see sensor ka minu autol väga imelikult teinekord. Kui muidugi suurem vihm, siis töötab kogu aeg korralikult ja probleeme pole. Pigem tekivad need probleemid kui sademeid on vähem või pritsib vett ees sõitvate autode rataste alt.

Autoks E61 3.0d '07 ja klaas vahetatud esinduses eelmise aasta lõpupoole eelmsie omaniku poolt.
zaruljom
Huviline
Postitusi: 618
Liitunud: 25.01.2007 08:47 21

Re: K: vihmasensori toimimine

Postitus Postitas zaruljom »

seda peaks saama kodeerida aeglasemaks.
Kasutaja avatar
vahur_s
Huviline
Postitusi: 1289
Liitunud: 08.12.2008 10:16 10
Asukoht: Tartu - Jõgevamaa

Re: K: vihmasensori toimimine

Postitus Postitas vahur_s »

Sind peaks huvitama RLS mooduli valik FLC_SCHWELLWERT_SATZ
Googeldada, siis leiab erinevaid teemasid antud valiku kohta.

Kood: Vali kõik

FLC_SCHWELLWERT_SATZ
wert_01 - vaikimisi väärtus muuda wert_02
Vasta