Soovin piduritrummlit treida

Üldised arutelud ning näpunäited
Vasta
puukas
Huviline
Postitusi: 125
Liitunud: 02.10.2008 19:46 16

Soovin piduritrummlit treida

Postitus Postitas puukas »

Oleks vaja siis piduritrummlit treida. Ei ole kuskilt leidnud asjaliku informatsiooni, kõik ütlevad, et osta uued, asi selles, et tegemist sellise uunikumiga millele uut trummlit ei leia. Trummlil viga seisneb selles, et pikku pidi sooned sees ja vilistab (klotse ja kõiki asju proovinud vahetada jne). Muud teada ei sooviks kui, et kes Tallinnas sellise asjaga tegeleb.

Ette tänades, Puukas.
joffe
Huviline
Postitusi: 1990
Liitunud: 01.11.2005 19:53 22
Peamine sõiduk: E61-2007-525D
Telefon: 56623817
Asukoht: Valga

Re: Soovin piduritrummlit treida

Postitus Postitas joffe »

Kes otseselt asjaga tegeleb ja pealekauba pealinnas, ei tea, kuid hakkama saab sellega suvaline treial. Otsi tuttavate seast treialit! ;) Oleks treipink olemas, saaksid ka ise hakkama! :)
puukas
Huviline
Postitusi: 125
Liitunud: 02.10.2008 19:46 16

Re: Soovin piduritrummlit treida

Postitus Postitas puukas »

Treipink on tegelikult endal olemas küll, kuid kunagi kui ühte seat-i "ajutist" ketast treitud, siis tulemus ei tulnud rahuldav, pind jäi kare ja ketas vilistas nii, et kõrvad valutasid. Ma ei tea kas viga oli minus või treiteras või treimis kiiruses aga seda trummlit tahaks korraliku saada, seega sooviks, et seda teeks keegi, kes on seda varem teinud ja ka seda hästi oskab.
meego
Huviline
Postitusi: 418
Liitunud: 12.03.2006 02:01 23

Re: Soovin piduritrummlit treida

Postitus Postitas meego »

Küsi Audihooldus.ee, neil peaks ketaste treipink olema.
tryku
Huviline
Postitusi: 576
Liitunud: 26.12.2005 12:03 03
Peamine sõiduk: Volvo
Asukoht: Jõgeva/Tartu

Re: Soovin piduritrummlit treida

Postitus Postitas tryku »

puukas kirjutas:Treipink on tegelikult endal olemas küll, kuid kunagi kui ühte seat-i "ajutist" ketast treitud, siis tulemus ei tulnud rahuldav, pind jäi kare ja ketas vilistas nii, et kõrvad valutasid. Ma ei tea kas viga oli minus või treiteras või treimis kiiruses aga seda trummlit tahaks korraliku saada, seega sooviks, et seda teeks keegi, kes on seda varem teinud ja ka seda hästi oskab.

Liiga suurt laastu ei saa korraga panna, õrnalt võtta mitu korda, siis peaks suht hea jääma ma usun. Terad peavad niikuinii korralikud olema. Aga midagi erinevat niisama sileda pinna treimisest ei tohi olla.
Wanker (auto) - see on mehaaniline olend, mis koosneb kahest lahutamatust osast: masinast ja juhist. Mõlemal neist on iseloom, tahe ja nõrkused.
Volum
Huviline
Postitusi: 3947
Liitunud: 26.02.2010 20:59 57
Asukoht: BMW Diagnostika Tartus

Re: Soovin piduritrummlit treida

Postitus Postitas Volum »

Mis uunikumiga tegemist on? :)
Buumer Auto / 53302262
puukas
Huviline
Postitusi: 125
Liitunud: 02.10.2008 19:46 16

Re: Soovin piduritrummlit treida

Postitus Postitas puukas »

meego kirjutas:Küsi Audihooldus.ee, neil peaks ketaste treipink olema.
Sai küsitud, treivad ketast, mitte trummli sisu :?
Kasutaja avatar
oggy
Huviline
Postitusi: 54
Liitunud: 13.05.2006 00:40 33
Asukoht: tallinn

Re: Soovin piduritrummlit treida

Postitus Postitas oggy »

puukas kirjutas:Oleks vaja siis piduritrummlit treida. Ei ole kuskilt leidnud asjaliku informatsiooni, kõik ütlevad, et osta uued, asi selles, et tegemist sellise uunikumiga millele uut trummlit ei leia. Trummlil viga seisneb selles, et pikku pidi sooned sees ja vilistab (klotse ja kõiki asju proovinud vahetada jne). Muud teada ei sooviks kui, et kes Tallinnas sellise asjaga tegeleb.

Ette tänades, Puukas.
Võta PS-is ühendust ja teeme asja ära:)
oggy
Kasutaja avatar
oggy
Huviline
Postitusi: 54
Liitunud: 13.05.2006 00:40 33
Asukoht: tallinn

Re: Soovin piduritrummlit treida

Postitus Postitas oggy »

joffe kirjutas:Kes otseselt asjaga tegeleb ja pealekauba pealinnas, ei tea, kuid hakkama saab sellega suvaline treial. Otsi tuttavate seast treialit! ;) Oleks treipink olemas, saaksid ka ise hakkama! :)

Ketta või trumli treimine pole suvalise pässi pärusmaa!!!! Paljud treialid ja ise hakanud panevad asja suvalisest kohast kinni võttes pinki ja hakkavad siis enne treimist otseks rihtima.Kõverat või ebaühtlast ketast rihtima?????? Ketas-trummel tuleb fikseerida pindadest millega ta auto küljes otseses kokkupuutes on ja selleks on vaja iga isendi-paari jaoks eelnevalt vastav abinõu eraldi valmis treida mida ei võeta pingist välja enne kui konkreetne paar on ära treitud:) Palju "vingeid" treialeid on kes on palju kettaid-trumleid p...e keeranud ja öelnud et "kahju,teie maimukest ei suutnud päästa" "ostke uus":)))
oggy
joffe
Huviline
Postitusi: 1990
Liitunud: 01.11.2005 19:53 22
Peamine sõiduk: E61-2007-525D
Telefon: 56623817
Asukoht: Valga

Re: Soovin piduritrummlit treida

Postitus Postitas joffe »

Suvalise treiali all pidasin silmas siiski treialit. Kes treib, pole veel treial, vaid "treija" :lol: ! Kettatreimist enda kätte ei võtaks, trumlitega olen ise hakkama saanud. ;)
Kasutaja avatar
oggy
Huviline
Postitusi: 54
Liitunud: 13.05.2006 00:40 33
Asukoht: tallinn

Re: Soovin piduritrummlit treida

Postitus Postitas oggy »

joffe kirjutas:Suvalise treiali all pidasin silmas siiski treialit. Kes treib, pole veel treial, vaid "treija" :lol: ! Kettatreimist enda kätte ei võtaks, trumlitega olen ise hakkama saanud. ;)
Sinus ma ei kahtlegi:) Trummel tegelt tänapäeva-masinatel ka suht täpne värk:) Ma mõtlen lääne-masinaid,millel kiirused topeltsuured:)
oggy
Kasutaja avatar
oggy
Huviline
Postitusi: 54
Liitunud: 13.05.2006 00:40 33
Asukoht: tallinn

Re: Soovin piduritrummlit treida

Postitus Postitas oggy »

oggy kirjutas:
joffe kirjutas:Suvalise treiali all pidasin silmas siiski treialit. Kes treib, pole veel treial, vaid "treija" :lol: ! Kettatreimist enda kätte ei võtaks, trumlitega olen ise hakkama saanud. ;)
Sinus ma ei kahtlegi:) Trummel tegelt tänapäeva-masinatel ka suht täpne värk:) Ma mõtlen lääne-masinaid,millel kiirused topeltsuured:)


Muide neid "treialeid" on terve eesti täis,aga lõpuks jõutakse ikka meie firmasse:) Treial kes on 30 aastat treipingi taga olnud pole kohe tegija vaid kes on 30 aastat 100000...jne erinevaid asju teinud on treial:) Nõukaaja masstoodangu treialid pangu ennast kohe kiirelt põlema:))))
oggy
joffe
Huviline
Postitusi: 1990
Liitunud: 01.11.2005 19:53 22
Peamine sõiduk: E61-2007-525D
Telefon: 56623817
Asukoht: Valga

Re: Soovin piduritrummlit treida

Postitus Postitas joffe »

oggy kirjutas:
joffe kirjutas:Suvalise treiali all pidasin silmas siiski treialit. Kes treib, pole veel treial, vaid "treija" :lol: ! Kettatreimist enda kätte ei võtaks, trumlitega olen ise hakkama saanud. ;)
Sinus ma ei kahtlegi:) Trummel tegelt tänapäeva-masinatel ka suht täpne värk:) Ma mõtlen lääne-masinaid,millel kiirused topeltsuured:)
Noh, minu "Vana Valge" oli kah sealt lääne poolt... :)
Kasutaja avatar
oggy
Huviline
Postitusi: 54
Liitunud: 13.05.2006 00:40 33
Asukoht: tallinn

Re: Soovin piduritrummlit treida

Postitus Postitas oggy »

joffe kirjutas:
oggy kirjutas:
joffe kirjutas:Suvalise treiali all pidasin silmas siiski treialit. Kes treib, pole veel treial, vaid "treija" :lol: ! Kettatreimist enda kätte ei võtaks, trumlitega olen ise hakkama saanud. ;)
Sinus ma ei kahtlegi:) Trummel tegelt tänapäeva-masinatel ka suht täpne värk:) Ma mõtlen lääne-masinaid,millel kiirused topeltsuured:)
Noh, minu "Vana Valge" oli kah sealt lääne poolt... :)

No sinu "Vana Valge" oli võimsam kui mõni uuem vw.:)
oggy
Vasta