2000RPM'i ja mootor seisma.

Üldised arutelud ning näpunäited
Vasta
veikko51
Huviline
Postitusi: 4
Liitunud: 18.01.2005 23:04 55
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

2000RPM'i ja mootor seisma.

Postitus Postitas veikko51 »

Tervitus kaasmaalased! Minul siis selline mure, et tekkinud mootoril järgmine tõrge. NImelt on siis minu 84a. E-30 323BMW otsustanud, et tema ei taha eriti enam üle 2000 RPM'i töötada. Tõrge on siis umbes selline, et kui gaasi vajutan ja pöörded üle 2000'e lähevad jääb mootor lihtsalt seisma ja kui pöörded langevad tagasi kuskile 1700 juurde siis hakkab pill ilusti jälle tööle. Kui töötab töötab korralikult ja ei turtsu ega miskit aga lihtsalt ei saa sõita üle 2000 pöörde. Kusjuures täna hommikul täheldasin veel säherdust asja, et algul külma mootoriga lasi pöörded isegi tsipa üle 3000 aga siis kui aparaat soojaks läks oli jällegi sama 2000RPM'i jutt. Et siis tegu nagu umbes "Vanaisa Tuning Chip'ga" :D
Et kui keegi oskaks aidata oleks küll väga tore. Ette tänades: Veikko.
E-39 530D Touring
Kasutaja avatar
AndresS
Huviline
Postitusi: 776
Liitunud: 21.03.2003 11:52 37
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas AndresS »

esimesed mõtted:
- kutusepump õhtal või lihtsalt torustik/filtrid umbes
- mootori massijuhe lahti
Kasutaja avatar
Arvo
Huviline
Postitusi: 485
Liitunud: 02.01.2003 15:12 25
Asukoht: Tallinn/Tartu
Kontakt:

Re: 2000RPM'i ja mootor seisma.

Postitus Postitas Arvo »

Tõenäoliselt TPS e throttle position sensor jamab. Seguklapi küljes selline väike must karp, ühenda prooviks juhe lahti, kui siis kenasti pöördesse läheb on selge pilt.
MiQ
Huviline
Postitusi: 84
Liitunud: 22.02.2004 16:36 24
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas MiQ »

mul on ka selline tunne, et aju arvab, et koguaeg on tühikäik.
seisva mootoriga roni kapotialla, tõmba vaikselt gaasitrossist. peale väikest siibri liikumist peaks klõps käima, peaks!, aga ma arvan, et sul seda ei tule..
tühikäigu andur/lüliti on see mis peaks klõpsuma.
Vasta