Sureb ära keset teed. e30 325e (mootor 325i) 1986

Üldised arutelud ning näpunäited
Vasta
Kasutaja avatar
tyhjus
Huviline
Postitusi: 41
Liitunud: 27.09.2003 01:09 59
Asukoht: harjumaa
Kontakt:

Sureb ära keset teed. e30 325e (mootor 325i) 1986

Postitus Postitas tyhjus »

Niisiis, täiesti lambist, nagu talvisel ajal ikka, et hommikul ok ja mõned tunnid hiljem jamad kaelas, suvatses mu tööloom otsad anda. Koduni õnneks venitasin, aga kardan, et kaugemale enam mitte.

Tegelane nimelt kooles keset sõitu foori taga ära. Puhur undas rõõmsalt edasi, aga äkki vaatasin, et mootorit pole kuulda. Surnd mis surnd. Esimest korda läks veel kenasti käima ja sõit jätkus, aga järgmise foori taga jälle sama lugu. Ja niipea kui pidurit vajutan, tõmbab nii salongivendi kui tuled maha pooleldi. Ja esimesel võimalusel sureb välja. Samas gaasi vajutades on tõmme selline, nagu vana auto külmal mootoril, ehkki temp on ok. Koju jõudes oli hull sidurikärss üleval, aga ilmselt see sellest, et ma pöörete ja siduriga kogu aeg mängisin, et järjekordset surnud seisu vältida. Tahaks vihjeid, mida töökojas rääkida, milles oletatavasti viga, sest fakt on see, et sinna ma pean roomama.

Samas küsiks ka kohe ära, et kas vana Kalevi vabriku ligiduses mõnda töökoda on, sest kaugemale ma vist ei jõuaks, kui üldse...
-- Vana Risu 325i --
truumu

Postitus Postitas truumu »

AS Bakt
Vaido seal diagnostik(Eesti parim)
6503890
56641969 :D
MairoG
Huviline
Postitusi: 813
Liitunud: 29.01.2005 22:50 03
Asukoht: Tln ja Läänemaa

Bmw

Postitus Postitas MairoG »

Nii siis minu bmw läks täna truumu juurde remonti loodame et saab korda, kuna raske juhtum sellega, tema saab kindlasti selle tööle
Kasutaja avatar
tyhjus
Huviline
Postitusi: 41
Liitunud: 27.09.2003 01:09 59
Asukoht: harjumaa
Kontakt:

Postitus Postitas tyhjus »

Nojah, igatahes sai sappa võetud, eks järgmine nädal vaatab, kui labane viga seal mul siis on. Loodan, et see "eesti parim" rahaliselt väga kirves selga pole :)
-- Vana Risu 325i --
Vasta