e28 520i '86 spido

Üldised arutelud ning näpunäited
Vasta
Kasutaja avatar
Sirhan
Huviline
Postitusi: 43
Liitunud: 25.08.2004 16:22 52
Asukoht: Rapla

e28 520i '86 spido

Postitus Postitas Sirhan »

Juba mitmendat korda pöördun bmw klubi foorumi poole enda spido probleemiga(spido ei tööta; põhjust miks- ei tea;kellas viga ei tohiks olla;kaabel korras) Lõpuks võtsin ennast kokku ja ajasin masina tungile et paput ringi lastes mingit impulssi mõõta diffris olevast jubinast. Kõigepealt proovisin uuesti kas need klemmi otsad nö. annavad ikka yhenduse ühest teise- andis perfektselt. Nii...panin pappu ringi- midagi ei juhtunud. Ei tekkinud voolu, ei muutunud takistus. Pärast seistes ullatuseks enam klemmid yhenduses ei olnud.. ( Mõõtsin kogu asja nii, et panin testri otsad klemmidele.) Kõik pidi ju "reeglite kohane" olema? Kas antud tulemus näitas et mul tagasilla andur pees?
Kasutaja avatar
Jossboy
Huviline
Postitusi: 104
Liitunud: 11.12.2004 11:52 24
Asukoht: Harku - Laagri - Tallinn

Postitus Postitas Jossboy »

Sa vaata , kas kaitse on terve - armatuuri taustvalgustuse oma , mul oli nii . Tulin sõitmast - töötas , läksin hiljem ei töötanud enam . Ma ka algul otsisin viga andurist ja kaablidki said üle vaadatud , kasu ei olnud miskit . Siis kogemata sai kaitsmed üle vaadatud - viga seal vahetasin ära asi toimis !
BMW M Power E 30 - kroomitud neerud ja sini-must-valge ketas - ainus mis ruulib ...
56 631 426
Kasutaja avatar
Sirhan
Huviline
Postitusi: 43
Liitunud: 25.08.2004 16:22 52
Asukoht: Rapla

Postitus Postitas Sirhan »

Kaitsmed yle vaadatud ning taustvalgus töötanud kah kogu aeg(spidot pole juba umbes pool aastat :cool: ) Kuid tänan pakkumast.....igaks juhuks tsekkan uuesti kaitsmed yle...kes teab mis veel tööle võib hakata :D

Ootan veel arvamusi
Vasta