Navi soft ei uuene.

Üldised arutelud ning näpunäited
Vasta
Kasutaja avatar
F1
Huviline
Postitusi: 8
Liitunud: 22.04.2006 10:27 01
Asukoht: Tallinn

Navi soft ei uuene.

Postitus Postitas F1 »

Olen proovinud Alcohol120-ga ja ka ImgBurn-ga kõrvetatud (kiirus on olnud 1X) CD-R plaatidega softi uuendada. Iga kord lõppeb uuendus kui BMW-e märk on jõudnud natuke üle poole, umbes kella 7-e peale. OS versioonidega 29.1 ja 30 ikka sama jama. Autoks on E39 toodetud 07.´97, navi RMFD NAVIGATION CD COMPUTER MK I, soft 1-1/72. Uuendamise ajal olen juhiust koguaeg lahti hoidnud ja süütevõti esimeses astmes. Kui midagi jäi lisamata siis ärge kohe tümitama hakake.
Tänud ette ära!
540i
Kasutaja avatar
teet3
Huviline
Postitusi: 383
Liitunud: 21.02.2006 13:24 49
Asukoht: Pärnu

Postitus Postitas teet3 »

Mina sain töötava softiplaadi kasutaja Mikk_0 käest, võta ühendust las saadab sulle. Enne seda proovisin ka ise kirjutada, aga edutult.
http://www.matrix-salong.eu" onclick="window.open(this.href);return false;
gixxef
Huviline
Postitusi: 307
Liitunud: 04.02.2006 19:27 47
Asukoht: Rakvere

Re: Navi soft ei uuene.

Postitus Postitas gixxef »

F1 kirjutas:Olen proovinud Alcohol120-ga ja ka ImgBurn-ga kõrvetatud (kiirus on olnud 1X) CD-R plaatidega softi uuendada. Iga kord lõppeb uuendus kui BMW-e märk on jõudnud natuke üle poole, umbes kella 7-e peale. OS versioonidega 29.1 ja 30 ikka sama jama. Autoks on E39 toodetud 07.´97, navi RMFD NAVIGATION CD COMPUTER MK I, soft 1-1/72. Uuendamise ajal olen juhiust koguaeg lahti hoidnud ja süütevõti esimeses astmes. Kui midagi jäi lisamata siis ärge kohe tümitama hakake.
Tänud ette ära!
Mul täpselt sama teema. Üle 1-1/72 ei uuenda. Viskab kirja ette,et ei õnnestunud ja kõik, olen kasutanud erinevaid plaate (ca 5-6). Erinevaid versioone, update, mis peaks 72-lt viimase versiooni peale updatema aga pole õnnestunud. Mul ka 97 aasta ja MKI navi
A8
Vasta