Särevere autoparandus

Üldised arutelud ning näpunäited
Vasta
Gaia
Huviline
Postitusi: 19
Liitunud: 10.02.2008 10:54 09
Asukoht: Rmk
Kontakt:

Särevere autoparandus

Postitus Postitas Gaia »

Kas keegi teab, kus ja kas Säreveres on kohta, kus autosid putitatakse?
Ürtasin netist leida, kuid tulutult.
Ehk teab keegi kontakte ja firma nime?
Kasutaja avatar
Genne
Huviline
Postitusi: 767
Liitunud: 10.06.2007 02:27 33
Asukoht: Järvamaa

Postitus Postitas Genne »

Olen helistanud diagnostikule, Ain vist nimeks.

Ain:55539619.
Räägi tõtt või vähemalt ära valeta.;
E34 94a. 2,5 TDSA Touring
Gaia
Huviline
Postitusi: 19
Liitunud: 10.02.2008 10:54 09
Asukoht: Rmk
Kontakt:

Postitus Postitas Gaia »

Mul lekib diislit ja tihend pidi läbi olema, seega tuleks kõik tihendid ära vahetada.
Kas Ain tegeleb sellega?
Ja kus nad Säreveres asuvad?
Ma seda kanti seal ei tunne üldse, kuna ise Raplas olen...
Samuti ei ole mul aimugi tihendite hindadest...loll naine nagu ma olen.. :oops:
Õnneks mitte blond, rahustan end vähemalt sellega :lol:
andre731
Huviline
Postitusi: 678
Liitunud: 09.08.2005 22:15 31
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas andre731 »

Oisu diisel antud probleemiga vast ikka õige koht mitte särevere, foorumis natuke ringi vaadata leiab ka selle koha kontaktid...
Gaia
Huviline
Postitusi: 19
Liitunud: 10.02.2008 10:54 09
Asukoht: Rmk
Kontakt:

Postitus Postitas Gaia »

Aitäh.

Leidsn vajalikud teemad ülesse.Ennem kasutasin otsingus Säreveret ja sellega ei tulnud midagi.
Teinekord tuleks vast uurida, kelle käest autot osta.. :evil:
Kasutaja avatar
Viljar
Huviline
Postitusi: 5047
Liitunud: 02.01.2004 21:25 37
Asukoht: Tallinn-Harjumaa

Postitus Postitas Viljar »

Millisest mudelist jutt käib ja mis aasta?
Mercedes EQS 450+ 2022
leed90
Huviline
Postitusi: 477
Liitunud: 18.09.2005 16:11 04
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas leed90 »

Käin ise seal koolis ja Ain on mul õpetajaks. Niipalju, kui mina tean, siis tegeleb ta põhiliselt diagnostiga.
Gaia
Huviline
Postitusi: 19
Liitunud: 10.02.2008 10:54 09
Asukoht: Rmk
Kontakt:

Postitus Postitas Gaia »

E34 1995 525touring (chipitud).
Laskarpoisilt ostetud auto.
Kuna müües ei ütelnud, et esiamordid vahetamist vajavad, siis tegin needki ära.
Nüüd aga on tulnud teisigi pisi vigu välja.
Varsti hakkan talle arveid esitama.
Üritas talvekategagi tõmmata!

Muidu hea ja mugav auto, kuid igast rumalaid asju tuleb välja, nagu see, et diislit lekib ja diislikulu on tappev.
Näha, et kütusepumba juurest tilgub kõvasti diislit ja selline hais on autos et vastik hakkab ja see oli juba siis kui auto ostsin.
Kasutaja avatar
Andrez
Huviline
Postitusi: 820
Liitunud: 18.02.2007 23:22 17
Asukoht: Tallinna lähiümbrus

Postitus Postitas Andrez »

Gaia kirjutas:E34 1995 525touring (chipitud).
Laskarpoisilt ostetud auto.
Kuna müües ei ütelnud, et esiamordid vahetamist vajavad, siis tegin needki ära.
Nüüd aga on tulnud teisigi pisi vigu välja.
Varsti hakkan talle arveid esitama.
Üritas talvekategagi tõmmata!

Muidu hea ja mugav auto, kuid igast rumalaid asju tuleb välja, nagu see, et diislit lekib ja diislikulu on tappev.
Näha, et kütusepumba juurest tilgub kõvasti diislit ja selline hais on autos et vastik hakkab ja see oli juba siis kui auto ostsin.
Khmm offtopic aga ega sa ju uut autot ei ostnud. Ja selle summa (eeldan, et vahemikus 35-55K eek) oleksid võinud liisingu sissemakseks teha kui autot remontida ei taha.
Once you buy a BMW you will notice that over the years you will slowly become a certified mechanic, your trunk will be filled with coolant, rags and ATF fluid but your life will feel PERFECT
Kasutaja avatar
mel76
Huviline
Postitusi: 127
Liitunud: 22.10.2006 14:03 16
Asukoht: Jyväskylä

Postitus Postitas mel76 »

Andrez kirjutas:
Gaia kirjutas:E34 1995 525touring (chipitud).
Laskarpoisilt ostetud auto.
Kuna müües ei ütelnud, et esiamordid vahetamist vajavad, siis tegin needki ära.
Nüüd aga on tulnud teisigi pisi vigu välja.
Varsti hakkan talle arveid esitama.
Üritas talvekategagi tõmmata!

Muidu hea ja mugav auto, kuid igast rumalaid asju tuleb välja, nagu see, et diislit lekib ja diislikulu on tappev.
Näha, et kütusepumba juurest tilgub kõvasti diislit ja selline hais on autos et vastik hakkab ja see oli juba siis kui auto ostsin.
Khmm offtopic aga ega sa ju uut autot ei ostnud. Ja selle summa (eeldan, et vahemikus 35-55K eek) oleksid võinud liisingu sissemakseks teha kui autot remontida ei taha.
Noh jah aga krt aus oleks ka öelda kui autot müüd mis probleemsed kohad on.On ju arusaadav et nii vana auto ideaalkorras tavaliselt ei ole aga ausust võiks ikka nii palju olla et öelda seda!Mina näiteks pole küll asja üle kiitnud kunagi ja pole ka uued omanikud mulle kunagi hiljem nutma ka tulnud kuna teavad mis pole just paremas korras ja sellega arvestada osanud!!!
Bmw 520 i 110kw
Gaia
Huviline
Postitusi: 19
Liitunud: 10.02.2008 10:54 09
Asukoht: Rmk
Kontakt:

Postitus Postitas Gaia »

35-55?
Kui müüa näeb, et ostja eriti adekvaatne ei ole, et basic vigu kontrollida, siis arvad, et ta küsiks nii naeruväärset hinda?
Tegu siiski üle 60 tuhande.

Ja ma ei ole ni rumal et arvata vana auto ideaalkorras olevat.
Kuid tõesti, AUS võiks olla ja ma oleks sellega osanud arvestada ja oleks teadnud, mida autol teha vaja, mitte et hiljem VIHASENA neid avastada.
Kasutaja avatar
Wilson
Huviline
Postitusi: 654
Liitunud: 19.07.2006 18:03 46
Asukoht: läänemaa
Kontakt:

Postitus Postitas Wilson »

Gaia kirjutas:35-55?
Kui müüa näeb, et ostja eriti adekvaatne ei ole, et basic vigu kontrollida, siis arvad, et ta küsiks nii naeruväärset hinda?
Tegu siiski üle 60 tuhande.

Ja ma ei ole ni rumal et arvata vana auto ideaalkorras olevat.
Kuid tõesti, AUS võiks olla ja ma oleks sellega osanud arvestada ja oleks teadnud, mida autol teha vaja, mitte et hiljem VIHASENA neid avastada.
Endaga sama juhtunud,sõpradega sama juhtunud.Oluneb müüjast aga enamus saadab su kuu peale su jutuga et midagi katki oli ja tee korda.Ise ostsid mis seal enam nutta?
Gaia
Huviline
Postitusi: 19
Liitunud: 10.02.2008 10:54 09
Asukoht: Rmk
Kontakt:

Postitus Postitas Gaia »

Kas ei oleks ehk targem autoga siiski Tallinnasse sõita?
Üle 5 tunni vast selline töö aega ei võta, et siiski saaks auto samal päeval kätte?(kusagil pani keegi töö pikkuseks nii üle 4 tunni).
Või peab masin siiski pikemaks jääma?
Kasutaja avatar
Wilson
Huviline
Postitusi: 654
Liitunud: 19.07.2006 18:03 46
Asukoht: läänemaa
Kontakt:

Postitus Postitas Wilson »

Kui sa Raplas asud siis ma ei saa aru miks sa üldse türi poole vaatad?
foorumist otsi kontakte ja tlnna poole ajama.Vahemaad ju samad :shock:
Kasutaja avatar
Andrez
Huviline
Postitusi: 820
Liitunud: 18.02.2007 23:22 17
Asukoht: Tallinna lähiümbrus

Postitus Postitas Andrez »

Gaia kirjutas:35-55?
Kui müüa näeb, et ostja eriti adekvaatne ei ole, et basic vigu kontrollida, siis arvad, et ta küsiks nii naeruväärset hinda?
Tegu siiski üle 60 tuhande.

Ja ma ei ole ni rumal et arvata vana auto ideaalkorras olevat.
Kuid tõesti, AUS võiks olla ja ma oleks sellega osanud arvestada ja oleks teadnud, mida autol teha vaja, mitte et hiljem VIHASENA neid avastada.

Sellest esimesest osast eriti aru ei saanud. Mis on naeruväärne hind? 60k on naeruväärne? Kui hävisid siis hävisid. Peetud autoga tuleb alati mingi pauk ära, küsimus on ainult kui suur. Kui müüja oleks üdini AUS olnud kas sa oleksid selle auto ära ostnud? Vist mitte. Lõppkokkuvõtes - tean mida sa tunned. Ise olen seda korduvalt läbi elanud. Alguses viha, hiljem tuleb leppimine. Kui auto meeldib teed korda ja oled õnnelik. Kui ei meeldi siis müüd edasi. Ja kui müüd siis vaata kui AUS sa ise oled :roll: Enese kaitseks võin seda öelda, et isiklikult ei ole veel ühtegi autot maha müünud. Pole mulle seda jama vaja ja seega on kõik minu liiklusvahendid läbi vahendaja uue omaniku leidnud. Seda mida vahendaja juba ostjale räägib pole enam minu asi. Nüüd võite materdama hakata :D
Once you buy a BMW you will notice that over the years you will slowly become a certified mechanic, your trunk will be filled with coolant, rags and ATF fluid but your life will feel PERFECT
Gaia
Huviline
Postitusi: 19
Liitunud: 10.02.2008 10:54 09
Asukoht: Rmk
Kontakt:

Postitus Postitas Gaia »

Wilson kirjutas:Kui sa Raplas asud siis ma ei saa aru miks sa üldse türi poole vaatad?
foorumist otsi kontakte ja tlnna poole ajama.Vahemaad ju samad :shock:
Raplast öeldi, et seal keegi sellega ei tegele :roll:
Oisu olevat lähim koht.
Kasutaja avatar
Viljar
Huviline
Postitusi: 5047
Liitunud: 02.01.2004 21:25 37
Asukoht: Tallinn-Harjumaa

Postitus Postitas Viljar »

2.5 d pumba tihendid maksavad ca 200 krooni, aga vahetus on kallis lõbu.
Männikul Testrem-is minuteada vahetus koos materjalidega 3000 eeku, hommikul viid auto ja enne õhtut saad kätte.
Mercedes EQS 450+ 2022
Kasutaja avatar
Marko S
Huviline
Postitusi: 3553
Liitunud: 11.10.2005 19:02 22
Peamine sõiduk: E39 530d
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Marko S »

Jah,Viljar räägib õigust.Mina olen selle töö üle elanud.Pumbatihendid olid tõesti mingi mõnesaja krooni ringis,aga vahetus oli vist 2800.- kui ma ei eksi.Samas kui teha,siis korralikult.Kindlasti (soovitav) oleks vahetada ka jaoturpea ja selle hind on juba märksa suurem ehk siis 5000.- . Mina sain 10000.- krooniga kõik kokku hakkama.Pumbatihendid,jaoturpea,pihustiotsad.
Infot saad siit :

Test-Rem Diisel OÜ

Männiku tee 123 11216 Tallinn
Tel. 658 5910
Faks 658 5910
Gaia
Huviline
Postitusi: 19
Liitunud: 10.02.2008 10:54 09
Asukoht: Rmk
Kontakt:

Postitus Postitas Gaia »

Suured tänud :D
Ehk hoiab peale vahetust siis ka kõvasti raha otsa, mis maha on tilkunud nii iga paari sekundi tagant :lol:
Vasta