Jahutusvedelik kaob...

Üldised arutelud ning näpunäited
Vasta
bemumees
Huviline
Postitusi: 45
Liitunud: 28.12.2005 08:49 40

Jahutusvedelik kaob...

Postitus Postitas bemumees »

96a 325 TDS.Probleem selline, et kui rahulikult sõita, siis kõik ok. Kui aga järsemalt kiirendada ja siis näiteks seisma jääda kuskile siis ajab sellest paisupaagi küljes olevast ülevoolu torust tosooli välja. Milles asi võiks olla?
Kasutaja avatar
Holari
Huviline
Postitusi: 1011
Liitunud: 23.04.2004 23:24 43
Asukoht: Pärnu

Postitus Postitas Holari »

Kaan kõver....... oli sama mure ühe sõbra autoga:?
Polegi BMWd, on oopis Mitsubishi
bemumees
Huviline
Postitusi: 45
Liitunud: 28.12.2005 08:49 40

mhmm

Postitus Postitas bemumees »

no aga rahulikult igapäevaselt sõites on kõik on - ja kui kaan kõver siis peaks ju õlisse minema jahutusvedelik või tagant aurama või siis kuumaks minema - aa midagi sellist ei ole...


kas võib olla et lihtsalt paisupaak (kork) on nässus!?


Rando
Tanel_P
Huviline
Postitusi: 1759
Liitunud: 07.08.2004 21:07 40
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Tanel_P »

Ole hea mees ja kasuta otsingut, neid teemasid mustmiljon.
Ametnik
Huviline
Postitusi: 31
Liitunud: 22.09.2006 01:27 34

Postitus Postitas Ametnik »

Tanel_P kirjutas:Ole hea mees ja kasuta otsingut, neid teemasid mustmiljon.
võtab tüki küljest? :D
bemumees
Huviline
Postitusi: 45
Liitunud: 28.12.2005 08:49 40

Postitus Postitas bemumees »

täpselt kas võtab tüki küljest? pealegi kasutasin otsingut - ja täpselt neid teemasid on mustmiljon mis seotud tosooli kadumisega jne aga sarnast probleemi ei leidnud ja kõiki vanu teemasid ei jõu läbi ka sõeluda..
Veljo_V
Huviline
Postitusi: 2638
Liitunud: 27.04.2006 21:57 54

Re: mhmm

Postitus Postitas Veljo_V »

bemumees kirjutas:no aga rahulikult igapäevaselt sõites on kõik on - ja kui kaan kõver siis peaks ju õlisse minema jahutusvedelik või tagant aurama või siis kuumaks minema - aa midagi sellist ei ole...


kas võib olla et lihtsalt paisupaak (kork) on nässus!?


Rando
Ei pea tossu ajama ega vedelikke segasi lööma vaid just nii teebki ja veel üks asi, sooitavalt pese radikad väljast puhtaks tihtipeale on ka selles mure, et radikas umbes ja õhk ei käi ringi. Tean paljusid kellel sama mure olnud kaasaarvatud mina!
Võtad stange ja neerud eest ning pesed survepesuriga läbi. ETTEVAATUST MITTE TUGEVA SURVEGA!!
Kasutaja avatar
Maiks
Huviline
Postitusi: 665
Liitunud: 13.08.2005 19:15 45
Asukoht: Märjamaa

Postitus Postitas Maiks »

Endalgi kadus nii, et karterisse ei läinud ja tagant valget ei ajanud, aga peale kõvemat sõitu olid lõdvikud pinges ja ka vedelikku kadus. Aitas paisupaagi korgi vahetus ja sellega minu õudusunenäod lõppesid ;) . Proovi korra lihtsalt puhuda korgi klapist läbi ja vaata kui tugeva puhumise peale klapp avaneb. Peetis korgiga mul pidi ikka kõvasti puhuma enne kui hakkas läbi andma, aga korras kork päris kergelt avaneb.
525 TDS´a EXECUTIVE
bemumees
Huviline
Postitusi: 45
Liitunud: 28.12.2005 08:49 40

Postitus Postitas bemumees »

suured tänud! ;)
muri666
Huviline
Postitusi: 33
Liitunud: 05.08.2006 14:13 06

Postitus Postitas muri666 »

äkki oskab keegi minu murele ka lahenduse leida.
Panen jahutusvedeliku sisse sõidan natuke ja jahutusvedeliku paak tühi. Saan ~20km sõita ja kapoti alt tuleb auru. Salongis on tunda jahutusvedeliku lõhna.
Kui tõsin asi olla võib? Kas võib olla viga plokikaane tihendis või siis juba isegi mootor vaikselt õhtal juba? Ei tea kas julgeb ~50 km kaugele parandusse sõita.
XTR
Huviline
Postitusi: 92
Liitunud: 09.07.2006 12:45 12

Postitus Postitas XTR »

muri666 kirjutas:äkki oskab keegi minu murele ka lahenduse leida.
Panen jahutusvedeliku sisse sõidan natuke ja jahutusvedeliku paak tühi. Saan ~20km sõita ja kapoti alt tuleb auru. Salongis on tunda jahutusvedeliku lõhna.
Kui tõsin asi olla võib? Kas võib olla viga plokikaane tihendis või siis juba isegi mootor vaikselt õhtal juba? Ei tea kas julgeb ~50 km kaugele parandusse sõita.
kas sooja salongi tuleb?
senka
Huviline
Postitusi: 61
Liitunud: 26.10.2006 01:51 19

Postitus Postitas senka »

kle mees äkki sul on seondusradikas katki või siis vaata kas seal väixest voolikust käib vesi läbi mis radikast paisupaaki tuleb.soovitan sullegi panna mingi pudel paisupaagi ylejooxu kylge saad täpselt teada kust vedelik ära kaob

quote="muri666"]äkki oskab keegi minu murele ka lahenduse leida.
Panen jahutusvedeliku sisse sõidan natuke ja jahutusvedeliku paak tühi. Saan ~20km sõita ja kapoti alt tuleb auru. Salongis on tunda jahutusvedeliku lõhna.
Kui tõsin asi olla võib? Kas võib olla viga plokikaane tihendis või siis juba isegi mootor vaikselt õhtal juba? Ei tea kas julgeb ~50 km kaugele parandusse sõita.[/quote]
Vasta