Kus lasta teostada avariijärgset kindlustusremonti?

Üldised arutelud ning näpunäited
Vasta
Kasutaja avatar
martin471
Huviline
Postitusi: 583
Liitunud: 25.08.2005 21:41 00

Kus lasta teostada avariijärgset kindlustusremonti?

Postitus Postitas martin471 »

Kuna paar päeva tagasi sõitis mu E38-le üks Opel ette, siis nüüd on vaja nina uuesti korda teha. Kuna saan remondikoha ise valida ja on ka variant, et võtan kindlustuse käest lihtsalt raha ja lasen ise auto korda teha, siis huvitakski, et kuidas inimestel erinevate remondikohtadega kogemused on. Kus on kõige parem hinna ja kvaliteedi suhe, kus tehakse kõige objektiivsem remondikalkulatsioon? Võibolla tegeleb hoopis keegi siinsetest foorumlastest oma käe peal kereremondiga?

Asun Tallinnas ja remondikohta otsin ka siit või lähiümbrusest!
Kasutaja avatar
martin471
Huviline
Postitusi: 583
Liitunud: 25.08.2005 21:41 00

Re: Kus lasta teostada avariijärgset kindlustusremonti?

Postitus Postitas martin471 »

On kellelgi sarnaseid kogemusi?
prelude20
Huviline
Postitusi: 3724
Liitunud: 19.02.2007 20:38 33
Peamine sõiduk: Metroo
Asukoht: Pärnu / Stockholm-Fittja

Re: Kus lasta teostada avariijärgset kindlustusremonti?

Postitus Postitas prelude20 »

Mina soovitaks lasta teha ikkagi kindlustusel. Omal just oli kõks kus perekondlikult ralliti esitiiba sisse. Pealt vaadates oli kahju suunatuli´, tiival lohk ja stange nurk lahti. Ükspäev mõtlesin kohendada.
Lõplik list:
Tiib on kaheksas, neeruplekk kõver, stange reguleermis plastik puru, metall mis hoiab seda plastikut on kõver, tule kinnitused puruks, stange kraabitud.
Õnneks kerejupid mul roostes ja rikutud nagunii ja teised pudinad olid garaasis siis omadele vett peale ei tõmmand aga see pisiasi oleks hiljem läind kordades kulukamaks kui paar kriimu ja paari eurine tuli.
Kasutaja avatar
martin471
Huviline
Postitusi: 583
Liitunud: 25.08.2005 21:41 00

Re: Kus lasta teostada avariijärgset kindlustusremonti?

Postitus Postitas martin471 »

Aga kui kindlustus tahab masinat maha kanda ja maksab mulle raha välja, siis kus oleks kõige mõttekam lasta auto taastada? Kohti on palju ja erinevaid, kui tuhnida internetiavarustes, siis leiab ka paljude remondiettevõtete kohta jubedaid lugusid. Kui ma ei taha üle maksta ja samas ei taha ka orki lennata, siis kuhu pöörduma peaksin?
Kasutaja avatar
taff911
Huviline
Postitusi: 958
Liitunud: 13.12.2005 18:42 09
Peamine sõiduk: BMW 520i e39 110kw
Asukoht: Tallinn

Re: Kus lasta teostada avariijärgset kindlustusremonti?

Postitus Postitas taff911 »

Endal positiivne kogemus olemas firmaga DEREK OÜ, googeldades leiab kontaktid. Tegid väga head tööd!
Kasutaja avatar
martin471
Huviline
Postitusi: 583
Liitunud: 25.08.2005 21:41 00

Re: Kus lasta teostada avariijärgset kindlustusremonti?

Postitus Postitas martin471 »

Tegelikult võib teema minu poolt lukku panna, kuna müüsin auto juba avariilisena maha. Remondikalkulatsiooni lasin Hiteh Autoteeninduses teha, seal vist suht hea kvaliteet ja muidugi ka väga kirved hinnad, seega osutus kalkulatsiooni summa kindlustuse jaoks liiga suureks. Võtsin kindlustuselt hoopis rahalise hüvitise, auto jätsin endale ja müüsin avariilisena maha. Masin oli aus ja hea, tugevalt üle keskmise heas seisukorras jne, kuid kuna avariilisena maha müües jäin koos kindlustuselt saadud rahaga tugevalt plussi, siis otsustasin seekord niiviisi tegutseda...
Vasta