laepolstri liimimine

Üldised arutelud ning näpunäited
Vasta
leed90
Huviline
Postitusi: 477
Liitunud: 18.09.2005 16:11 04
Asukoht: Tartu

laepolstri liimimine

Postitus Postitas leed90 »

Tere.
Mis liimi oleks kõige mõttekam kasutada laepolstri liimimisel? Asi nimelt selles et mõtlesin väheke auto sisemust muuta ja panna tavalise originaal heleda laepolstri asemele musta. Kas peaksin eelmise riide maha kakkuma või võin otse peale liimida vanale?

otsingut kasutades ei leidnud adekvaatseid vastuseid

Tänud vastajatele :)
Kasutaja avatar
lyydik
Huviline
Postitusi: 576
Liitunud: 25.07.2007 14:51 47
Peamine sõiduk: Subaru Outback
Asukoht: Tartu. Kivilinn
Kontakt:

Re: laepolstri liimimine

Postitus Postitas lyydik »

MMmm jah, vanasti oli sellest suur teema, kuid nüüdseks läinud.
Hetkel ei viitsi seledada, kuna haige ja pea ei tööta hästi. Kuid kui tervemaks saan siis vvõin paar rida kirjudad.
Kasutaja avatar
riffF
Huviline
Postitusi: 718
Liitunud: 12.12.2008 12:21 32
Asukoht: tallinn

Re: laepolstri liimimine

Postitus Postitas riffF »

leed90 kirjutas:Tere.
Mis liimi oleks kõige mõttekam kasutada laepolstri liimimisel? Asi nimelt selles et mõtlesin väheke auto sisemust muuta ja panna tavalise originaal heleda laepolstri asemele musta. Kas peaksin eelmise riide maha kakkuma või võin otse peale liimida vanale?

otsingut kasutades ei leidnud adekvaatseid vastuseid

Tänud vastajatele :)
Ennem oli jah suur teema siin sellest, aga jah.. Enivei soovitan vana riide eemaldada ja nühkida polster puhtaks . Mina tegin nii et kisud riide maha ja siis jääb sinna külge svammimoodi asi veel, selle saad edukalt vee ja tugeva harjaga maha. Kui jätad vana riide alla jaliimid uue peale, arvan et tulemus ei jää hea ja vana riie võib ka uuega koos maha tulla. Liimidest soovitatakse sprei liime.
leed90
Huviline
Postitusi: 477
Liitunud: 18.09.2005 16:11 04
Asukoht: Tartu

Re: laepolstri liimimine

Postitus Postitas leed90 »

riffF kirjutas:Kui jätad vana riide alla jaliimid uue peale, arvan et tulemus ei jää hea ja vana riie võib ka uuega koos maha tulla. Liimidest soovitatakse sprei liime.


Ja siis pärast panen ilma svammita uue riide peale? Kas see välimürale ka mõjub kuidagi halvasti, on sisse rohkem kosta?
Kasutaja avatar
kaspar19
Huviline
Postitusi: 400
Liitunud: 01.07.2007 22:04 05
Asukoht: Harku

Re: laepolstri liimimine

Postitus Postitas kaspar19 »

leed90 kirjutas:
riffF kirjutas:Kui jätad vana riide alla jaliimid uue peale, arvan et tulemus ei jää hea ja vana riie võib ka uuega koos maha tulla. Liimidest soovitatakse sprei liime.


Ja siis pärast panen ilma svammita uue riide peale? Kas see välimürale ka mõjub kuidagi halvasti, on sisse rohkem kosta?
kui aus olla hakkab lagi küll rohkem kumama,endal e32 kunagi oli küll nii kui lasin riide ära vahetada.aga ilu kompentseerib selle :mrgreen:
E39 520d sedaan.
MuiduMees
Huviline
Postitusi: 1444
Liitunud: 13.01.2006 19:11 29
Asukoht: tartu-jõgeva

Re: laepolstri liimimine

Postitus Postitas MuiduMees »

mul endal jäi e34-l see katuseluugi osa natuke imelik, st need raamiosad vms jäid natuke ikka näha. ma ise sain omale musta ilusa riide, siis jäi mujalt suht ilus ikka!
müra suhtes ütlen seda, et tundus, nagu oleks hakanud rohkem sisse kostma vms.
aga samas võta kinni, ma kiskusin samas omal põhjamati välja ja võtsin natuke seda originaal pigimatti ära ja lisasin poest ostetud juurde. See projekt jäi mul natuke katki( lõpuks jäi natuke vähem ikka kui originaalis oli vb)- et võis ka asi selles olla.
2000 a. 320d, e46
Lauri_R

Re: laepolstri liimimine

Postitus Postitas Lauri_R »

seda svammijura saab edukalt nt pahtlilabidaga maha, siis ei pea hakkama veega mängima.
Kasutaja avatar
riffF
Huviline
Postitusi: 718
Liitunud: 12.12.2008 12:21 32
Asukoht: tallinn

Re: laepolstri liimimine

Postitus Postitas riffF »

lauri91 kirjutas:seda svammijura saab edukalt nt pahtlilabidaga maha, siis ei pea hakkama veega mängima.
kusjuures proovisin pahtlilabidaga ka, aga sooja vee ja tugeva riideharjada tulemus kiirem ja parem, vesi võttis jube ilusti maha vähemalt minul.
MuiduMees
Huviline
Postitusi: 1444
Liitunud: 13.01.2006 19:11 29
Asukoht: tartu-jõgeva

Re: laepolstri liimimine

Postitus Postitas MuiduMees »

ärge siis unustage seda liimi vms jura maha kraapida, muidu ei pruugi uus liim pärast kinni korralikult võtta.
2000 a. 320d, e46
Tauri_K
Huviline
Postitusi: 2652
Liitunud: 20.08.2008 23:00 36
Peamine sõiduk: F02
Asukoht: Tartu/

Re: laepolstri liimimine

Postitus Postitas Tauri_K »

No well mina omal tegin ka kakkusin vanariide maha, svammi võtsin 80liivapaberiga maha. Kasutasin spet riide spray liimi ja sain ilusti hakkama, üksi sa seda ära ei tee 2kesi vähemalt.
Kasutaja avatar
riffF
Huviline
Postitusi: 718
Liitunud: 12.12.2008 12:21 32
Asukoht: tallinn

Re: laepolstri liimimine

Postitus Postitas riffF »

ma tegin üksi ja sahtlist leitud pvaga , tegemist oli aga sai pro. kannatust ja veidi venivat riiet vaja. jõudu tegijatele.
Kasutaja avatar
Riho_A
Huviline
Postitusi: 2298
Liitunud: 02.01.2007 14:51 08
Asukoht: Ääsmäe, Tallinn, Lasna city.

Re: laepolstri liimimine

Postitus Postitas Riho_A »

Kus seda riiet osta, mis niimoodi venib?
leed90
Huviline
Postitusi: 477
Liitunud: 18.09.2005 16:11 04
Asukoht: Tartu

Re: laepolstri liimimine

Postitus Postitas leed90 »

Riho_A kirjutas:Kus seda riiet osta, mis niimoodi venib?


Mina ostsin Tartust, Abbakhani riideärist.
Kasutaja avatar
riffF
Huviline
Postitusi: 718
Liitunud: 12.12.2008 12:21 32
Asukoht: tallinn

Re: laepolstri liimimine

Postitus Postitas riffF »

ja mina tallinna abakhanist pärnu mnt midagi, enne silda linnapoolt sõites. Mõni riie ei veni üldse ja siis seda hullult jama panna.
UPS
Huviline
Postitusi: 2121
Liitunud: 24.03.2006 11:50 56
Asukoht: Tln

Re: laepolstri liimimine

Postitus Postitas UPS »

Lagi pehmeks ei lähe veega leotades? See ju mingi papist pressitud ollus :roll: Ise võtsin selle pehmenduse sealt traatharjaga maha. Tuli täitsa kenasti, aga et aluspind ei jää sile, siis soovitan midagi igal juhul alla liimida veel. Tasnadab pinna ära ja alles siis riie.
Sprayliime on võib olla mitmeid, see mida ma kasutasin tundub kirjelduse järgi sama olema ja ausalt öeldes oli **** ruudus. 1200 krooni vastu maad kuna ei talunud niiskust see liim ja polster hakkas lokkima laes mõnusalt. Enne ostu tasub kindlasti uurida kas liim on niiskuskindel ja öelda müüjale mida te sellega teha tahate.
Kasutaja avatar
riffF
Huviline
Postitusi: 718
Liitunud: 12.12.2008 12:21 32
Asukoht: tallinn

Re: laepolstri liimimine

Postitus Postitas riffF »

UPS kirjutas:Lagi pehmeks ei lähe veega leotades? See ju mingi papist pressitud ollus :roll: Ise võtsin selle pehmenduse sealt traatharjaga maha. Tuli täitsa kenasti, aga et aluspind ei jää sile, siis soovitan midagi igal juhul alla liimida veel. Tasnadab pinna ära ja alles siis riie.
Sprayliime on võib olla mitmeid, see mida ma kasutasin tundub kirjelduse järgi sama olema ja ausalt öeldes oli **** ruudus. 1200 krooni vastu maad kuna ei talunud niiskust see liim ja polster hakkas lokkima laes mõnusalt. Enne ostu tasub kindlasti uurida kas liim on niiskuskindel ja öelda müüjale mida te sellega teha tahate.
Kusjuures ei juhtunud midagi, mitte 1 tilk ei võtnud vett sisse, Uksepolstrit samamoodi ei teinud, see tundus küll selline et veega ligi ei läheks.
Vasta