ukselukk

Üldised arutelud ning näpunäited
Vasta
England
Huviline
Postitusi: 101
Liitunud: 29.11.2003 12:10 20
Asukoht: Jevropa

ukselukk

Postitus Postitas England »

probleem selles et juhiukse lukk katki ja seetõttu ei lase kesklukk uksi enam kinni panna, aga vaja oleks. kuidas selle kiiresti korda saaks.

kiiret abi tarvis
E28
Huviline
Postitusi: 816
Liitunud: 09.05.2003 00:08 07

Postitus Postitas E28 »

võta luku hoob küljest ära .kui puldist kinni käib siis saad ikkagi panna aga muidu pagasnikust või kõrvaluksest saad ka kinni keerata
Kasutaja avatar
Indrek
Huviline
Postitusi: 193
Liitunud: 07.01.2003 17:58 36
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Postitus Postitas Indrek »

[quote][i]Algselt postitas E28[/i]
võta luku hoob küljest ära .kui puldist kinni käib siis saad ikkagi panna aga muidu pagasnikust või kõrvaluksest saad ka kinni keerata
[/quote]juhul kui teised keskluku mootorid on ka juht operatsioonidega. (tihti seda nad pole)!!
E28
Huviline
Postitusi: 816
Liitunud: 09.05.2003 00:08 07

Postitus Postitas E28 »

seda nüüd küll.ma arvasin et kõigil on luuk ja kõrvalistujal juhitav kesklukk.mul on siiamaani kõigil olnud:)
England
Huviline
Postitusi: 101
Liitunud: 29.11.2003 12:10 20
Asukoht: Jevropa

Postitus Postitas England »

tegelt siiski juhtiv kesklukk on juhiuksest. ja nii ka sul e28 (kui sul vastav mudel on). pole veel proovin aga ei usu et see aitab, niiet peab vist kuidagi korda tegema.
Kasutaja avatar
juulius1
Huviline
Postitusi: 67
Liitunud: 11.11.2004 13:33 20
Asukoht: tallinn

Postitus Postitas juulius1 »

**** nende lukkudega on vist paljudel probleeme,äkki saab need üldse ära kaotada(lingid võiksid muidugi jääda)....kindalsti on mingi võimalus olemas ja kui saabki siis oleks varastel jälle peamurdmist suti rohkem. ise küll siuke ull mehaanik pole kes süsteemi välja mõtleks aga äki on keegi siin foorumis teind siukseid vigureid,ise oleks küll huvitatud et äkki keegi soliidse summa eest minu autolegi sellise asjanduse teeks.
noniii
E28
Huviline
Postitusi: 816
Liitunud: 09.05.2003 00:08 07

Postitus Postitas E28 »

mul pole näiteks ukse lukke,ainult signa puldist on avamine ja sulgemine.ja bagassi kesklukk on vahelt ära võetud et sealt ei saaks uksi lahti
Tarvo
Huviline
Postitusi: 1998
Liitunud: 20.10.2003 23:53 19
Asukoht: Harjumaa

Postitus Postitas Tarvo »

Kõige tipuks kooles ühe tagumise ukse keskluku mootor ilmselt maha - paned puldist uksed lukku ja valve alla, siis see uks jääb lahti. Kui vajutan seest ise nupu alla sellel uksel, siis puldist seda ust ei ava, pean jälle ise nupu üles tirima.

Katkusin polstri maha, kõik hoovad, liigendid nagu alles ja paigas, aga mootoril see kummilutt surnud ja liigub jube raskelt üles-alla. Olen ma õigel teel et mootor ise vajab vahetust?
tim-xc
Huviline
Postitusi: 18
Liitunud: 27.04.2005 14:18 29
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas tim-xc »

juulius1 kirjutas:k***t nende lukkudega on vist paljudel probleeme,äkki saab need üldse ära kaotada(lingid võiksid muidugi jääda)....kindalsti on mingi võimalus olemas ja kui saabki siis oleks varastel jälle peamurdmist suti rohkem. ise küll siuke ull mehaanik pole kes süsteemi välja mõtleks aga äki on keegi siin foorumis teind siukseid vigureid,ise oleks küll huvitatud et äkki keegi soliidse summa eest minu autolegi sellise asjanduse teeks.
siin link: http://foorum.bmw-club.ee/viewtopic.php ... highlight=
mul endal ka ukse lukud ära kaotatud ja uksed käivad lahti ainult puldist
Mis auto sul on? äkki suudan ära teha
BMW 525 TDS
Vasta