M50 2,0 mootor jamab

Üldised arutelud ning näpunäited
Kasutaja avatar
meph
Huviline
Postitusi: 3271
Liitunud: 07.08.2003 03:16 05
Peamine sõiduk: BMW 320Ci E92
Telefon: 5140229
Asukoht: Tallinn, Kesklinn
Kontakt:

Postitus Postitas meph »

NGK BKR6EK küünal peaks sinna istuma suht hästi minu teada. Japsitoodang siis.
HrHuu
Huviline
Postitusi: 323
Liitunud: 19.01.2005 19:36 40
Asukoht: Läänemaa

Re: 525

Postitus Postitas HrHuu »

Andrei8 kirjutas:Mul ka mootor puterdab madalatel pööretel töösoojas reziimis, külmalt rebib minna aga nagu loom, häda ei miskit. Ja niipea kui max tööreziim käes algab puterdamine mis lõpeb kui pöörded on üle 2000. Vot tee sa selgeks mis viga on ? Aga küünlad said jah uued ja mine tea, ehk tõesti sellest, NGK-d muidu ja ikka bemmi tegija teadis mida pani. Aga variant seegi et küünlad valed.
Mul täpselt sama häda M50 mootoriga. Aga asi käib vahelduva edauga, vahepeal kõik OK, siis jamab jälle mõned päevad niimoodi. Küünlad ei saa valed olla, need juba tükk aega peal ning varem pole jamanud. Kahtlustasin halba bensiini, korrast ära süütepoole jne. Aga tegelikult ei oska midagi arvata, kuna vahepeal töötab jälle korralikult. Kui endal asja korda saad, anna teada, milles häda oli.
Kasutaja avatar
Arvo
Huviline
Postitusi: 485
Liitunud: 02.01.2003 15:12 25
Asukoht: Tallinn/Tartu
Kontakt:

Re: 525

Postitus Postitas Arvo »

Nii, ühinen siis kah puterdava M50 klubiga :evil: Küünalde vahetus (NGK) tõi mõneks ajaks leevendust aga nüüd jälle jama tagasi. Tartu UM-i spetsialistid ei suutnud viga leida, tuvastati ainult seda mida juba isegi teadsin - et kui aku juhe on korra maas käinud on mõneks ajaks (seniks kuni ECU endale kõik asjad selgeks teeb) kõik korras. Ja siis hakkab jälle pihta - minek muutub uimaseks ja madalatel pööretel kiirendamisel mootoris vibratsioon, lisaks veel aegajalt tühikäigu pöörded kõiguvad.
Kas keegi pole tõesti vahepeal probleemile lahendust leidnud? :roll:
Ilmselt tuleb siiski sammud Talna Truumu juurde seada...
Kasutaja avatar
stevent
Huviline
Postitusi: 507
Liitunud: 25.03.2005 18:21 51
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas stevent »

Mul ol täpselt sama jama, ja nüüd korras, panin vanad küünlad tagasi peale.

ennem hakkas alles siis korralikult tööle kui aku juhe natukeseks maas olnud.
Asi oli nii et külmast peast käis hästi aga nagu soojaks läks siis hakkas küünaldest üle peksma, viga oli ka nendes piipudes mis ei old eriti heas korras, sai mõned halvemas korras piibud ka asendatud korralike vastu.
Kasutaja avatar
rzz
Huviline
Postitusi: 127
Liitunud: 27.08.2004 21:10 14
Asukoht: TLN-KSK
Kontakt:

Postitus Postitas rzz »

ühinen puterdavate klubiga.. :D
täna õhtupoole lähen truumu juurest läbi .. eks siis paistab milles asi on. Küünlad on uued, esimene pihusti, mis eelmine kord viga näitas sai ära vahetatud.. nüüd siis paistab milles tegelikult asi on..

Võimalik, et see on kokkusattumus, aga täis paagiga sõites seda muret ei olnud. Kui paagi jälle 40 peale sõitsin tuli mure tagasi.
I had a life once. Then I bought a BMW
Kasutaja avatar
Arvo
Huviline
Postitusi: 485
Liitunud: 02.01.2003 15:12 25
Asukoht: Tallinn/Tartu
Kontakt:

Postitus Postitas Arvo »

stevent, kas piipusid on võimalik uuest peast süütepoolist eraldi ka osta?
Minu mõistus keeldub seda küünalde viga uskumast, liiati UM-s testiti autot ka originaalküünaldega. Esialgu prooviksin ainult piibud ära vahetada.

rzz, kui diagnostika saad tehtud siis anna teada mis sinu masina juures probleemi tekitas.
Kasutaja avatar
stevent
Huviline
Postitusi: 507
Liitunud: 25.03.2005 18:21 51
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas stevent »

Ma ei tea kas on võimalik saada, aga arvan et on.
Ise sain need lammutusest (korralikud).
Tavaliselt eraldi neid ilma süütepoolideta müüa ei taheta.
Kasutaja avatar
naips
Huviline
Postitusi: 158
Liitunud: 07.03.2005 17:37 30

Postitus Postitas naips »

Võib saada lisa õhku peale õhulugejat(kumm praguline)
328 M52
Vasta