E34 Bavaria C + CD-box

Küsimused ja vastused seoses autosse paigutatava audio- ja videotehnikaga.
Vasta
Kasutaja avatar
Marko S
Huviline
Postitusi: 3549
Liitunud: 11.10.2005 19:02 22
Peamine sõiduk: E39 530d
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

E34 Bavaria C + CD-box

Postitus Postitas Marko S »

Mul küsimus selline,et kas kellelgi on olemas kuskil (vedeleb,müüa,ära anda) need traadikesed,millega saaks maki välja ?

Ning teine mure see,et mismoodi peaks see cd-box töötama ? :roll:
Sellesmõttes,et mul jookseb boxi 3 kaablit.2 rca-d (kui ma ei eksi) ja kolmas peaks olema toitejuhe,aga voolu taha ei võta :roll:
Kasutaja avatar
Hans
Huviline
Postitusi: 2193
Liitunud: 17.11.2003 00:42 10
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Hans »

Maki eemalduse koos illustreeriva pildiga panin sulle ps.

Aga sellest ma aru ei saanud, kas sul see cd-box on originaalis kohe olemas ja selle oma Bavaria C saad juhtida box-i tööd?
Missugune Bavaria C sul üldse on?
Osta näiteks Business (kasvõi kassetikas) ja saad originaalbox juhtida.

Aga see et kui miski asi voolu taha ei võta, siis mul ühe muu firma toode nõudis kõigide kontaktide rakendust, et vool sisse tuleks.
E30 316i ´90, E34 518i ´95
Kasutaja avatar
Marko S
Huviline
Postitusi: 3549
Liitunud: 11.10.2005 19:02 22
Peamine sõiduk: E39 530d
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Marko S »

Hans kirjutas:Maki eemalduse koos illustreeriva pildiga panin sulle ps.

Aga sellest ma aru ei saanud, kas sul see cd-box on originaalis kohe olemas ja selle oma Bavaria C saad juhtida box-i tööd?
Missugune Bavaria C sul üldse on?
Osta näiteks Business (kasvõi kassetikas) ja saad originaalbox juhtida.

Aga see et kui miski asi voolu taha ei võta, siis mul ühe muu firma toode nõudis kõigide kontaktide rakendust, et vool sisse tuleks.

Vähemasti realoem-ist vaatasin vin koodi järgi ja näitas et on täitsa originaalis kaasas sony 6-ne cd-box :roll:
või siis panen mina midagi puusse :P

Makk on selline :
Pilt

Võibolla on see makk mul kuskil vahetatud,et cd box toidet taha ei võta ?


:roll:
Kasutaja avatar
Jaanus_P
Huviline
Postitusi: 3102
Liitunud: 05.08.2004 18:42 53
Asukoht: Tallinn/Mustvee
Kontakt:

Postitus Postitas Jaanus_P »

mul täpselt sama makk ja mina olen aru saanud, et sellel ei ole boksi juhtimist. võimalik, et olen lihtsalt liialt rumal ja ei leia makilt seda üles :D .

selle peale üks jutt sõbra isa poolt kes ostis audi S4´a ja kiitis, et sellel autol on kõik lisad olemas... küsisin siis, et kus on istme soojendused ja tema vastus; "siin on ka istme soojendused olemas... ma ei ole neid ainult veel üles leidnud :D ".
E34 520iT 09.06a.- 09.09a. E38 740 09.09a. - 08.10a. E36 323 08.10a. - 11.10a. E39 523 11.10a. - 03.11a. 2 korda a***, E34 520iT 08.11a. - 04.12a. Seat Toledo 04.12a. - 12.14a. Seat Leon 12.14a.
Kasutaja avatar
Marko S
Huviline
Postitusi: 3549
Liitunud: 11.10.2005 19:02 22
Peamine sõiduk: E39 530d
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Marko S »

Jaanus_P kirjutas: selle peale üks jutt sõbra isa poolt kes ostis audi S4´a ja kiitis, et sellel autol on kõik lisad olemas... küsisin siis, et kus on istme soojendused ja tema vastus; "siin on ka istme soojendused olemas... ma ei ole neid ainult veel üles leidnud :D ".
Väga hea :D
aga samas näitab realoem.com,et autol on Bavaria C ja cd box (vastaval juhul kas siis 6 või 10 plaati).Loogiliselt võttes,peaks siis olema sellel ka boxijuhimine :roll:
Kasutaja avatar
priitv8
Huviline
Postitusi: 8274
Liitunud: 04.02.2004 10:59 34
Asukoht: city

Postitus Postitas priitv8 »

SwitC kirjutas:aga samas näitab realoem.com,et autol on Bavaria C ja cd box (vastaval juhul kas siis 6 või 10 plaati).Loogiliselt võttes,peaks siis olema sellel ka boxijuhimine :roll:
Ega realoem ikka Su auto komplektsust ei näita. Küll aga kõiki sobivaid lisavarustusi.
Et teada, millise lisavarustusega ja komplektsusega auto tehasest tuli, pead BMW AG poole pöörduma.
Priit
540iX 240kW/450Nm, aga ikka pooled silindrid puudu!
Kasutaja avatar
Marko S
Huviline
Postitusi: 3549
Liitunud: 11.10.2005 19:02 22
Peamine sõiduk: E39 530d
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Marko S »

priitv8 kirjutas:
SwitC kirjutas:aga samas näitab realoem.com,et autol on Bavaria C ja cd box (vastaval juhul kas siis 6 või 10 plaati).Loogiliselt võttes,peaks siis olema sellel ka boxijuhimine :roll:
Ega realoem ikka Su auto komplektsust ei näita. Küll aga kõiki sobivaid lisavarustusi.
Et teada, millise lisavarustusega ja komplektsusega auto tehasest tuli, pead BMW AG poole pöörduma.

Ja see käiks mismoodi ? Mul pole sellise koha pealt kogemusi :roll:
Kasutaja avatar
priitv8
Huviline
Postitusi: 8274
Liitunud: 04.02.2004 10:59 34
Asukoht: city

Postitus Postitas priitv8 »

SwitC kirjutas:Ja see käiks mismoodi ? Mul pole sellise koha pealt kogemusi :roll:
Oli mingi emaili aadress, bmwarchiv vms. Aga lohuta ennast sellega, et tasuta enam nad ei tee. 50€ eest saad aga pärgamendil ja raamitud paberi :cool:
Priit
540iX 240kW/450Nm, aga ikka pooled silindrid puudu!
Kasutaja avatar
Hans
Huviline
Postitusi: 2193
Liitunud: 17.11.2003 00:42 10
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Hans »

Sinu Bavaria C peaks olema see pin kontaktid (noolega näidatud) ja ma ei usu, et mõnel Bavaria Reverse C seda üldse oleks.
Pildil toodud isend on Businessi tagumik (väljaarvatud see rca-pistik)
Mida sa uurida võiksid kas sul maki taga ruumis on mõni pin-kontaktidega juhe niisama ripnemas, siis võiks edasi rääkida cd-boxi juhtimisest.
Arvata võib, et su makid on juba Saksas ära vahetatud.
Pilt
E30 316i ´90, E34 518i ´95
Kasutaja avatar
Marko S
Huviline
Postitusi: 3549
Liitunud: 11.10.2005 19:02 22
Peamine sõiduk: E39 530d
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Marko S »

Hans kirjutas:Sinu Bavaria C peaks olema see pin kontaktid (noolega näidatud) ja ma ei usu, et mõnel Bavaria Reverse C seda üldse oleks.
Pildil toodud isend on Businessi tagumik (väljaarvatud see rca-pistik)
Mida sa uurida võiksid kas sul maki taga ruumis on mõni pin-kontaktidega juhe niisama ripnemas, siis võiks edasi rääkida cd-boxi juhtimisest.
Arvata võib, et su makid on juba Saksas ära vahetatud.
Pilt
Ma üritan homme uurida asja ja siis ma annan teada sulle :)
ruut
Klubiliige EKBK
Postitusi: 538
Liitunud: 03.09.2004 09:55 48
Asukoht: tln-harju

Postitus Postitas ruut »

priitv8 kirjutas:
SwitC kirjutas:Ja see käiks mismoodi ? Mul pole sellise koha pealt kogemusi :roll:
Oli mingi emaili aadress, bmwarchiv vms. Aga lohuta ennast sellega, et tasuta enam nad ei tee. 50€ eest saad aga pärgamendil ja raamitud paberi :cool:
umi varuosaletist sain ma mullu suvel selle nimekirja aitähhi eest
e10 & e21 & e24 & e30 & R
Kasutaja avatar
priitv8
Huviline
Postitusi: 8274
Liitunud: 04.02.2004 10:59 34
Asukoht: city

Postitus Postitas priitv8 »

ruut kirjutas:umi varuosaletist sain ma mullu suvel selle nimekirja aitähhi eest
OK, hea teada. BTW kas avataril olevale autole? Ja kaua neil selle vastuse andmine aega nõudis?
Priit
540iX 240kW/450Nm, aga ikka pooled silindrid puudu!
ruut
Klubiliige EKBK
Postitusi: 538
Liitunud: 03.09.2004 09:55 48
Asukoht: tln-harju

Postitus Postitas ruut »

priitv8 kirjutas: BTW kas avataril olevale autole? Ja kaua neil selle vastuse andmine aega nõudis?
Sellele jah. Ca 5 min. Ma küll ei länud otseselt varustuse nimekirja küsima, vaid soovisin teada kas neil minu autole veel istmeriiet on pakkuda. Varustuse nimekiri tuli kõrvalproduktina.
e10 & e21 & e24 & e30 & R
Külaline

Postitus Postitas Külaline »

ruut kirjutas:
priitv8 kirjutas: BTW kas avataril olevale autole? Ja kaua neil selle vastuse andmine aega nõudis?
Sellele jah. Ca 5 min. Ma küll ei länud otseselt varustuse nimekirja küsima, vaid soovisin teada kas neil minu autole veel istmeriiet on pakkuda. Varustuse nimekiri tuli kõrvalproduktina.
OT. Testisin täna UM-s seda siis omal nahal,
minu silme all logiti sisse kuhu vaja ja täideti lahtreid mida vaja ning ei läinud viit minutitki väljaprindini.
Kasutaja avatar
Hans
Huviline
Postitusi: 2193
Liitunud: 17.11.2003 00:42 10
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Hans »

Anonymous kirjutas:
ruut kirjutas:
priitv8 kirjutas: BTW kas avataril olevale autole? Ja kaua neil selle vastuse andmine aega nõudis?
Sellele jah. Ca 5 min. Ma küll ei länud otseselt varustuse nimekirja küsima, vaid soovisin teada kas neil minu autole veel istmeriiet on pakkuda. Varustuse nimekiri tuli kõrvalproduktina.
OT. Testisin täna UM-s seda siis omal nahal,
minu silme all logiti sisse kuhu vaja ja täideti lahtreid mida vaja ning ei läinud viit minutitki väljaprindini.
Nagu näha foorumis on mingi kala sees, eelmine külalise tekst minu poolt kirjutatud.
E30 316i ´90, E34 518i ´95
Kasutaja avatar
Marko S
Huviline
Postitusi: 3549
Liitunud: 11.10.2005 19:02 22
Peamine sõiduk: E39 530d
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Marko S »

Hans kirjutas:
Anonymous kirjutas:
ruut kirjutas: Sellele jah. Ca 5 min. Ma küll ei länud otseselt varustuse nimekirja küsima, vaid soovisin teada kas neil minu autole veel istmeriiet on pakkuda. Varustuse nimekiri tuli kõrvalproduktina.
OT. Testisin täna UM-s seda siis omal nahal,
minu silme all logiti sisse kuhu vaja ja täideti lahtreid mida vaja ning ei läinud viit minutitki väljaprindini.
Nagu näha foorumis on mingi kala sees, eelmine külalise tekst minu poolt kirjutatud.

õhesõnaga said vajaliku informatsiooni kätte ilma suurema probleemita ?
Kasutaja avatar
Hans
Huviline
Postitusi: 2193
Liitunud: 17.11.2003 00:42 10
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Hans »

SwitC kirjutas:ühesõnaga said vajaliku informatsiooni kätte ilma suurema probleemita?
Pole kunagi UM-s probleeme olnud.

Mine käi ära, ja saad ka teada mis makk sul tehasest külge pandi.

Heal juhul võid leida ka ühe paberi juhi kõrvalistuja tooli alt vedrude vahelt kus nr kirjas.
E30 316i ´90, E34 518i ´95
Kasutaja avatar
Marko S
Huviline
Postitusi: 3549
Liitunud: 11.10.2005 19:02 22
Peamine sõiduk: E39 530d
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Marko S »

Hans kirjutas:
SwitC kirjutas:ühesõnaga said vajaliku informatsiooni kätte ilma suurema probleemita?
Pole kunagi UM-s probleeme olnud.

Mine käi ära, ja saad ka teada mis makk sul tehasest külge pandi.

Heal juhul võid leida ka ühe paberi juhi kõrvalistuja tooli alt vedrude vahelt kus nr kirjas.
ma homme viskan pilgu peale,mis seal tooli all on :P
Vasta