imelik raadio kood

Küsimused ja vastused seoses autosse paigutatava audio- ja videotehnikaga.
Vasta
325diisel
Huviline
Postitusi: 182
Liitunud: 01.03.2004 21:56 54

imelik raadio kood

Postitus Postitas 325diisel »

vaatasin oma raadio passi, kus kirjas raadio mark, seerianumber, kood. koodi lahtris minu meelest peaks olema mingid numbrid, aga seal neli kriipsu. et kui mingi jama tuleb siis kuidas seda sisestama peab. ja üldse millal seda vaja läheb. aku on maas käind ja siis pole vaja läinud.
auto siis 530d 99a.
Kasutaja avatar
Oleg P
Huviline
Postitusi: 1325
Liitunud: 21.06.2005 22:55 00
Asukoht: Lääne-Virumaa -> Harjumaa

Re: imelik raadio kood

Postitus Postitas Oleg P »

Ehk need neli kriipsu tähendavad, et kood pole peale veel pandud. Kui sa oled korra akut ka juba maha tõstnud ja peale seda pole ka koodi küsinud siis olen kindel et makil lihtsalt kood peale panemata. Aga alati võib ju ise see kood makile panna, kuid ma ei näe selles erilist mõtet.
V8
325diisel
Huviline
Postitusi: 182
Liitunud: 01.03.2004 21:56 54

Postitus Postitas 325diisel »

ma mõtlesin, et tehas paneb ise igale makile koodi peale, aga kui ssee tuleb ise panna siis las jääb. samas kui makk koodi tahab siis ei tohiks ju mitte midagi kuulata-näha. ma saan kuulata raadiot ja boxist plaate, aga ei saa liikuda menüüs ja ei näe TV-d, ei saa õigeks panna kellaega ja kuupäeva- nende asemel kriipsud. tundub, et see ümmargune keeratav ekraanipoolne nupp ei toimeta. äkki keegi teab õpetada midagi, järsku toimetan valesti.
Kasutaja avatar
priitv8
Huviline
Postitusi: 8274
Liitunud: 04.02.2004 10:59 34
Asukoht: city

Postitus Postitas priitv8 »

E39 raadiotel enam koodi ei ole.
Priit
540iX 240kW/450Nm, aga ikka pooled silindrid puudu!
Vasta