BMW 540 Individual MVS Autoaed

Nõuanded sõiduki soetamisel
Vasta
Steven89
Huviline
Postitusi: 3069
Liitunud: 25.11.2007 23:16 17
Asukoht: Tartu/Helsinki

BMW 540 Individual MVS Autoaed

Postitus Postitas Steven89 »

http://auto24.ee/used/469178

Oskab keegi sellest midagi rääkida? Oleks täitsa huvitatud autost.
Päris kaua on müügis olnud, kunagi kõndisin autoaias mööda sellest ja piilusin lihtsalt läbi akna sisse.
BMW E28 524td
Tsetseen
Huviline
Postitusi: 1071
Liitunud: 15.04.2008 18:08 06
Asukoht: Zürich

Re: BMW 540 Individual MVS Autoaed

Postitus Postitas Tsetseen »

Pakun, et pole eriti huvilisi lilla nahksisuga 540IA järgi.. :D
Kasutaja avatar
Pavel_V
Huviline
Postitusi: 3538
Liitunud: 09.12.2006 20:05 46
Peamine sõiduk: BMW E46 330 ///M-Pakett
Asukoht: Helsinki Finland. Jõgeva, Estland!
Kontakt:

Re: BMW 540 Individual MVS Autoaed

Postitus Postitas Pavel_V »

MVS aiast võiks suure kaarega mööda käia! Ei soovita kellelegi seal autod osta! :cool:
Now:BMW E46 330 Facelift ///M-Pakett.
BMW The Ultimate Driving Machine
milo
Huviline
Postitusi: 684
Liitunud: 05.07.2007 01:06 17
Asukoht: Viimsi/Tartu

Re: BMW 540 Individual MVS Autoaed

Postitus Postitas milo »

Käisin seda vaatamas ja lubati ka proovisõit teha. Sellel on peal juba M62TUB44 vanosega moto ja vanose tiksumine on hullem kui õmblusmasin. Müüja ütles, et nii peabki olema. On küll sellest vanose tiksust foorumis juttu olnud aga see oli kuidagi eriti vali. Rehvid olid pooltühjad ja aku oli seistes otsa saanud, et käima ta saime aga mina talle väga pähe ei tahtnud vajutada. Mootorist hakkas kahju :oops: Teistel e39 4,4-stel pole see tiksumine nii valjult kõrva jäänud. Ja ei saanud pihta mis tagumise otsaga tehtud on. Väljast on ilus sile aga kui pagasiluuk avada siis aknast allapoole luugi ülemises servas paistab nagu oleks taastatud midagi aga väga jubedalt. Nagu oleks keevitatud ja siis näpuga pahtel laiali lükatud. Igaljuhul äi mulje, et see on tagantpoolt pihta saanud. Lisaks lillale sisule on ees depo tuled. Mina tahtsin ära osta, sisu ära vahetada, tuled uued panna jne aga see tiksumine peletas mind eemale. Nupud, istmed jne töötasid ilusti. Auto on seisnud seal juba ca 1,5 aastat. Hind on nagu ta on, pole minu asi kommenteerida. Vaikselt on allapoole lastud. Niipalju ütlen, et kui seal vahepeal midagi tehtud ei ole siis võtmed kätte ja rooli istumisest on asi kaugel. UM-i sillakontrolli mina teda viima ei hakanud.
Pigem soovitaks vaadata ilma vanoseta 4,4-st, tundub kuidagi kindlam :D Et siinsamas foorumis on praegu üks must 540 müügis ;) Mine vaata seda.
krasu2
Huviline
Postitusi: 68
Liitunud: 12.03.2009 16:57 58
Asukoht: Ida Viru

Re: BMW 540 Individual MVS Autoaed

Postitus Postitas krasu2 »

Ei soovita ka sealt autot osta hinnad kallid ja pärast remondid veel sama raha eest autot millega ostsid, vähemalt minul oli nii.
BMW - Boevaja Mašina Võmogatelei (Väljapressijate Lahingumasin)
Tauri_K
Huviline
Postitusi: 2652
Liitunud: 20.08.2008 23:00 36
Peamine sõiduk: F02
Asukoht: Tartu/

Re: BMW 540 Individual MVS Autoaed

Postitus Postitas Tauri_K »

Ma ei sa nüüd aru...päev varem paned enda oma müüki ja
H4ck kirjutas: Vahetada tahan, kuna päevas läbi liiga palju kilomeetreid, diisel tuleb minu jaoks odavam.


Nüüd küsid 4.4 ostu abi :lol: See nüüd ökom küll pole kui 2,8 :lol:
Mihkel_O
Huviline
Postitusi: 645
Liitunud: 15.12.2004 00:10 50
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Re: BMW 540 Individual MVS Autoaed

Postitus Postitas Mihkel_O »

Kui on pikad otsad ja vähe linnasõitu, siis suurt vahet ei tule, kui üldse tuleb.

Käisin ka seda vaatamas. Esimese asjana venku uuris, kas ma maksan sulas. Siis poole tunni pärast tuli võtmetega auto juurde aga käima panna ei lubanud, et ilm on kehv. Tegin siis tiiru ümber auto, istusin sisse ja vaatasin kapoti alla. Kui inimene ikka ei taha autosid müüa, siis mina vastu ei saa, ja nii ma siis sealt ära tulingi. See oli eelmise aasta lõpu poole kuskil.
Roger
Huviline
Postitusi: 556
Liitunud: 27.08.2009 20:46 39

Re: BMW 540 Individual MVS Autoaed

Postitus Postitas Roger »

Vanose tiks võib tuleneda pikast seismisest.
Kasutaja avatar
Slava_323
Huviline
Postitusi: 2097
Liitunud: 15.09.2008 19:43 37
Asukoht: Espoo
Kontakt:

Re: BMW 540 Individual MVS Autoaed

Postitus Postitas Slava_323 »

Jalutasin korra ja siis nägin kuda see isend pooltühje rehvi põletab. Minek oli hea küll ja see sisu ikka lahe lives, aga 1.5a seismine ja tiksumine küll hea polnud.
F31 320d M Performance
stivo
Huviline
Postitusi: 201
Liitunud: 24.10.2007 19:00 16

Re: BMW 540 Individual MVS Autoaed

Postitus Postitas stivo »

Auto siiani seal müügis :mrgreen:
- UUS TOODE!!! UUS TOODE!!!
Vasta