E39 BMW 540i M-pakett Tartus

Nõuanded sõiduki soetamisel
Vasta
wax
Huviline
Postitusi: 278
Liitunud: 07.08.2003 14:55 39
Asukoht: Loo-Tallinn-Võru
Kontakt:

E39 BMW 540i M-pakett Tartus

Postitus Postitas wax »

http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php ... 3cadbfe929

On keegi tartlane seda masinat oma silmaga näinud ja käega katsunud? 6k manuaali kohta kahtlaselt normaalne hind... :roll:
http://www.ristle.ee" onclick="window.open(this.href);return false;
Rain.
Klubiliige - admin
Postitusi: 6403
Liitunud: 17.11.2005 16:20 10
Asukoht: Tallinn/Pärnu

Postitus Postitas Rain. »

Niipalju kui ma kuulnud olen, siis see auto tehase M-Pakett ei ole vaid need lisad on sinna ise külge kruvitud. Aga auto on sellegipoolest aus ja kui praegu muud asjad raha ei tahaks, siis ostaks isegi sellise.
Anti
Huviline
Postitusi: 737
Liitunud: 02.10.2002 13:25 52
Peamine sõiduk: Sarvedeta troll
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Anti »

Ise aretatud jah, M-paketti hakati pakkuma alles 1999.a. alates. Sisu järgi saab ju ka aru, seal pole M-paketist haisugi...
Kasutaja avatar
kimmo
Klubiliige - admin
Postitusi: 2998
Liitunud: 30.09.2002 15:51 18
Peamine sõiduk: BMW 530d xDrive
Asukoht: Harjumaa

Postitus Postitas kimmo »

Esistange ja veljed ei tee sellest tõesti täisverelist M-paketti. Huvitava lisana on kellaplokk kah M-ilt pärit.
MarkoA
Klubiliige
Postitusi: 534
Liitunud: 06.05.2003 19:11 52
Peamine sõiduk: F01 740XD ,E90 320i
Asukoht: harjumaa
Kontakt:

Postitus Postitas MarkoA »

mina käisin seda autot vaatamas,seest oli natuke ligadi-logadi,lae polstril suitsu augud,proovisõidul läks keema ,kapottitross katki,katuseluuk ei sulgu korralikult,tagaluugiaken ei avane ning veel mõned vead.Vaatamas käisin tsirka 2 kuud tagasi ja hinnaks oli siiis 129 tonni.
Mina isiklikult ostaks selle auto max 75 tonni eest ning 25 tonni paneks vigade parandamisele.
Nii et otsusta ise
Andrus_V
Huviline
Postitusi: 1271
Liitunud: 13.08.2003 17:13 20
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Andrus_V »

Käisin ka seda vaatamas, kui müüki tuli. Mul kadus juba väljast vaadates isu ära, ei jõudnudki proovisõidule. Ilmselt on auto suurema avarii läbi elanud, või lihtsalt sitalt taastatud. Uste vahed olid täiesti paigast ära. Kõrvalistuja uksel võis põhimõtteliselt väikese sõrme ukse ja tiiva vahele lükata ja teisel pool juhiksel samas kohas põhimõtteliselt vahe puudus. Tagastange ja luuk istusid imelikult (piltidelt on ka näha, et paremalt poolt hoiab luuk irvakile), ning tagaluuk roostetas.
Kasutaja avatar
Shadowray
Huviline
Postitusi: 421
Liitunud: 09.11.2007 07:46 19

Postitus Postitas Shadowray »

:D heh käisin ka mina seda autot noolimas - mina jõudsin isegi proovisõidule. proovisõidul selgus, et käigud ei lähe sisse - vasakule paremale käis kang normaalselt, aga kui tahtsid käiku sisse panna, siis pidin nagu võist kangi läbi lükkama. seejärel avastasin ma samamoodi taga luugi vahe eriti suure olema - ja peale selle oli sellel masinal veel mootoris mingi imelik tiksumine ja klapikambri tihendid olid enam kui läbi, sest sealt voolas õli nagu morssi välja. peale selle on tal esimeses ja tagumises sillas ilged kolksud sees - sai natuke külg ees lastud, aga natukeseks see ka jäi. mida ma veel märkasin oli see, et rool käis maru raskelt. ja loomulikult müüja hakkas rääkima valuvelgedest, kui mina parasjagu käigukastist rääkisin :D.
Kasutaja avatar
Ragnar
Huviline
Postitusi: 1531
Liitunud: 26.04.2003 14:25 24
Peamine sõiduk: E83
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Ragnar »

mina müüjale helistasin siis saatis mu raadile seda otsima aga sealt ma teda ei leidnud ja hiljem paar korda helistades ta enam ei vastanud. :?
Andrus_V
Huviline
Postitusi: 1271
Liitunud: 13.08.2003 17:13 20
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Andrus_V »

Ragnar kirjutas:mina müüjale helistasin siis saatis mu raadile seda otsima aga sealt ma teda ei leidnud ja hiljem paar korda helistades ta enam ei vastanud. :?
Kui mina vaatamas käisin, siis oli eest väravatest sisse minnes esimeses või teises vasakut kätt aias.
Kasutaja avatar
exlusive
Huviline
Postitusi: 256
Liitunud: 09.01.2008 16:22 37
Asukoht: viljandi
Kontakt:

Postitus Postitas exlusive »

see suht rääbakas ja väga pikalt müügis,pakkusime 96a 528 vahetusse,vana vaatas 100 meetri pealt autot ja oli kohe nõus...
750ILA exlusive 99a www.album.ee/armering
Vasta