e36 m3

Nõuanded sõiduki soetamisel
alari
Huviline
Postitusi: 48
Liitunud: 05.08.2003 12:32 37

e36 m3

Postitus Postitas alari »

selline siis silma jäänud
http://www.auto24.ee/webcache_kasutatud ... 24_ee.html
keegi katsumas ja vaatamas on käinud?
nädal kaks tagais oli vähe parema hinnaga samuti :D
MairoG
Huviline
Postitusi: 813
Liitunud: 29.01.2005 22:50 03
Asukoht: Tln ja Läänemaa

Postitus Postitas MairoG »

Mina tean seda M3 vägagi hästi, mina sellega sõitnud ja ka seda remontinud, sellel autol pole isegi iluvigu eriti, sisu ilus, puhas, mootor väga hea, veermiku tegin sellel autol samuti korda mina, oli vaid kaks asja vaja vahetada, Soovitan soojalt, seda M3-e see on muidugi USA variant. See auto on väga heas korras. Teist nii heas korras ma eestis veel ei tea :!: :!: :!:


Sellel auto omanik ei hoidnud rahaga kokku, kui seda remontisin, jupp mis läbi oli, sai ka väljavahetatud.

Näen seda igapäev ja tean ka selle omaniku, ainult kiidusõnad ütlen ma tema kohta ;)

Kui vahepeal muidugi tehno olukord muutunud pole :) ja sisu puhtus :)

Aga esisillas oli üks sarniir E30 oma ja teine E36 oma ikka, juba ennem seda, kui mina seda autot remontisin

Kui vaja saan seda M3-e igapäev silitada, päris elus on see M3 hulka ilusam kui pildid seda näidata suudavad
Kasutaja avatar
Silwer
Huviline
Postitusi: 3459
Liitunud: 23.12.2003 15:36 10
Asukoht: TLN

Postitus Postitas Silwer »

Ta võib heas korras olla aga ta ei ole see õige M3. Kui euro 3,2 M3 on 236kw siis sellel on vaid 240 hobujõudu!!!

See et Eesti ARK ei jaga asjast midagi ning kirjutavad passi tuima näoga 210 või 236kw ei tähenda veel midagi. Sisuliselt on selle auto näol tegemist 3,2 liitrise M52 mootoriga.

Minu soovitus on: Unusta see auto ära ja OSTA ENDALE ÕIGE ASI - EURO M3...

USA M3 mootor: http://www.bmwmregistry.com/faq/S52_Engine.jpg

Euro M3 mootor: http://www.bmwmregistry.com/faq/S50_B32_Engine.jpg
BMW 325i E30 2,7 Turbo & BMW X3 F25 xDrive20d & BMW E46 S54B32 + M SMG & BMW X7 G07 Pure Excellence
MairoG
Huviline
Postitusi: 813
Liitunud: 29.01.2005 22:50 03
Asukoht: Tln ja Läänemaa

Postitus Postitas MairoG »

See ongi õige M3, kuid USA variant. Sellel peaks olema ka chip peal, nagu omanik väljendas end.

Mootorit erinevad Usa ja Euro omadel vaid sellepärast, et USA-s on väheke karmimad nõuded heitgaaside suhtes, kui euroopas.
Kindlasti mõni pisipõhjus veel.
Ka mina eelistaksin ennem euro oma kui usa oma, kuid mõni inimene ei osta autot ainult kw-de järgi :oops:
Kasutaja avatar
Roland325
Huviline
Postitusi: 1768
Liitunud: 10.12.2006 13:44 30
Peamine sõiduk: BMW 650
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Roland325 »

usa ja euro m3 hobujõudude vahe on umbes 100, mis on ikka päris suur ja minekuvahe kujutan ette, et on ka päris suur. Siin aga müüakse 240 hobujõulist 340 hobujõulise pähe.
Kasutaja avatar
Meelis
Huviline
Postitusi: 2698
Liitunud: 05.08.2004 00:27 18
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Meelis »

Ilusti särab küll muidu. Aga kas ta on uue värvikihi saanud? (mulle tundub, et stangeliistud kerevärvi, või peegeldab?)
Esituled ka vahetatud? Avarii või tuuningusoov? :roll:
528iA E28 1984
Uued autod on saadanast ...
Kasutaja avatar
tsjuvak
Huviline
Postitusi: 270
Liitunud: 20.03.2004 18:08 09
Kontakt:

Postitus Postitas tsjuvak »

MairoG kirjutas:Mootorit erinevad Usa ja Euro omadel vaid sellepärast, et USA-s on väheke karmimad nõuded heitgaaside suhtes, kui euroopas.
Kindlasti mõni pisipõhjus veel.
Mootorid on ERINEVAD.Täielikult.Netis surfamine aitab.
Ning M3 ostetakse AINULT kw pärast ;) Muidu tavaline e36 coupe ju :)
alari
Huviline
Postitusi: 48
Liitunud: 05.08.2003 12:32 37

Postitus Postitas alari »

plaanis ongi peugeoti kõrvale üks loom osta :lol:
ja seda aastateks.
mida arvata mobile.de'st leitavatest?
just ned mis 10000 euri kanti jäävad?
ilmselt ise aega ei leia, et kohale otsima minna.
aastaid vaimusilmas nähtud juba musta värvi ja heledat nahka+sama velg mis ülal toodud autol :D
Kasutaja avatar
Silwer
Huviline
Postitusi: 3459
Liitunud: 23.12.2003 15:36 10
Asukoht: TLN

Postitus Postitas Silwer »

10000 eur juures mingit erilist 3,2 M3 valikut ju praktiliselt ei olegi - kolm autot. Millest esimene on nelja uksega ja laibaks sõidetud, teine on jällegi usa m3 ja kolmas on esindatud vaid kahe pildiga mille pealt suurt midagi näha ei ole.

12-13 tuh eur on juba tibake rohkem valikut. Vaata neid:

http://www.mobile.de/SIDXbiLUL.z5UAau46 ... 1263070891&

http://www.mobile.de/SIDXbiLUL.z5UAau46 ... 1260704255&

http://www.mobile.de/SIDXbiLUL.z5UAau46 ... 1260235783&

http://www.mobile.de/SIDXbiLUL.z5UAau46 ... 1263579393&
BMW 325i E30 2,7 Turbo & BMW X3 F25 xDrive20d & BMW E46 S54B32 + M SMG & BMW X7 G07 Pure Excellence
tafkin
Huviline
Postitusi: 375
Liitunud: 17.04.2005 10:18 21
Peamine sõiduk: Bmw 650i xDrive Coupe M-Sportpakett/Individual
Asukoht: Tartu/Viimsi/München

Postitus Postitas tafkin »

Selle viimasele võin ise pilgu peale heita,mis lingil viimati lisatud on. Olen Münchenis,kui huvi on.
e36forever
Huviline
Postitusi: 582
Liitunud: 09.04.2005 16:54 19
Asukoht: Berlin/Tartu

Postitus Postitas e36forever »

Algusaastate SMG-d ei soovita. Pole mingit erilist käiguvahetuse kiiruse eelist manuaaliga võrreldes ning töökindlus pole ka just kiita. Lisaks pole ka seda "õiget" asja veel külge poogitud ehk labadega käiguvahetus :P
Ning kui m3 osta, siis soovitaks pigem natuke rohkem maksta ning osta <50 000km läbisõiduga auto, jätkub sõidurõõmu kauemaks ja remondirõõmu vähem.
10 000 euro eest soovitaks pigem võimalikult korraliku 3.0 autot.

Kui ise e36 m3 ostaks, siis ostaks mingi nö "garage queeni" nt.
http://www.mobile.de/SIDibR.T6C2wSIYYHC ... 1262362113&
Viimati muutis e36forever, 14.06.2007 10:11 26, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar
Ilves
Huviline
Postitusi: 1975
Liitunud: 23.02.2005 11:07 45
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Ilves »

MairoG kirjutas:See ongi õige M3, kuid USA variant. Sellel peaks olema ka chip peal, nagu omanik väljendas end.
Krt. südame ajab pahaks sellise mastaabiga valetamine :( USA M3-l ja Euro M3-l on umbes sama suur vahe sees nagu seal ja raketil, jääb ainult loota, et ostjal on mõistust peas enne autot kontrollida.
MairoG
Huviline
Postitusi: 813
Liitunud: 29.01.2005 22:50 03
Asukoht: Tln ja Läänemaa

Postitus Postitas MairoG »

Ilves kirjutas:
MairoG kirjutas:See ongi õige M3, kuid USA variant. Sellel peaks olema ka chip peal, nagu omanik väljendas end.
Krt. südame ajab pahaks sellise mastaabiga valetamine :( USA M3-l ja Euro M3-l on umbes sama suur vahe sees nagu seal ja raketil, jääb ainult loota, et ostjal on mõistust peas enne autot kontrollida.
Mis valetamisest sa siin räägid mees :?:

Sorri, aga, kas sina ostad ennem korraliku ja väga kena ja lahjema mootoriga auto., Või ülivõimsa ja ja tehnilisestpoolest olematu auto :?:

Mina soovitan seda autot, kuna see on tõesti korralik :!: :!: Ma ei käsi ju seda osta, see pole nüüd küll minu otsustada, eksole.

Kui sa arvad, et see M3 läheb lahjalt edasi, siis on minul sinust tõsiselt kahju :| räägi siis kui oled näinud seda kiirendamas maksimaalselt.
Mina näen suht tihti seda kiirendamas :!: :!:
Omanik kasutab seda selleks, milleks ta loodud on, ehk sihipäraselt. Kuid hooldab seda samuti korralikult, nagu see auto väärt on.

Aga ma pole näinud veel Euro E36 3.2 M3-e kiirendamas maksimaalselt.

SEE ON PÄRIS M3, KUID USA variant, TOODETUD USA TURU JAOKS.

mootor on jah nagu Silwer mainis, M52 baasil. Kuid tegu pole siiski M52 mootoriga, vaid siiski S52 mootoriga. :)

Sest heitgaasinormid on usas hoopis teised kui Euroopas.
Sellepärast ei tehtud neile selliseid mootoreid nagu euro M3-del.
Ma pole väitnud, et euro M3 ja usa M3 on identsed.




AITAB nüüd vaidlemisest, püsigem teemas, küsiti kas keegi on seda vaatamas käinud või katsumas jne...

Ahjaa, üldiselt on siga kallim kui rakett :!: :!: :!: elu ei anna võrreldagi tehnikaga :evil:

Foorumi reeglid võiksid muutuda vähege karmimaks offtopicu suhtes.
Igas teemas, näeb sellist pullikakat, nii et vähe pole.
Kasutaja avatar
Ilves
Huviline
Postitusi: 1975
Liitunud: 23.02.2005 11:07 45
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Ilves »

MairoG kirjutas:Mis valetamisest sa siin räägid mees :?:
320-240=80

Umbes sellisest?
MairoG
Huviline
Postitusi: 813
Liitunud: 29.01.2005 22:50 03
Asukoht: Tln ja Läänemaa

Postitus Postitas MairoG »

Ilves kirjutas:
MairoG kirjutas:Mis valetamisest sa siin räägid mees :?:
320-240=80

Umbes sellisest?
Ma pole ju valetanud, ma kohe alguses ju mainisin, et USA variant :D Sa saad ju seda kontrollida, vaadates, mu esimest posti siin teemas, et ma pole oma posti muutnud ;)


Sellel ju omaniku jutujärgi ka chip peal :D rohkem kui 240 hj ju :P
Jumal seda teab, palju chip annab M seeria autole juurde :roll:
MairoG
Huviline
Postitusi: 813
Liitunud: 29.01.2005 22:50 03
Asukoht: Tln ja Läänemaa

Postitus Postitas MairoG »

meelis k kirjutas:Ilusti särab küll muidu. Aga kas ta on uue värvikihi saanud? (mulle tundub, et stangeliistud kerevärvi, või peegeldab?)
Esituled ka vahetatud? Avarii või tuuningusoov? :roll:
Lihtsalt tuunimise eesmärk olnud ja liistud on jah kõik kerevärvi :D avarii jälgedest pole haisugi :D usun, et pole sell autol olnud avariisid.
Või siis super töökoda olnud :cool:
Kasutaja avatar
toivoku
Huviline
Postitusi: 12044
Liitunud: 04.02.2003 23:56 20
Peamine sõiduk: 524td
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas toivoku »

siinse jutu järgi on usasse toodetud m3 lihtsalt pann ja mõttetu kelk? millepoolest ta vähem m3 on siis? ainult kw pärast? tehasest veeres ta siiski m3 na välja ja kui mina omaksin seda siis oleks mul sygavalt savi mis siinsed tarkepead arvavad,et seepole m3 :D
Kasutaja avatar
Silwer
Huviline
Postitusi: 3459
Liitunud: 23.12.2003 15:36 10
Asukoht: TLN

Postitus Postitas Silwer »

Kui sa ostad auto ja avastad et seal on 1/3 võrra vähem jõudu kui kuulutuses lubatakse siis teeb ikka meele mõruks küll?
BMW 325i E30 2,7 Turbo & BMW X3 F25 xDrive20d & BMW E46 S54B32 + M SMG & BMW X7 G07 Pure Excellence
Henrik88
Huviline
Postitusi: 1242
Liitunud: 28.03.2003 11:16 32
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Henrik88 »

Siin jah keegi ei valeta . A auto24.ee kuulutuses küll !!!!

Ja mis on vahe USA VS. Euro ??? No andke andeks aga no nii loll ei saa olla et väita et tegemist on võrdsete autodega.

Kui on auto korralik ja meeldib siis võib ju osta sellise. Ikkagi importvärk suure lombi tagant. Ise millekipärast eelistaks euro varianti. ikkagi see tehnika on ahvatlevam,
E36 325tds; E36 316i Compact
BMW on BMW
Kasutaja avatar
toivoku
Huviline
Postitusi: 12044
Liitunud: 04.02.2003 23:56 20
Peamine sõiduk: 524td
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas toivoku »

okei kuulutuses on natukese valetatud eksole, aga siin pole keegi valetanud ja juba on ta valetaja jne :S . te nagu ei loekski tema teksti mis ta on kirjutanud. egas kõik kah maailmatuma targadpole, et teavad kõiki spece peast, kirjutas kuulutusse selle mille arki vennad passi on kirjutanud ja kogulugu.
Kasutaja avatar
Ilves
Huviline
Postitusi: 1975
Liitunud: 23.02.2005 11:07 45
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Ilves »

toivoku kirjutas:okei kuulutuses on natukese valetatud eksole, aga siin pole keegi valetanud ja juba on ta valetaja jne :S . te nagu ei loekski tema teksti mis ta on kirjutanud. egas kõik kah maailmatuma targadpole, et teavad kõiki spece peast, kirjutas kuulutusse selle mille arki vennad passi on kirjutanud ja kogulugu.
Ma absoluutselt ei salli prügi silma ajamist. Mehed võiksid ikkagi oma sõnade eest vastutada, mitte siin lolli mängida. Mairo "müügijuttu" ma isegi ei vaevunud lugema, minu väide kehtis kuulutuse kohta auto24-s. Ütle nüüd ausalt, mis motivatsioon peale teadmatute ostjate lohkutõmbamise peaks olema inimesel lasta M3 võimsuseks kirjutada 320hp 240hp asemel? Selleks, et maksta ekstra kindlustusmakseid? Inimese kes varem pole M3-ga sõitnud ja bmw-st suurt ei tea võib vabalt ära huiata suurte silmade tegemisega "tunned kuidas 300 heppa rebib, mees..." kuigi tegellikult on kapoti all põhimõtteliselt M50 mootor ja taga lühike differ.
Kasutaja avatar
Silwer
Huviline
Postitusi: 3459
Liitunud: 23.12.2003 15:36 10
Asukoht: TLN

Postitus Postitas Silwer »

Ilves kirjutas:
toivoku kirjutas:okei kuulutuses on natukese valetatud eksole, aga siin pole keegi valetanud ja juba on ta valetaja jne :S . te nagu ei loekski tema teksti mis ta on kirjutanud. egas kõik kah maailmatuma targadpole, et teavad kõiki spece peast, kirjutas kuulutusse selle mille arki vennad passi on kirjutanud ja kogulugu.
Ma absoluutselt ei salli prügi silma ajamist. Mehed võiksid ikkagi oma sõnade eest vastutada, mitte siin lolli mängida. Mairo "müügijuttu" ma isegi ei vaevunud lugema, minu väide kehtis kuulutuse kohta auto24-s. Ütle nüüd ausalt, mis motivatsioon peale teadmatute ostjate lohkutõmbamise peaks olema inimesel lasta M3 võimsuseks kirjutada 320hp 240hp asemel? Selleks, et maksta ekstra kindlustusmakseid? Inimese kes varem pole M3-ga sõitnud ja bmw-st suurt ei tea võib vabalt ära huiata suurte silmade tegemisega "tunned kuidas 300 heppa rebib, mees..." kuigi tegellikult on kapoti all põhimõtteliselt M50 mootor ja taga lühike differ.
Eesti ARK kahjuks ei tea ka midagi USA M3-dest. Ja ma olen enam kui kindel et sellel autol on passis kirjas 236kw. Alles oli siin müügis üks avariiline 3,0 USA M3 ja selle passis ilutses küll - 210kw...
BMW 325i E30 2,7 Turbo & BMW X3 F25 xDrive20d & BMW E46 S54B32 + M SMG & BMW X7 G07 Pure Excellence
Kasutaja avatar
Ilves
Huviline
Postitusi: 1975
Liitunud: 23.02.2005 11:07 45
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Ilves »

Silwer kirjutas:Eesti ARK kahjuks ei tea ka midagi USA M3-dest. Ja ma olen enam kui kindel et sellel autol on passis kirjas 236kw. Alles oli siin müügis üks avariiline 3,0 USA M3 ja selle passis ilutses küll - 210kw...
Seda ma usun, et passis on tal 236kw, küsimus on selles kas omanik:

a) Ei teadnud, et ta auto on 240hp (kahtlane, 80hp puudumise peaks ikka tagumikuga ära tundma)
b) Lasi sinna kirjutada 236kw, et autot paremini realiseerida

Kui vaadata müügihindasid, siis saksas on võrreldava 1998 aasta US M3 ja Euro M3 hinnavahe 6000EUR. Sellise summa eest võib juba kärbseid pähe ajada...
Indrek_M
Huviline
Postitusi: 3449
Liitunud: 31.08.2004 12:58 12
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Indrek_M »

toivoku kirjutas:egas kõik kah maailmatuma targadpole, et teavad kõiki spece peast, kirjutas kuulutusse selle mille arki vennad passi on kirjutanud ja kogulugu.
No mina arvan, et M3 ei osta (ja ka hiljem ei müü) inimene, kes ei tea palju ta auto kapoti all tegelikult kilovatte/hobujõude on ja peab neid registritunnistuselt vaatama.
Indrek
Kasutaja avatar
toivoku
Huviline
Postitusi: 12044
Liitunud: 04.02.2003 23:56 20
Peamine sõiduk: 524td
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas toivoku »

Indrek_M kirjutas:
toivoku kirjutas:egas kõik kah maailmatuma targadpole, et teavad kõiki spece peast, kirjutas kuulutusse selle mille arki vennad passi on kirjutanud ja kogulugu.
No mina arvan, et M3 ei osta (ja ka hiljem ei müü) inimene, kes ei tea palju ta auto kapoti all tegelikult kilovatte/hobujõude on ja peab neid registritunnistuselt vaatama.
no ja siis? ostsin ameerika m3 omale aga ega ta seepärast nüüd vähem m3 pole.
V2ike_Suur
Huviline
Postitusi: 910
Liitunud: 25.07.2006 15:08 37
Kontakt:

Postitus Postitas V2ike_Suur »

toivoku kirjutas:
Indrek_M kirjutas:
toivoku kirjutas:egas kõik kah maailmatuma targadpole, et teavad kõiki spece peast, kirjutas kuulutusse selle mille arki vennad passi on kirjutanud ja kogulugu.
No mina arvan, et M3 ei osta (ja ka hiljem ei müü) inimene, kes ei tea palju ta auto kapoti all tegelikult kilovatte/hobujõude on ja peab neid registritunnistuselt vaatama.
no ja siis? ostsin ameerika m3 omale aga ega ta seepärast nüüd vähem m3 pole.
Kas sa ostad nime või auto omadusi? Nime poolest on ta jah samamoodi M3, aga omaduste poolest ei ole ju.
730iA e32 138kW 12/1992
MairoG
Huviline
Postitusi: 813
Liitunud: 29.01.2005 22:50 03
Asukoht: Tln ja Läänemaa

Postitus Postitas MairoG »

Ilves kirjutas:
toivoku kirjutas:okei kuulutuses on natukese valetatud eksole, aga siin pole keegi valetanud ja juba on ta valetaja jne :S . te nagu ei loekski tema teksti mis ta on kirjutanud. egas kõik kah maailmatuma targadpole, et teavad kõiki spece peast, kirjutas kuulutusse selle mille arki vennad passi on kirjutanud ja kogulugu.
Ma absoluutselt ei salli prügi silma ajamist. Mehed võiksid ikkagi oma sõnade eest vastutada, mitte siin lolli mängida. Mairo "müügijuttu" ma isegi ei vaevunud lugema, minu väide kehtis kuulutuse kohta auto24-s.
Mina ei ole selle M3-e omanik, kas sa saad juba aru sellest. Mina ka ei müü seda :!:
Minu nimel ja mulle kuulub, E30 325i näed seda ka mu avatarilt, (väga korralik muideks) kui ikka ei usu, siis sk
:!: mitte E36 M3. Ma ostaks ise selle, kui mul raha oleks piisavalt, sest ma tean mida ma saan. Mulle loeb siiski ka auto enda olukord, mitte ainult see mis kapoti all. Mis sest, et usa variant.

Kui teile kõigile on kw-tit nii meeletult tähtsad, siis ostke endale Euro E36 m3-e 3.2 mootor koju garaazi, sest teid ju auto ei huvita


Milleks kritiseerida inimesi, kui sa ise ei teagi seda inimest kes müüb ja mind samuti.





Kui sa ei loe isegi, mis kirjutatud siia.

Müüja nimi on Egert, mina olen aga Mairo.

Selle auto omanik ise ei teagi, et sellel autol ei ole 236kw :!:

Ärge teda süüdistage, selles on ARK süüdi, mitte selle auto omanik, tema pani andmed mis passis kirjas. See on on veerenud tehasest välja M3-na ja ta on M3. nii seest, väljast, kui ka kapotialt ja ka põhja alt


Ka omaduste poolest on ta M3 :!: , tean, olen sõitnud.


Üldiselt, teema võiks lukku panna, kuna siis toimub väga suur offtopic, Teema algataja soovis lihtsalt ju teada midagi. Usun, et ta on oma küsimustele vastused saanud, nii et palun lukku :!:
e36forever
Huviline
Postitusi: 582
Liitunud: 09.04.2005 16:54 19
Asukoht: Berlin/Tartu

Postitus Postitas e36forever »

Ma usun samuti, et kiirenduses pole erilist vahet tunda enne kui kiirused üle 100 km/h lähevad, pealegi annab s(m52) mootorist väga väikeste modide abil suurema võimsuse kätte, saada.. pm täpselt samamoodi nagu 2.8-st 2.5-se juppidega.
Natuke kiirendusest :
Euro m3 vs US m3 0-60mph(0-96km/h) on isegi 0.1s USAKA kasuks :shock:
Euro m3 siis 5.5s, US m3 5.4s.
Arvatavasti on ülekandes erinevus, sest USA m3 lõppkiirus ainult 225km/h
NM on USAkal 30 võrra vähem. Peale selle on USAkas ökonoomsem(Tunduvalt).
Mootorikood on S52B32US. Veermik on USA m3-l kahjuks teistsugune , kui Eurokal. Kaugel m3 veermikust, pigem nagu 328i madaldusega.
Aga S52B32US mootoril on kõige suuremad erinevused ECU-s ja sisselaskes võrreldes S52B32 eurokaga. st. chip võib seal kw tõesti isegi 200 peale tõsta... :roll:
Kasutaja avatar
meqa
Huviline
Postitusi: 156
Liitunud: 30.08.2005 20:58 16
Asukoht: kuressaare

Postitus Postitas meqa »

õelgem siis nii, et se usa m3 on lammas hundinahas ja euro m3 on hunt
E36 320i touring 95a
Kasutaja avatar
darkking
Huviline
Postitusi: 170
Liitunud: 08.02.2005 11:10 15
Asukoht: Jõgeva
Kontakt:

Postitus Postitas darkking »

ARK's on ikka parajad lambad küll, nüüd maksad kindlustust nagu loll aga mille eest :roll:

OT küll kuid ka mina ei ostaks seda USA varianti, sest igapäev E36 M3'e ei osta endale ja kui ostaks siis tahaks ka seda kõige õigemat saada.
Minu arvamus selline.

Igaljuhul edu müügiga. Auto muidu maasikas küll piltidel. Kahju muidugi kui keegi selles 236KW'i pähe ostab.
BMW 325 93' coupe - Oopis teine maailm
Vasta