E36 M3 bodykit tellimine

Nõuanded sõiduki soetamisel
Suletud
bmw_msn_ee
Huviline
Postitusi: 247
Liitunud: 10.02.2006 00:15 43
Asukoht: Tartu - 56305508
Kontakt:

Postitus Postitas bmw_msn_ee »

Võtaksin isegi ühe komplekti, juhul kui annad vastused konkreetsetele järgmistele küsimustele:

1. Leping Sinu ja ostja (OÜ) vahel on mõeldav?
2. Nagu ma aru saan siis tasumine 10.märtsil, siis mis on kuupäev, millal asjad kohal (Eestis) on? Saad seda ostu-müügi lepingusse sisse panna? Kindlat kuupäeva?
BMW E36 ja E39 kasutatud varuosad - Nimekiri ja pildid: http://bmw.planet.ee/lopp
Kasutaja avatar
jargo
Huviline
Postitusi: 6100
Liitunud: 20.07.2007 11:43 01
Peamine sõiduk: bmw 330ci
Asukoht: Linnamäe tee 10,Keila
Kontakt:

Postitus Postitas jargo »

ja nii suur last tuleks kindlustada ;)
ja üks isik kuuest ka veel puudu :(
330ci 6k man
e36 Z3 3,1 NA 300+whp:Best ET 11,60@190 kmh
vull
Huviline
Postitusi: 2660
Liitunud: 08.07.2006 05:31 32

Postitus Postitas vull »

ma arvan, et kui Mickey saab rohkem infi, siis saaks ajama hakata midagi.
aga mis selleks kindlustamiseks veel tegema peab? Mickey vast pakub seda ka.

a põmst, kui saame mingi transa ise orgunnitud odavamalt, siis on kuues tüüp ka olemas automaatselt. kui ei saa oma transat, siis kuuendat pole
Aleksei_K
Klubiliige
Postitusi: 839
Liitunud: 10.02.2007 14:11 50
Peamine sõiduk: F20'LCI M140i xDrive
Asukoht: Turku

Postitus Postitas Aleksei_K »

mina olen siis kuues
hunt24
Huviline
Postitusi: 10
Liitunud: 13.08.2007 12:05 46

Postitus Postitas hunt24 »

Nagu vull juba mainis siis võtan ka ühe komplekti. Kui saaksite mulle õelda nende tollilao täpse asukoha oleks võibolla isegi võimalus transporti organiseerida ;)
vull
Huviline
Postitusi: 2660
Liitunud: 08.07.2006 05:31 32

Postitus Postitas vull »

1. jargo
2. vull
3. Maddog001
4. hunt24
5. raske_jalg
6. XanaX <?> bmw_msn_ee
kui transa leiab, siis läheb juba põnevaks :)
kellelgi muidu mingit sobivat lepingu blanketti on? vaatab ise ka miskit.
bmw_msn_ee
Huviline
Postitusi: 247
Liitunud: 10.02.2006 00:15 43
Asukoht: Tartu - 56305508
Kontakt:

Postitus Postitas bmw_msn_ee »

Mina langen nimekirjast ära, kuna Sa ei anna mingitest kuupäevadest miskit teada. Arvan, et saan selle vähe kiiremini soetatud!
Siin paistab olukord selline, et enne aprilli keskpaika ei mängi kuidagi välja.
vull
Huviline
Postitusi: 2660
Liitunud: 08.07.2006 05:31 32

Postitus Postitas vull »

bmw_msn_ee kirjutas:Mina langen nimekirjast ära, kuna Sa ei anna mingitest kuupäevadest miskit teada. Arvan, et saan selle vähe kiiremini soetatud!
Siin paistab olukord selline, et enne aprilli keskpaika ei mängi kuidagi välja.
kui pole midagi teada, siis ei saa anda ka. ja sa juba müüd ka neid stangesid ja värke - annaks võimaluse neile, kellel seda kitti rohkem vaja on. a kui sa ise ka sellega päri oled, siis on eriti hea :P

samas annab XanaX ka veel kellelegi võimaluse kuues olla.
et kui enne 10. märtsi kedagi kuuendaks ei tule, siis on XanaX kuues ja läheb tellimiseks!! (eeldades, et transa leiame ise. XanaX ei taha eriti üle 7k maksta).

hinnaks on siis 7350 miinus transpordi soodukas, kui me transa ise leiame. soodukas võib olla 500 kuni XXX eeku. oleneb kas Mickey teeb veel mingit soodukat. Rekkameestele maksaks vast selle 6,8k ära ja siis saaksime hinnaks 7350-500eek.
pikk jutt küll, a kes teemat jälginud on, see saab vast aru :P

PS: hunt24 saab ka väidetavalt võibolla rekka orgunnida.

PPS: kas on kõigil ID kaart jms olemas?

PPPS: ja veel see teema, et kui kõik mulle raha kannavad, siis rekkavennaga tahaks ma lepingu notari juures kinnitada, sest mina ju põmst vastutan selle kauba eest. aga palju notari teenus maksab, keegi teab?
Kasutaja avatar
jargo
Huviline
Postitusi: 6100
Liitunud: 20.07.2007 11:43 01
Peamine sõiduk: bmw 330ci
Asukoht: Linnamäe tee 10,Keila
Kontakt:

Postitus Postitas jargo »

megalt asjaajamisi ikka nende tilulilude pärast :roll: loodame et need on ka seda väärt. ;) minul id kaarti ei ole aga ma olen nõus riskima ka lihtsalt allkirja eest.eesti ei ole nii suur et keegi rahaga ära kaoks(kui just rekkajuht.... :lol: )
330ci 6k man
e36 Z3 3,1 NA 300+whp:Best ET 11,60@190 kmh
bmw_msn_ee
Huviline
Postitusi: 247
Liitunud: 10.02.2006 00:15 43
Asukoht: Tartu - 56305508
Kontakt:

Postitus Postitas bmw_msn_ee »

Võta seda kui head soovitust:

Ma ei tea palju Sa varem sealt tellinud oled? Aga arvesta selle variandiga, et enamasti tal pole kõiki vidinaid kohapealgi. Veel vähem 6 Bodykiti! See on lihtsalt infoks. Ning juhul kui tal need ka on, siis vaevalt hakkab neid Sulle ära broneerima jutu peale, et mul tuled kodanik neile järgmine nädal ise järgi.

Kõige enne, enne rahade kokku korjamist räägi asjad kodanik Mike Petersoniga ikka läbi!

Toon näite: Ostsin 7ndal veebruaril ühe vidina, kohe raha Paypaliga üle. Sest tingimus oli, et 24-48 tunni jooksul peab olema ülekanne laekunud, juhul kui tahan head hinda. Nüüdseks sellest 3 ndl möödas. Nädal tagasi küsisin läbi meili, et Hallo, kus vidinad on. Tuli vastuseks, et kohe-kohe peaksid jõudma Sinuni. Ja reedel tuli meil, et Teie ülekanne laekus, ja panime vidina teele. Minu järelpärimise peale, et kuda nii siis? Kui mõned päevad tagasi rääkisid muud juttu. Siis tuli pikk jutt vastuseks, et on juhtunud mingi eksitus, et neil tulevad vidinad erinevatest tehastest jne jne. Pehmelt öeldes jõudsin ennast seaks vihastada :)

Rohkem ma Sinu teemat ei torgi :) Lihtsalt oli soovitus, et räägi enne asjad ka müüja poolega väga konkreetselt läbi. Enne kui hakkad per*et turule viima. Sest kujuta ette mis näo inimesed teevad, kui on Sulle 7,5K kätte andnud ja siis ootavad oma asju 1,5-2 kuud.

Side lõpp :) Pikk jutt, si** jutt! :D
BMW E36 ja E39 kasutatud varuosad - Nimekiri ja pildid: http://bmw.planet.ee/lopp
vull
Huviline
Postitusi: 2660
Liitunud: 08.07.2006 05:31 32

Postitus Postitas vull »

samalt tüübilt tellisid ja see venitas?
ma pakun küll, et tal on 6 kitti olemas - miks ta muidu sai neile hinna öelda ja miks ta palus mul tellimiseks helistada?
misiganes kogus tal neid pole, müüb ta neid ebays ~3tk korraga. kolme hinna- ja ajavahe on ka erinev. ala 1 kit maksab 389 ja oksjon kestab veel 2 päeva. 2. kit maksab 399 ja oksjon kestab veel 5 päeva jne...
lisaks müüb ta neid kodulehel ka veel.
ja ta oli ka sellega nõus, et saksamaalt korjame ise need 6 kitti üles.
bmw_msn_ee
Huviline
Postitusi: 247
Liitunud: 10.02.2006 00:15 43
Asukoht: Tartu - 56305508
Kontakt:

Postitus Postitas bmw_msn_ee »

No juhul kui olete juba kokkuleppinud, siis on OK!
Minuga jah selline seik oli ja mõtlesin et teadvustan!

Ära pane pahaks :)
BMW E36 ja E39 kasutatud varuosad - Nimekiri ja pildid: http://bmw.planet.ee/lopp
vull
Huviline
Postitusi: 2660
Liitunud: 08.07.2006 05:31 32

Postitus Postitas vull »

ei panegi pahaks :P aga kas oli siis sama tüüp? siis on meil ka teada, kas võib venitamiseks minna või mitte.

a ma üritan neljapäeval mingid lepingud valmis vorpida. arvan, et homme ma ei viitsi ja teisip/kolmap lihtsalt ei jõua. samas homme võin vabalt notari juures ühe väikse tiiru teha. kui see muidugi konsultatsiooni eest raha ei nõua :roll:

samas võiksite kõik kirja panna, kellel on ID kaart ja kellel mitte. siis pean lihtsalt postiga saatma lepingu 2 eksemplari, millest ühe pean tagasi saama. ja et asi postiga ei veniks, oleks vaja kiirelt teada...
leping kirjutas: 1. jargo - postiga
2. vull - jõuan endaga kokkuleppele vast
3. Maddog001 - x
4. hunt24 - x
5. raske_jalg - x
6. XanaX - x
ja hea oleks ka, kui see nädal leiaks kindla transavenna. transaleping on muidu nö poolvalmis.
mainiks veel seda, et niikaua kui transavend pole kindel, võib keegi ennast veel XanaX-i asemel kuuendaks pakkuda.

ja veel et.. kui lisate, et kellel on id kaart ja kellel mitte, siis võite veel mainida, kas üldse ootame transavenda või tellime ikka postiga kohe ära?
bmw_msn_ee
Huviline
Postitusi: 247
Liitunud: 10.02.2006 00:15 43
Asukoht: Tartu - 56305508
Kontakt:

Postitus Postitas bmw_msn_ee »

Tegu oli jah sama tegelasega!
Onu Mike Peterson!
Customer Service Western Europe

Hotline: +49 151 57 400 150

GermaniaTec Team
www.germaniatec.com
BMW E36 ja E39 kasutatud varuosad - Nimekiri ja pildid: http://bmw.planet.ee/lopp
vull
Huviline
Postitusi: 2660
Liitunud: 08.07.2006 05:31 32

Postitus Postitas vull »

siis on võimalik, et see Mike Peterson oli boss, sest mina räägin kellegi teisega, kes oma nime pole alla pannud:
Verkauf Europa / Sales Europe
Sie erreichen mich ganztägig unter: 0151 / 57 400 150
GermaniaTec
www.germaniatec.com
ja noh. olen ise näiteks sellise bossi alluvuses töötand, kes põmst ainult müügi eesmärgil valetas igast asju kokku... :roll: mina kutsun selliseid tüüpe türklasteks.

aga see tüüp, kellega ma räägin, ütles, et ta boss on puhkusel(tuleb 3 nädala pärast tagasi) ja sellepärast ta saabki sellist alet teha :P et kui tagasi tuleb ja sellist hinda näeks, siis lööks maha :) (seda ta ütles näiteks 25. veebruaril. esimese kirja saatsin 20. veebruaril)

ja krt... eile enne magamaminekut mõtlesin, et mul on mingi asi kahe silma vahele jäänud, aga kirja ei pand ja nüüd on meelest läind :x
vull
Huviline
Postitusi: 2660
Liitunud: 08.07.2006 05:31 32

Postitus Postitas vull »

oh jah..
Näiteks on kuni 500 kroonise tehinguväärtuse puhul täistasuks 25 krooni, 40 000 kuni 50 000 kroonise tehinguväärtuse puhul 340 krooni

Notari tasu õigusalase konsultatsiooni eest on kuni 200 krooni tunnis, kui konsultatsioonile ei järgne notariaaltoimingut.
uurib veel ühtteist.. :D
vull
Huviline
Postitusi: 2660
Liitunud: 08.07.2006 05:31 32

Postitus Postitas vull »

üks langes ära..
leping kirjutas: 1. jargo
2. vull
3. Maddog001 - x
4. raske_jalg - x
5. x5 - x
6. XanaX
ja transa variant vist jääbki ainult Mickey siis :roll:

ja veel, et - id kaardiga allkirjastamisel on ikka pin2 koodi vaja :p (5kohaline)
vull
Huviline
Postitusi: 2660
Liitunud: 08.07.2006 05:31 32

Postitus Postitas vull »

panen siia ka kirja:
et kui te olete nõus ilma lepinguta mulle raha üle kandma, siis pole mulle ka seda lepingut vaja, sest tean nagunii, kellele hiljem kit üle anda.
annan lihtsalt võimaluse, et kes tahab sellele rahaülekandele nö garantiid, siis on võimalik ostu-müügi leping sõlmida.

transalepingu tahaks ma küll sõlmida, sest et mina vastutan põmst kogu raha ja kauba eest.

ja sain veel targemaks, et notari juurde pole vaja minna :p
notar peaks olema ainult sellejaoks, kui üks pooltest ei saa lepingutingimustest aru (ala kui leping on liiga pikk või keeruline), siis notar seletab lepingu lahti ja kinnitab allkirjastamise vastavalt lepingu sisule.

transahinna jms peaks selle nädala jooksul teada saama.
saatsin veel www.estbay.ee tüüpidele ka meili igaksjuhuks :p

ja Compactile ei sobi selle kit-i tagastange ka vist. (lisaks küljekarpidele)
vull
Huviline
Postitusi: 2660
Liitunud: 08.07.2006 05:31 32

Postitus Postitas vull »

mixxer ja virx1 pole leidnud kedagi?
põmst vist vahet pole kes mulle raha maksab :P transa vast jagate ikka kolmega?
raske_jalg
Huviline
Postitusi: 169
Liitunud: 02.04.2007 00:34 16
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas raske_jalg »

nu vull, kuidas edeneb, kas transa oled leidnud? või millal plaanid tellimuse esitada? ega mul kiiret pole, kui kevadeks kätte saab on hea :cool:
Jan_Ar
Huviline
Postitusi: 880
Liitunud: 14.01.2007 12:07 07
Peamine sõiduk: BMW F48 X1 170kW
Asukoht: Tln/Trt/Hiiumaa

Postitus Postitas Jan_Ar »

vull kirjutas:mixxer ja virx1 pole leidnud kedagi?
põmst vist vahet pole kes mulle raha maksab :P transa vast jagate ikka kolmega?
Kui virx1 ikka võtab tagastange, siis pane karbid ja esimene osa mulle.
Viimati muutis Jan_Ar, 07.03.2008 20:16 30, muudetud 1 kord kokku.
vull
Huviline
Postitusi: 2660
Liitunud: 08.07.2006 05:31 32

Postitus Postitas vull »

raske_jalg kirjutas:nu vull, kuidas edeneb, kas transa oled leidnud? või millal plaanid tellimuse esitada? ega mul kiiret pole, kui kevadeks kätte saab on hea :cool:
võiks järgmine nädal ära tellida küll juba, muidu raisatakse raha igast muu jama peale ära :D
aga transa hinna peaks saama sellel nädalal teada. Mickey uurib, kas ta saab midagi.
a keegi ei taha ostu-müügi lepingut siis sõlmida?
sel juhul mul muidugi lihtsam, sest siis ei pea seda teksti välja mõtlema, mida lepingusse panna :P
vull
Huviline
Postitusi: 2660
Liitunud: 08.07.2006 05:31 32

Postitus Postitas vull »

Mickey sai nüüd transa - 500eur
teeks siis kit-i hinnaks 7030eek? - see väikse varuga, kui ebays kurss veidi teine on vms. ma ei tahaks kahjumisse ka jääda selle orgunnimisega :P

estbay.ee lubas reedeks ka pakkumise teha, aga pole veel saanud..
ja on siis kamp koos?
1. jargo
2. vull
3. Maddog001
4. raske_jalg
5. mixxer + virx1 + x
6. XanaX
Kasutaja avatar
virx1
Huviline
Postitusi: 390
Liitunud: 23.12.2006 16:51 33

Postitus Postitas virx1 »

Tänu suurtele väljaminekutele pean ise praegu loobuma. Siin keegi tahtis vahepeal tagumist stanget? Praegu on põhi eesmärk auto liikuma saada :| Sorry :oops:
E36 325i
Kasutaja avatar
jargo
Huviline
Postitusi: 6100
Liitunud: 20.07.2007 11:43 01
Peamine sõiduk: bmw 330ci
Asukoht: Linnamäe tee 10,Keila
Kontakt:

Postitus Postitas jargo »

mul on ka tegelt megasuured väljaminekud,kahjuks pean aga väljaminekutest loobuma ja ostan ikkagi selle kiti :lol:
----kui väljaminekud on suured siis aitab vaid üks lahendus :roll:
----sissetulekuid ka suurendada ;)
330ci 6k man
e36 Z3 3,1 NA 300+whp:Best ET 11,60@190 kmh
Kasutaja avatar
virx1
Huviline
Postitusi: 390
Liitunud: 23.12.2006 16:51 33

Postitus Postitas virx1 »

:D Kui väljaminekutest loobuda, siis auto jääb veel pikaks ajaks seisma ja mis salata, ka muud asjad kannatavad. Elus tekib ikka ootamatuid olukordi millega pole arvestanud. Pole mõtet oma võimeid ülehinnata. Loodan, et see diil teil ikka õnnestub ;)
E36 325i
Kasutaja avatar
jargo
Huviline
Postitusi: 6100
Liitunud: 20.07.2007 11:43 01
Peamine sõiduk: bmw 330ci
Asukoht: Linnamäe tee 10,Keila
Kontakt:

Postitus Postitas jargo »

lihtsalt meie summad suurenevad ju selle võrra ;) aga no mis teha,lihtsalt kasutaja vullist on kahju :cry: siblib nii palju aga tavaline on ikka see et viimastel päevadel kaovad pooled huvilised ää :lol:
no vaatame äkki keegi tahab lisanduda sellese nimekirja ja saab ikka kuus kpl ära tuua sealt bemmide kodumaalt :P
330ci 6k man
e36 Z3 3,1 NA 300+whp:Best ET 11,60@190 kmh
vull
Huviline
Postitusi: 2660
Liitunud: 08.07.2006 05:31 32

Postitus Postitas vull »

jargo kirjutas:mul on ka tegelt megasuured väljaminekud,kahjuks pean aga väljaminekutest loobuma ja ostan ikkagi selle kiti :lol:
----kui väljaminekud on suured siis aitab vaid üks lahendus :roll:
----sissetulekuid ka suurendada ;)
sama siin :D

muidu kahju jah, et kõik ära kaovad kuhugile :P
ja uus hind on 6960 eek koos transaga :P
Kasutaja avatar
virx1
Huviline
Postitusi: 390
Liitunud: 23.12.2006 16:51 33

Postitus Postitas virx1 »

Mul on ka kahju :cry: Ärge pikka viha pidage :|
E36 325i
Kasutaja avatar
Maddog001
Huviline
Postitusi: 255
Liitunud: 05.07.2006 12:10 00
Asukoht: Tallinn ja Vaida

Postitus Postitas Maddog001 »

Oh normaalne hind veidike langend
Suletud