BMW 530XD TOURING OSTUABI!

Nõuanded sõiduki soetamisel
Vasta
brooker
Huviline
Postitusi: 6
Liitunud: 17.02.2012 01:15 34

BMW 530XD TOURING OSTUABI!

Postitus Postitas brooker »

Tere, pakub huvi selline auto

http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php ... rhash=a4d1" onclick="window.open(this.href);return false;

kas keegi vaatamas käinud?

Kas tasuks osta antud turbiini veaga autot?

Olen kuulnud, et tartus DIA-s tehakse viga korda ~700EUR'ga. Miks ta sellise hinnaga veel alles on?

Tänud!
Rain.
Klubiliige - admin
Postitusi: 6403
Liitunud: 17.11.2005 16:20 10
Asukoht: Tallinn/Pärnu

Re: BMW 530XD TOURING OSTUABI!

Postitus Postitas Rain. »

Eks ta on alles kahe asja pärast - esiteks et auto on Itaaliast ja teiseks, et varustuselt suhteliselt plank. See auto tuleks kõigepealt kontrolli viia kuhugi kust tehakse ka mootori diagnostika pluss korralik ülevaade, et pole kahest autost kokku keevitatud. Turbiini taastamine on jah seal 250-300 pluss tööraha.
brooker
Huviline
Postitusi: 6
Liitunud: 17.02.2012 01:15 34

Re: BMW 530XD TOURING OSTUABI!

Postitus Postitas brooker »

Miks auto plank on? Küllaltki head lisad: suur navi, hi-fi heli,panoraam, kurvituled, kliima, automaatsed kaugtuled, el.sisu, tundub ju nagu täiesti tibens tobens masin olevat? Ja miks peaks keegi nii vanat autot kokku keevitama, uuemaid autobahni pillidega tehakse vast seda, et nendest veel asja saaks, aga selle auto turuväärtus polegi ju enam niivõrd priske, et asi seda väärt oleks?

kindlasti lasen teha ostueelse diagnosti ja kontrolli
Rain.
Klubiliige - admin
Postitusi: 6403
Liitunud: 17.11.2005 16:20 10
Asukoht: Tallinn/Pärnu

Re: BMW 530XD TOURING OSTUABI!

Postitus Postitas Rain. »

See varustus, mis sa siin üles loetlesid on pea igal E60-l standardis. Aga kui inimesele nendest asjadest piisab, siis pole ju rohkem vaja. Ja Leedu autospetsialistide juurest tuleb ka kiirelt üles löödud E60-neid. Kasutaja toivoku võib rääkida ühest huitvast Leedu autotööstuse E60 touringust, mis sarnase hinnaga osteti.
brooker
Huviline
Postitusi: 6
Liitunud: 17.02.2012 01:15 34

Re: BMW 530XD TOURING OSTUABI!

Postitus Postitas brooker »

Auto müüja väitis mulle, et auto on ostetud Itaalia BMW keskusest otse tema nimele, mis kajastub ka dokumentides, samuti väitis, et ainuke kord, kui see auto Leedus oli, siis võis see olla treileri peal kui sealt läbi sõideti, üsnagi loog ju :D

Kas siis iga auto mis Itaaliast toodud, siis läbi Leedu? Või peaks vaatama Saksast toodud, mis pole kindlalt "Leedust", mille läbisõit 500 000+ km haua masinad?
Svsl
Huviline
Postitusi: 11
Liitunud: 11.09.2011 21:27 51

Re: BMW 530XD TOURING OSTUABI!

Postitus Postitas Svsl »

Isegi sakslased ostavad autosid itaaliast ja siis oma korda saksas müüvad saksa autode pähe,omalgi sellised kogemused olemas.Nimelt auto tuli saksast kuid itaalia paberitega ja sealt saab ka prantsuse autosid.Tundub ,et sakslasedki hakkavad igalt poolt mujalt autosid sisse tooma
Tsetseen
Huviline
Postitusi: 1071
Liitunud: 15.04.2008 18:08 06
Asukoht: Zürich

Re: BMW 530XD TOURING OSTUABI!

Postitus Postitas Tsetseen »

Tere, mina olen auto omanik ja müüja. Jah, pean tõdema, et auto on 3 korda jäänud rongi alla ja lasin Leedus ülesse ehitada.... :D :D autotööstuses kusjuures, seal samas kui Toivoku sai enda oma.... :D :D :D

Aga kui nüüd reaalselt rääkida, siis auto ostetud oksjoni kaudu Itaaliast, auto dokumendid on minu nimel, auto on arvelt maha võetud 26.12.12..Auto toimib, sõidab, varustus minu silmis täiesti OK, auto hind pole lõplik ja kes vähegi asja vastu huvi tunneb, saab endale hea ja ausa auto. Sest on vahetatud hiljuti nii roolilatt, kui ka enamus veermiku jupid, august 2012, on esinduses suurem remont olnud. Viimasel ajal on ka eestlased hakanud itaaliast ostma, ka hispaaniast, kuna hinnad tänu majandusseisudele head...
tafkin
Huviline
Postitusi: 375
Liitunud: 17.04.2005 10:18 21
Peamine sõiduk: Bmw 650i xDrive Coupe M-Sportpakett/Individual
Asukoht: Tartu/Viimsi/München

Re: BMW 530XD TOURING OSTUABI!

Postitus Postitas tafkin »

Tsetseen kirjutas:Tere, mina olen auto omanik ja müüja. Jah, pean tõdema, et auto on 3 korda jäänud rongi alla ja lasin Leedus ülesse ehitada.... :D :D autotööstuses kusjuures, seal samas kui Toivoku sai enda oma.... :D :D :D

Aga kui nüüd reaalselt rääkida, siis auto ostetud oksjoni kaudu Itaaliast, auto dokumendid on minu nimel, auto on arvelt maha võetud 26.12.12..Auto toimib, sõidab, varustus minu silmis täiesti OK, auto hind pole lõplik ja kes vähegi asja vastu huvi tunneb, saab endale hea ja ausa auto. Sest on vahetatud hiljuti nii roolilatt, kui ka enamus veermiku jupid, august 2012, on esinduses suurem remont olnud. Viimasel ajal on ka eestlased hakanud itaaliast ostma, ka hispaaniast, kuna hinnad tänu majandusseisudele head...
:D :D :D
Kasutaja avatar
toivoku
Huviline
Postitusi: 12044
Liitunud: 04.02.2003 23:56 20
Peamine sõiduk: 524td
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: BMW 530XD TOURING OSTUABI!

Postitus Postitas toivoku »

Ömm mis kes kus miks mu auto ehitatud on?
524td, 750il , e12 520(m52b28), e21 315(m10turbo), E30 325i coupe, e39 530d, audi allroadc5 , e36 2,5 cabrio :) Kui midagi vaja siis 58344541
Vasta