teave e34 525 tds 252ATM

Nõuanded sõiduki soetamisel
Vasta
noody
Huviline
Postitusi: 135
Liitunud: 06.05.2010 12:28 24

teave e34 525 tds 252ATM

Postitus Postitas noody »

Tere,
väike lugu telefoni teel mainitud korras autost.
Sai sõbrale käidud autot vaatamas, ootusärevus oli suur, kuna endal sama värvi touring, piltidelt tundus kõik kena.
auto:
http://www.auto24.ee/used/980212
Eelnevalt telefonitsi ütles mu sõbrale, et ukseääred aint natuke roosetavad, kõik muu on fine.
Sain kokku, hüppasin kohe rooli, esimese huvitava asjana olid tühikäigu pöörded 600 peal,
terve auto väristas, rool keerates väristas, tühikäik ei olnud ka täiesti ühtlane.
Auto läks edasi võrreldes minu automaadiga u 4 korda halvemini,
nagu lada umbes,täiesti jõuetu, omanik väitis, et see ainult 105 kw, et see läheb edasi nii nagu peab. Sõitsin siis sikupilli alla parkalasse autoga, küljeukse peal mõlk, arvatavasti karbid läbi, kuna ülevalt poolt
plastikarbikatteid roostetas juba tugevasti, kapoti peal suured roostelaigud.
Kapoti alla vaadates oli kõikide pihustite juurest märg, ehk kõik ülevoolu voolikud läbi, seda kas juhtpihusti ka lekkis ei saanud tuvastada, kuna polnud võimalust plastikatet maha võtta.
Edasi proovisin autoga tühikäigul, ehk tolle auto puhul 600- 1000 pöörde vahel mängida, ja mootor hakkas natuke turtsatama(ei oska täpselt väljendada ennast), igal juhul, ei olnud täiesti stabiilne antud pööretevahemikus pöördeid reguleerides, mis aga korras tds võiks olla.
Suretasin siis auto välja, et proovida kuidas soojalt tööle läheb, aga peale mu pööretekõigutamist auto enam ei käivitunud. Andsin mõned korrad starterit ja ei midagi, peale 4 korda juba kuulis, kuidas aku hakkas nõrkema, seega ka aku kottis.
Omanik ise väitis, et tal on see 1,5 aastat muretult paugupill koguaeg olnud.
Mina jalutasin minema ja auto jäi koos omanikuga sinna paremaid päevi ootama.
Ainukese plussina auto poole pealt oli korralik poolnahk sisu, rohkem midagi ei tuvastanud ja ise määraks auto väärtuseks 800 eurot, mitte rohkem, sest vajab kõva investeeringut ja omaniku jutu järgi pole midagi eriti 1,5 aasta jooksul vahetanud.
Vasta