Soov osta sedaan e39, mida ostul jälgida?

Nõuanded sõiduki soetamisel
Kasutaja avatar
Anti_K
Huviline
Postitusi: 1631
Liitunud: 08.05.2010 01:51 34
Peamine sõiduk: E92 330d
Asukoht: Tallinn/Haapsalu

Re: Soov osta sedaan e39, mida ostul jälgida?

Postitus Postitas Anti_K »

Arutasin siin ühe oma töökaaslasega, kellel E39 520 on. Tema jutust tuli välja et just vanemad, nii 96 aasta omad pidavat märksa töökindlamad olema kui uuema aastakäigu omad. Võib see tõsi olla? Ühtlasi hakkas ka üsna viisakas 528 96 a. oma silma ka, viskan lingi, ehk oskab keegi midagi sellest autost mulle pajatada! http://www.auto24.ee/used/795610 . Vahetatud juppide nimekiri pole eriti lühike ja paistab ka viisakas enam-vähem olema. Taaskord küss, kui keegi teab seda autot noo siis jagage infot.
E34 520ia - E39 528i - Volvo S60 d5 - E39 530da m-pack - E36 IS - E39 525d - VW Passat B6 - E92 330d
Rallymees
Huviline
Postitusi: 550
Liitunud: 02.07.2003 23:45 51
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Soov osta sedaan e39, mida ostul jälgida?

Postitus Postitas Rallymees »

GraveDigger kirjutas:Endiselt otsin 528 :D. Siiani midagi väga erilist leidnud pole, aga http://www.auto24.ee/used/805029 . Hind peaaegu et sobiks, kuigi jah meelsasti tingiks roostes pagassiluugi pärast tiba alla. Aga kuna auto eestis juba arvel, siis jälle küsimus, kas keegi ehk teab selle auto ajalugu veidi?
Ma eile uurisin selle auto kohta. See rooste tehti seal korda ja tehniliselt pidi heas korras olemas. Käinud UM-is ainult hoolduses. See on vahetusauto ehk siis omanik võttis uue ja jättis selle platsile.

Tegelt kõige parema ülevaate saad kui sa auto teenindusse lohistad ja ise oma silmaga ülevaatad.

Olen ka mina 3 nädalat autot otsinud ja ütlen ausalt mitte midagi pole osta.
Signatuuris on reklaam keelatud.
Kasutaja avatar
Anti_K
Huviline
Postitusi: 1631
Liitunud: 08.05.2010 01:51 34
Peamine sõiduk: E92 330d
Asukoht: Tallinn/Haapsalu

Re: Soov osta sedaan e39, mida ostul jälgida?

Postitus Postitas Anti_K »

Rallymees kirjutas:
GraveDigger kirjutas:Endiselt otsin 528 :D. Siiani midagi väga erilist leidnud pole, aga http://www.auto24.ee/used/805029 . Hind peaaegu et sobiks, kuigi jah meelsasti tingiks roostes pagassiluugi pärast tiba alla. Aga kuna auto eestis juba arvel, siis jälle küsimus, kas keegi ehk teab selle auto ajalugu veidi?
Ma eile uurisin selle auto kohta. See rooste tehti seal korda ja tehniliselt pidi heas korras olemas. Käinud UM-is ainult hoolduses. See on vahetusauto ehk siis omanik võttis uue ja jättis selle platsile.

Tegelt kõige parema ülevaate saad kui sa auto teenindusse lohistad ja ise oma silmaga ülevaatad.

Olen ka mina 3 nädalat autot otsinud ja ütlen ausalt mitte midagi pole osta.

Ma olen nende meestega juba mitu korda ühendust võtnud. Seda nad ütlesid jah, et läks värvimisse, aga teisip kui uuesti helistasin polnd auto tagasi tulnd kuigi juba 2 nädalat tagasi oleks valmis pidand olema. Mulle UM´is t ei mainitud midagi, öeldi nii mokaotsast et jah proovitiiru tegime kuskilt ei kolise. Seda nägin oma silmaga ka et armatuuris Airbag ja ABS ei põlend mis sellisel suksul murekohad on. Pidid minuga uuesti ühendust võtma, kui auto värvimiselt tagasi, siiani ootan nagu väike laps jõuluvana! :D Pole pilte mailile tulnud nagu tellitud ega lubatud kõnet. Ei tea kas pole neil huvi sellest lahti saada, või on viga selles et ma ei saa ilma järelmaksuta seda osta. Ma olen siin juba detsembri algusest saati jahtinud E39 ja siiani olen ainult ühe pandava masina leidnud, oli konkreetne plaan et toon selle Raidsaarest ära, juba sullgi välja võetud et lähen ostma, kui mehed selle maha müüa suutsid, nüüd siis otsin paaniliselt alternatiive. Ei jaksa enam selle pooletoobise Audiga maanteed mõõta :D.
Viimati muutis Anti_K, 04.03.2011 11:14 37, muudetud 1 kord kokku.
E34 520ia - E39 528i - Volvo S60 d5 - E39 530da m-pack - E36 IS - E39 525d - VW Passat B6 - E92 330d
Kasutaja avatar
Edgar
Huviline
Postitusi: 2719
Liitunud: 21.08.2010 11:07 39
Peamine sõiduk: BMW

Re: Soov osta sedaan e39, mida ostul jälgida?

Postitus Postitas Edgar »

Ära nüüd pahanda, kuid nüüd ma küll imestan et sa pole suutunud veel ära osta autot .
Tegid ju ometi 23.01.2011 00:13 37 selle postituse ning praegu juba märts. Selle raha eest nikuini uut autot ei saa ning kui su eelarve oli 4000 eurot nagu aru sain, siis peaks küll selle raha eest midagi juba leidma. Praegu on nii mõnigi foorumis oma korraliku E39 , kaasaarvatud mina , maha müünud vastavas hinnaklassis.
Kasutaja avatar
Anti_K
Huviline
Postitusi: 1631
Liitunud: 08.05.2010 01:51 34
Peamine sõiduk: E92 330d
Asukoht: Tallinn/Haapsalu

Re: Soov osta sedaan e39, mida ostul jälgida?

Postitus Postitas Anti_K »

Edgar kirjutas:Ära nüüd pahanda, kuid nüüd ma küll imestan et sa pole suutunud veel ära osta autot .
Tegid ju ometi 23.01.2011 00:13 37 selle postituse ning praegu juba märts. Selle raha eest nikuini uut autot ei saa ning kui su eelarve oli 4000 eurot nagu aru sain, siis peaks küll selle raha eest midagi juba leidma.

Loomulikult ei pahanda, eks muidugi ise süüdi, aga siin loos ka teatud roll sellel et ma ei jaksa seda kohe otse välja osta, järelmaksu peale mis muudab otse omanikult ostmise keeruliseks. Mida rohkem mulle seda raha ka koguneb seda suuremaks on mul nõudmised läinud, sest ega raha puu otsas mul ei kasva ja ometi oma pingutustele tahaks väärilist masinat leida.
E34 520ia - E39 528i - Volvo S60 d5 - E39 530da m-pack - E36 IS - E39 525d - VW Passat B6 - E92 330d
Rallymees
Huviline
Postitusi: 550
Liitunud: 02.07.2003 23:45 51
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Soov osta sedaan e39, mida ostul jälgida?

Postitus Postitas Rallymees »

http://www.auto24.ee/used/744691

Mine seda vaatama M-Pakett ja hind ka soodne.
Signatuuris on reklaam keelatud.
Ultimate Driving
Huviline
Postitusi: 248
Liitunud: 15.12.2010 22:54 23
Asukoht: Tartu

Re: Soov osta sedaan e39, mida ostul jälgida?

Postitus Postitas Ultimate Driving »

Pakkusin Gravile oma autot, pole siiamaani mingit vastust tema käest kätte saanud :roll: .
Igaks juhuks veel kord jätan siia oma lingi :mrgreen:

http://foorum.bmw-club.ee/viewtopic.php?f=6&t=117146

Hinnaks 3200.- 99a. :mrgreen: :mrgreen:
Bayerische Motoren Werke
Kasutaja avatar
Anti_K
Huviline
Postitusi: 1631
Liitunud: 08.05.2010 01:51 34
Peamine sõiduk: E92 330d
Asukoht: Tallinn/Haapsalu

Re: Soov osta sedaan e39, mida ostul jälgida?

Postitus Postitas Anti_K »

Ultimate Driving kirjutas:Pakkusin Gravile oma autot, pole siiamaani mingit vastust tema käest kätte saanud :roll: .
Igaks juhuks veel kord jätan siia oma lingi :mrgreen:

http://foorum.bmw-club.ee/viewtopic.php?f=6&t=117146

Hinnaks 3200.- 99a. :mrgreen: :mrgreen:

Sorry, et vastanud pole, aga su autol on minu silmis meeletu puudus! Mulle absoluutselt ka ei istu see kast, ma tahan ikka ise käike vahetada. E34 oli mul automaadiga ja pettumus tuli peale kuu peale ostu, miukse õnnetu asja otsa ma olen kukkund.
E34 520ia - E39 528i - Volvo S60 d5 - E39 530da m-pack - E36 IS - E39 525d - VW Passat B6 - E92 330d
Rallymees
Huviline
Postitusi: 550
Liitunud: 02.07.2003 23:45 51
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Soov osta sedaan e39, mida ostul jälgida?

Postitus Postitas Rallymees »

Ma olen selle kastiga sõitnud ja pole ühegi paha asja öelda. Sa ei saa võrrelda E34 kasti ja E39 kasti.
Signatuuris on reklaam keelatud.
Ultimate Driving
Huviline
Postitusi: 248
Liitunud: 15.12.2010 22:54 23
Asukoht: Tartu

Re: Soov osta sedaan e39, mida ostul jälgida?

Postitus Postitas Ultimate Driving »

Rallymees kirjutas:Ma olen selle kastiga sõitnud ja pole ühegi paha asja öelda. Sa ei saa võrrelda E34 kasti ja E39 kasti.


Olen temaga absoluutselt nõus. Olen ka enne E39 omanud E34 automaat kastiga ja olin igati rahul. Auto on nagu naine, kes tahab investeerimist ning "armastust" :mrgreen:



TO GraveDigger , milline minu autol on siis puudus?? See ,et ta on automaat käigukastiga ?? :roll: :mrgreen:
Bayerische Motoren Werke
Kasutaja avatar
Anti_K
Huviline
Postitusi: 1631
Liitunud: 08.05.2010 01:51 34
Peamine sõiduk: E92 330d
Asukoht: Tallinn/Haapsalu

Re: Soov osta sedaan e39, mida ostul jälgida?

Postitus Postitas Anti_K »

Ultimate Driving kirjutas:
Rallymees kirjutas:Ma olen selle kastiga sõitnud ja pole ühegi paha asja öelda. Sa ei saa võrrelda E34 kasti ja E39 kasti.


Olen temaga absoluutselt nõus. Olen ka enne E39 omanud E34 automaat kastiga ja olin igati rahul. Auto on nagu naine, kes tahab investeerimist ning "armastust" :mrgreen:



TO GraveDigger , milline minu autol on siis puudus?? See ,et ta on automaat käigukastiga ?? :roll: :mrgreen:
Nohh maitse asi, kes linnas elavad nende jaoks võibolla on tõesti automaatkast hingeõnnistus, mina elan maal ja siduriga oskan ka igast vigureid teha, seega on ainuõige minu jaoks manuaal siiski
E34 520ia - E39 528i - Volvo S60 d5 - E39 530da m-pack - E36 IS - E39 525d - VW Passat B6 - E92 330d
Rallymees
Huviline
Postitusi: 550
Liitunud: 02.07.2003 23:45 51
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Soov osta sedaan e39, mida ostul jälgida?

Postitus Postitas Rallymees »

Ma olen ka sinu autot vaadanud täitsa vinks vonks aga ma otsin automaatse kliimaga varianti ei viitsi neid nuppe seal pöörata. Muidugi mis minu arvates peaks E39 olema on MF rool, see on igati mugav ja mõnus.
Ehk siis kui oled omanud nende asjadega autot siis tead järgmine kord ostes mis tähendab mugavus :)
Signatuuris on reklaam keelatud.
Kasutaja avatar
Anti_K
Huviline
Postitusi: 1631
Liitunud: 08.05.2010 01:51 34
Peamine sõiduk: E92 330d
Asukoht: Tallinn/Haapsalu

Re: Soov osta sedaan e39, mida ostul jälgida?

Postitus Postitas Anti_K »

Rallymees kirjutas:Ma olen ka sinu autot vaadanud täitsa vinks vonks aga ma otsin automaatse kliimaga varianti ei viitsi neid nuppe seal pöörata. Muidugi mis minu arvates peaks E39 olema on MF rool, see on igati mugav ja mõnus.
Ehk siis kui oled omanud nende asjadega autot siis tead järgmine kord ostes mis tähendab mugavus :)

Mul see nii väga rolli ei mängigi kas kliima v pliidinupud, ise pliidinupud oleks parem sest mul audil kliima jebib ja tavaline kont oleks vast isegi töökindlam, MF rool kui on siis on tore aga kui pole ega ka sõitmata ei jääks. Aga palun nüüd algteema juurde 2 sekundiks, mida sellest masinast küll arvata?` http://www.auto24.ee/used/795610 kuna hetkel tundub ju igati reaalne, saaks kohe välja osta ja ei oleks mingine järelmaksu ori.
E34 520ia - E39 528i - Volvo S60 d5 - E39 530da m-pack - E36 IS - E39 525d - VW Passat B6 - E92 330d
Ultimate Driving
Huviline
Postitusi: 248
Liitunud: 15.12.2010 22:54 23
Asukoht: Tartu

Re: Soov osta sedaan e39, mida ostul jälgida?

Postitus Postitas Ultimate Driving »

Rallymees kirjutas:Ma olen ka sinu autot vaadanud täitsa vinks vonks aga ma otsin automaatse kliimaga varianti ei viitsi neid nuppe seal pöörata. Muidugi mis minu arvates peaks E39 olema on MF rool, see on igati mugav ja mõnus.
Ehk siis kui oled omanud nende asjadega autot siis tead järgmine kord ostes mis tähendab mugavus :)


Oman praegu e60 koos MF rooliga ja pole peeaegu kunagi kasutanud neid funktsioone :lol: . Algul kasutasin neid, kuid nii vähe , et võin nimetada seda lihtsalt uudishimuks ehk mängimiseks. Sain sellest üle ja nüüd se MF ei oma minu jaoks mingit tähtsust :roll: :lol:
Bayerische Motoren Werke
Kasutaja avatar
Anti_K
Huviline
Postitusi: 1631
Liitunud: 08.05.2010 01:51 34
Peamine sõiduk: E92 330d
Asukoht: Tallinn/Haapsalu

Re: Soov osta sedaan e39, mida ostul jälgida?

Postitus Postitas Anti_K »

Ultimate Driving kirjutas:
Rallymees kirjutas:Ma olen ka sinu autot vaadanud täitsa vinks vonks aga ma otsin automaatse kliimaga varianti ei viitsi neid nuppe seal pöörata. Muidugi mis minu arvates peaks E39 olema on MF rool, see on igati mugav ja mõnus.
Ehk siis kui oled omanud nende asjadega autot siis tead järgmine kord ostes mis tähendab mugavus :)


Oman praegu e60 koos MF rooliga ja pole peeaegu kunagi kasutanud neid funktsioone :lol: . Algul kasutasin neid, kuid nii vähe , et võin nimetada seda lihtsalt uudishimuks ehk mängimiseks. Sain sellest üle ja nüüd se MF ei oma minu jaoks mingit tähtsust :roll: :lol:

Ainuke vahe minu silmis on MF-il ja tavalisel ehk see, et nuppudega rooli on ilusam vaadata, see suur ja tühi ketas on kuidagi kahtlane nätakas, aga sõitmist ei sega absull MF´i puudumine.
E34 520ia - E39 528i - Volvo S60 d5 - E39 530da m-pack - E36 IS - E39 525d - VW Passat B6 - E92 330d
Kasutaja avatar
Edgar
Huviline
Postitusi: 2719
Liitunud: 21.08.2010 11:07 39
Peamine sõiduk: BMW

Re: Soov osta sedaan e39, mida ostul jälgida?

Postitus Postitas Edgar »

Ütleme nii, et MF rooli nutsin ise ka taga. Oli ta mul olemas aga ei töötanud kuna MF roolilint oli peetis. Tegin korda ning lõpuks sain tööle ja tõesti, nõustun eelmiste postitajatega. Rohkem silmailu need nupud. Mida sul ei ole, sellest tunned puudust. Kuid oled siiski foorumis, ning sinna ise MF peale panna poleks probleem kuna asjakohast informatsiooni ning varuosasi on küllalt . Usun , et sellepärast auto ostmata jätta oleks nadi. Kui kere , sillad ning muu on korras siis mis viga pärast ise oma kättega meisterdada ning lisasi juurde osta.
Mine vaata üle, osta ära ning tee teema.
Edu sulle auto leidmisel. :)
Kasutaja avatar
Anti_K
Huviline
Postitusi: 1631
Liitunud: 08.05.2010 01:51 34
Peamine sõiduk: E92 330d
Asukoht: Tallinn/Haapsalu

Re: Soov osta sedaan e39, mida ostul jälgida?

Postitus Postitas Anti_K »

Edgar kirjutas:Ütleme nii, et MF rooli nutsin ise ka taga. Oli ta mul olemas aga ei töötanud kuna MF roolilint oli peetis. Tegin korda ning lõpuks sain tööle ja tõesti, nõustun eelmiste postitajatega. Rohkem silmailu need nupud. Mida sul ei ole, sellest tunned puudust. Kuid oled siiski foorumis, ning sinna ise MF peale panna poleks probleem kuna asjakohast informatsiooni ning varuosasi on küllalt . Usun , et sellepärast auto ostmata jätta oleks nadi. Kui kere , sillad ning muu on korras siis mis viga pärast ise oma kättega meisterdada ning lisasi juurde osta.
Mine vaata üle, osta ära ning tee teema.
Edu sulle auto leidmisel. :)

Ei ole see MF rooli peale panek tõesti selline kunst mis nõuaks raketiteadust. Olen siin mitme kuu jooksul üldse E39´tel silma peal hoidnud ja igasuguseid variante kaalunud. See rool pole iseenesest kallis ka ega midagi ja kui pole, siis paneme selle rooli peale :D. Ütleme nii, et pakkumised on tehtud, ise ka miskit silma hakand mida võiks kaaluda jne, eks hakkan kuskilt otsast purema ja küll ma leian mida otsin :D. Teema tuleb kindla peale! :)
E34 520ia - E39 528i - Volvo S60 d5 - E39 530da m-pack - E36 IS - E39 525d - VW Passat B6 - E92 330d
Rallymees
Huviline
Postitusi: 550
Liitunud: 02.07.2003 23:45 51
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Soov osta sedaan e39, mida ostul jälgida?

Postitus Postitas Rallymees »

Mina oma eelmise E39-l kasutasin ainult MF rooli, ei viitisnud neid nuppe seal keskkonsoolis kasutada. Samuti püsikiiruse hoidjat oli hea kasutada ning telefoni vastu võtta. Muidugi roolisoojendus käib ka MF rooli pealt.
Eks igasugu asju saab peale panna ja teha, kuid kliimaplokki küll vahetama ei hakka.

Eks inimesi on erinevaid ja erinevate soovidega.
Signatuuris on reklaam keelatud.
mitupea
Huviline
Postitusi: 104
Liitunud: 03.02.2011 09:40 41

Re: Soov osta sedaan e39, mida ostul jälgida?

Postitus Postitas mitupea »

E39 ostul soovitaksin eelkõige jälgida seda, et rahakott paks oleks ja närvid raudsed. Vastasel juhul tundub ka muidu mugava autoga sõit ebameeldiv.
Kasutaja avatar
classicE34
Huviline
Postitusi: 88
Liitunud: 07.12.2010 08:56 20

Re: Soov osta sedaan e39, mida ostul jälgida?

Postitus Postitas classicE34 »

Enda kogemus.
Ise olen omanud e39 520i 1997 aasta/e39 528i 1999 aasta/e39 523i 1998aasta

Odava otsa e39-le liida hinnale tubli 1000 euri kindlasti juurde( endal 2 autoga nii olnud)
Kui endal käed otsas saad vb 500euriga hakkama :mrgreen:

Nagu kõik e39 omanikud juba teavad on e39 üldiselt nn,,tüüpvigu,, täis auto :D :roll:
*esisild sureb halbadel teedel väga kiirelt
*pidevad abs anduri vahetused(peetis abs andur ja autom kast lülitab ennast avariireziimi+ ei tööta siis ka ACS
*Nüüdseks juba algusaastate mudelitel rooste probleemid
*3.0 diislid vajavad pinksat hoolt

üldiselt best bang for the buck on suht kindlasti 528i. norm kütuse kulu ja samas ei jää kusagil kellelegi jalgu ning maanteel mõõdasõidud on muretud.

kui nüüd võrrelda e34 autom kasti ja e39 autom kasti siis see on sama hea kui võrrelda autosid mis toodetid aastal 1960 autodega mis toodetud aastal 2000. Ehk siis nende käiguühtlus ja vahetuse sujuvus on erinevad nagu öö ja päev.(e39 kasuks muidugi)

Aga korras ja hästi hoitud E39 sõita on LUST!!!

See kõik on minu vaatenurk e39 poolelt :cool:
Kõik sai alguse ühest nutusest e39st =D
Kasutaja avatar
Anti_K
Huviline
Postitusi: 1631
Liitunud: 08.05.2010 01:51 34
Peamine sõiduk: E92 330d
Asukoht: Tallinn/Haapsalu

Re: Soov osta sedaan e39, mida ostul jälgida?

Postitus Postitas Anti_K »

mitupea kirjutas:E39 ostul soovitaksin eelkõige jälgida seda, et rahakott paks oleks ja närvid raudsed. Vastasel juhul tundub ka muidu mugava autoga sõit ebameeldiv.

Kuna mul endal E39 kogemused puuduvad siis vastu ei vaidle, aga enda õigustuseks võin nii palju öelda et sõltub ka kes rooli pöörab. On asju kuidas auto eluiga ilma erilise pingutuseta märksa pikem hoida ja sõidustiil hoolega üle vaadata et nn sillaprobleeme ei tekiks jne. Mul sõbra 525TDS oli alatasa õhkvedrustus puru aga sõitis ka nagu viimane jobu ja andis endast kõik et see auto tal ei kestaks. :D Lihtne võrdlus kasvõi see, et autod ostsime pooleaastase vahega ja minu E34 ei lohisend kordagi kellelgi paela otsas ja ainult ühest õhkvedru padjast sain jagu. Niiet kõike süüd saa auto kaela ka ajada, osad vead saavad rooli tagant alguse! :)
E34 520ia - E39 528i - Volvo S60 d5 - E39 530da m-pack - E36 IS - E39 525d - VW Passat B6 - E92 330d
Kasutaja avatar
Anti_K
Huviline
Postitusi: 1631
Liitunud: 08.05.2010 01:51 34
Peamine sõiduk: E92 330d
Asukoht: Tallinn/Haapsalu

Re: Soov osta sedaan e39, mida ostul jälgida?

Postitus Postitas Anti_K »

classicE34 kirjutas:Enda kogemus.
Ise olen omanud e39 520i 1997 aasta/e39 528i 1999 aasta/e39 523i 1998aasta

Odava otsa e39-le liida hinnale tubli 1000 euri kindlasti juurde( endal 2 autoga nii olnud)
Kui endal käed otsas saad vb 500euriga hakkama :mrgreen:

Nagu kõik e39 omanikud juba teavad on e39 üldiselt nn,,tüüpvigu,, täis auto :D :roll:
*esisild sureb halbadel teedel väga kiirelt
*pidevad abs anduri vahetused(peetis abs andur ja autom kast lülitab ennast avariireziimi+ ei tööta siis ka ACS
*Nüüdseks juba algusaastate mudelitel rooste probleemid
*3.0 diislid vajavad pinksat hoolt

üldiselt best bang for the buck on suht kindlasti 528i. norm kütuse kulu ja samas ei jää kusagil kellelegi jalgu ning maanteel mõõdasõidud on muretud.

kui nüüd võrrelda e34 autom kasti ja e39 autom kasti siis see on sama hea kui võrrelda autosid mis toodetid aastal 1960 autodega mis toodetud aastal 2000. Ehk siis nende käiguühtlus ja vahetuse sujuvus on erinevad nagu öö ja päev.(e39 kasuks muidugi)

Aga korras ja hästi hoitud E39 sõita on LUST!!!

See kõik on minu vaatenurk e39 poolelt :cool:
Noo seda best bang of bucki ma taga ajangi, ehk siis 528, need anduri jamad jne ma olen nendega kursis. Sillajuttu olen ka nüüdseks kuulnud niiet tean mida vaadata. Eks näis mis tuleb.
E34 520ia - E39 528i - Volvo S60 d5 - E39 530da m-pack - E36 IS - E39 525d - VW Passat B6 - E92 330d
Ultimate Driving
Huviline
Postitusi: 248
Liitunud: 15.12.2010 22:54 23
Asukoht: Tartu

Re: Soov osta sedaan e39, mida ostul jälgida?

Postitus Postitas Ultimate Driving »

Hehe, mul need andurid välja vahetatud :D esisild korda tehtud , tagumine ka korras ,peale ühe asja :lol: kõik muu korras , vedelikud ja piduritorud ka välja vahetatud. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Bayerische Motoren Werke
Kasutaja avatar
Anti_K
Huviline
Postitusi: 1631
Liitunud: 08.05.2010 01:51 34
Peamine sõiduk: E92 330d
Asukoht: Tallinn/Haapsalu

Re: Soov osta sedaan e39, mida ostul jälgida?

Postitus Postitas Anti_K »

Ultimate Driving kirjutas:Hehe, mul need andurid välja vahetatud :D esisild korda tehtud , tagumine ka korras ,peale ühe asja :lol: kõik muu korras , vedelikud ja piduritorud ka välja vahetatud. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Kui sind see lohutab ma tõsiselt kaalun sinu autot :D. Süda küll ihkab 2,8 aga vaja maha istuda ja see asi enda jaoks selgeks kaaluda jne. Väga tore kui su masin kenasti korras on ja ära lootust kaota, ma võin isegi ühendust võtta. Eks näis, hakkan varsti seda nimekirja autodest läbi kammima, mitte täna aga lähipäevil.
E34 520ia - E39 528i - Volvo S60 d5 - E39 530da m-pack - E36 IS - E39 525d - VW Passat B6 - E92 330d
Ultimate Driving
Huviline
Postitusi: 248
Liitunud: 15.12.2010 22:54 23
Asukoht: Tartu

Re: Soov osta sedaan e39, mida ostul jälgida?

Postitus Postitas Ultimate Driving »

Fuuuh :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Lohutus minu hingele :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Kaalu kaalu :)) loodan ,et nädala keskel langetad oma otsust :lol: :cool:
Bayerische Motoren Werke
Kasutaja avatar
Anti_K
Huviline
Postitusi: 1631
Liitunud: 08.05.2010 01:51 34
Peamine sõiduk: E92 330d
Asukoht: Tallinn/Haapsalu

Re: Soov osta sedaan e39, mida ostul jälgida?

Postitus Postitas Anti_K »

Pärast pikki telefonikõnesid ja paari mahamagatud head pakkumist olen jõudnud sinnamaani, et homme lähen selle http://www.auto24.ee/used/822057 masinaga tutvuma, kui keegi veidi ajaloo koha pealt teab rääkige!
E34 520ia - E39 528i - Volvo S60 d5 - E39 530da m-pack - E36 IS - E39 525d - VW Passat B6 - E92 330d
grynfeldt88
Huviline
Postitusi: 31
Liitunud: 07.06.2010 15:08 32

Re: Soov osta sedaan e39, mida ostul jälgida?

Postitus Postitas grynfeldt88 »

tere pakkuda
Mark: bmw
Mudel: 523i
Aasta: 1999
Sisu värvus: sinine
Kerevärvus: must
Vedav Sild: tagavedu
Mootori maht (L): 2,5
Mootori tüüp: r6
Mootori võimsus (KW): 125
Kütus: bensiin
Käigukast: automaat
Uste arv: 5
Istekohti: 5
Sõiduki tüüp: sedaan

Turva- ja ohutusvarustus
* roolivõimendi
* kesklukustus (puldiga)
* ABS pidurid
* turvapadi
* signalisatsioon
* immobilisaator
* külglibisemise vastane seade
* stabiilsuskontroll
* pidurdusjõukontroll
* veojõukontroll
* turvavööde eelpingutid esiistmetel

Mugavusvarustus
* konditsioneer
* 4x elektrilised akende tõstukid
* elektrilised välispeeglid
* peeglid päikesesirmides
* kohtvalgustid

Sisustus
* veluurpolster
* nahkkattega rool
* reguleeritav roolisammas (kõrgus ja sügavus)
* nahkkattega käsipidurikang
* käetugi ees
* käetugi taga
* iluliistud salongis
* jalamatid

Audio, video, kommunikatsioon
* auto tel
* stereo (originaal)
* kompuuter

Rehvid ja veljed
* talverehvid (lamellrehvid)
* valuveljed

Tuled
* udutuled (eesmised, tagumine)
* tulede korrektor

Muu varustus
* lisapiduri tuli
* välistemperatuuri näidik
* tagaklaasi soojendus
* pagasikate

pilte saab mailile tehniliselt korras,hind 3600eur.tingida pole mõtet.
Kasutaja avatar
Anti_K
Huviline
Postitusi: 1631
Liitunud: 08.05.2010 01:51 34
Peamine sõiduk: E92 330d
Asukoht: Tallinn/Haapsalu

Re: Soov osta sedaan e39, mida ostul jälgida?

Postitus Postitas Anti_K »

grynfeldt88 kirjutas:tere pakkuda
Mark: bmw
Mudel: 523i
Aasta: 1999
Sisu värvus: sinine
Kerevärvus: must
Vedav Sild: tagavedu
Mootori maht (L): 2,5
Mootori tüüp: r6
Mootori võimsus (KW): 125
Kütus: bensiin
Käigukast: automaat
Uste arv: 5
Istekohti: 5
Sõiduki tüüp: sedaan

Turva- ja ohutusvarustus
* roolivõimendi
* kesklukustus (puldiga)
* ABS pidurid
* turvapadi
* signalisatsioon
* immobilisaator
* külglibisemise vastane seade
* stabiilsuskontroll
* pidurdusjõukontroll
* veojõukontroll
* turvavööde eelpingutid esiistmetel

Mugavusvarustus
* konditsioneer
* 4x elektrilised akende tõstukid
* elektrilised välispeeglid
* peeglid päikesesirmides
* kohtvalgustid

Sisustus
* veluurpolster
* nahkkattega rool
* reguleeritav roolisammas (kõrgus ja sügavus)
* nahkkattega käsipidurikang
* käetugi ees
* käetugi taga
* iluliistud salongis
* jalamatid

Audio, video, kommunikatsioon
* auto tel
* stereo (originaal)
* kompuuter

Rehvid ja veljed
* talverehvid (lamellrehvid)
* valuveljed

Tuled
* udutuled (eesmised, tagumine)
* tulede korrektor

Muu varustus
* lisapiduri tuli
* välistemperatuuri näidik
* tagaklaasi soojendus
* pagasikate

pilte saab mailile tehniliselt korras,hind 3600eur.tingida pole mõtet.
Tänan, kuid automaatkasti ei soovi!
E34 520ia - E39 528i - Volvo S60 d5 - E39 530da m-pack - E36 IS - E39 525d - VW Passat B6 - E92 330d
Vasta