X5 E53 probleem autoraadioga, ei tööta!

Spetsiifilisemad arutelud ning nõuanded
Vasta
Merit
Huviline
Postitusi: 2
Liitunud: 18.03.2013 13:09 17
Peamine sõiduk: BMW X5 E53

X5 E53 probleem autoraadioga, ei tööta!

Postitus Postitas Merit »

Nõnda, alustame siis algusest!
Autol läks puruks bensiinipump. Veeti lähimasse remondikotta ning tehti seal korda. Kõik kena ja tore, kui avastasin, et autol raadio ei tööta. Üldse! Võtab vaid mingi pildi ette, kus on võimalus valida kood, mida sel autol ei ole, nagu BMW esindus ütles, ning mingid muud seaded, kuid mitte ükski nupp ei tööta. Vaid MENU nupp, mis siis selle pildi ette toob. Väga keeruline seletada. Aga kõik juhtus sellepärast, et nad lasid aku tühjaks.
Akule ligi ei saa, gaasiballoon peal, kuid aku lasti täitsa tühjaks ja laeti täis ning ikka ei toimi. Ka juhtmed lahti sikutatud tagant võimu juurest ning ka kinni pandud, ikka mitte midagi. Mõistus otsas, googeldades ei leia mingit vastet ning nüüd veel siis huvitaks, kuidas see sisseehitatud raadio sealt välja käib?
Ega ma enne alla ei anna, kui see raadio töötab :)

On kellelgi kogemusi? Või peaks sinna töökotta tagasi pöörduma ja seletust nõudma?
Kasutaja avatar
maxs30
Huviline
Postitusi: 220
Liitunud: 25.05.2012 07:48 24
Asukoht: Tallinn,Laagri

Re: X5 E53 probleem autoraadioga, ei tööta!

Postitus Postitas maxs30 »

aabb
Viimati muutis maxs30, 15.04.2019 21:28 57, muudetud 1 kord kokku.
Merit
Huviline
Postitusi: 2
Liitunud: 18.03.2013 13:09 17
Peamine sõiduk: BMW X5 E53

Re: X5 E53 probleem autoraadioga, ei tööta!

Postitus Postitas Merit »

maxs30 kirjutas:Ma arvan et see remondi firma võiks asja korda teha.

No eksole. Seda arvan ma isegi, eks homme ajan nad tagajalgadele kasvõi, aga korras see makk olgu. Mul pole erilist tahtmist ajusid ragistada ning tuleb siis tagasi pöörduda!
Vasta