K> Suur kütusekulu 98a 735

Spetsiifilisemad arutelud ning nõuanded
Vasta
DeeJay

K> Suur kütusekulu 98a 735

Postitus Postitas DeeJay »

Vaevlen siin sellise mure käest, et mu masin kuidagi palju võtab kütet... autoks siis 98a BMW 735. Sõidan ikka suht rahulikult... linnas 50-60ga ja ei süsti ridade vahel. Vaikne liikleja yhesõnaga. Kütusekulu on kompuutri järgi 21.5 sajale keskmine ja nüüd proovisin... 60 liitriga sain 250km sõita. Saan aru, et v8 ja 3.5 ja suur kere jne aga no see ikka minuarust veits palju. Mootor tiksub ilusti vaikselt ja yhtlaselt.. hiljuti sai tehtud ka õlivahetus ja kõik peaks nagu korras olema. Milles võib olla probleem või ongi see normaalne, et nii palju võtab?
Kasutaja avatar
priitv8
Huviline
Postitusi: 8274
Liitunud: 04.02.2004 10:59 34
Asukoht: city

Postitus Postitas priitv8 »

Seda on ikka hullult palju, ma siin kehvematel päevadel saan 15-ga hakkama. Esimesed kaks kahtlusalust oleks termostaat ja lambda.
Ahjah, sinu autol veel see õnn, et termostaat on elektriliselt juhitav. Diagnostikas peaks sotti saama, kas see elektriosa on terve ja seda ka, mis mootori tegelik temperatuur on. Temp. anduri võib ka veel loetelusse võtta.
Priit
540iX 240kW/450Nm, aga ikka pooled silindrid puudu!
DeeJay

hmm

Postitus Postitas DeeJay »

Diagnostika peaks seda kõike vist korralikult näitama...? lähen lippan kuskilt läbi.. Kauba tn näiteks ja lasen yle kontrollida... see vist oleks kõige targem.
DeeJay

temp.

Postitus Postitas DeeJay »

Mis tempi puutub... siis sain sealt E38 lehelt selle õpetuse kuidas kompu menüü lahti teha niiet kõike seal vaadata ja näppida saab aga minu masina peal see värk küll ei töötanud. Lugesin 10 korda vähemalt põhjalikult läbi aga ikka tööle ei saanud.
Kasutaja avatar
tr22nsmees
Huviline
Postitusi: 328
Liitunud: 02.07.2003 15:59 10
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas tr22nsmees »

diagnosti mine ikka kasutaja Truumu juurde Laki tn'le ;)
W12
Vasta