E32 klaas läheb uduseks

Spetsiifilisemad arutelud ning nõuanded
Vasta
Kasutaja avatar
bemm730
Huviline
Postitusi: 774
Liitunud: 30.10.2007 21:15 16
Peamine sõiduk: MB w221 s63 amg
Asukoht: Tallinn,Õismäe

E32 klaas läheb uduseks

Postitus Postitas bemm730 »

Mure siis selline,et esiklaas läheb uduseks.Ja kui on vihmane ilm,siis peab ikka tükk aega soojendama,et klaasid udust puhtaks saada :oops: .Äkki keegi teab milles võib probleem olla?
Ergo750
Huviline
Postitusi: 1103
Liitunud: 04.09.2005 16:14 50
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Ergo750 »

Vaheta salongiõhu filter ära ja murest vaba ;)
Kasutaja avatar
bemm730
Huviline
Postitusi: 774
Liitunud: 30.10.2007 21:15 16
Peamine sõiduk: MB w221 s63 amg
Asukoht: Tallinn,Õismäe

Postitus Postitas bemm730 »

Tänud :cool:
tsonnyboy
Huviline
Postitusi: 287
Liitunud: 03.04.2006 00:54 03
Peamine sõiduk: BMW 525i
Asukoht: Aravete

Postitus Postitas tsonnyboy »

aga kas keegi tark seda teab kus asub ja kas üldse asub kondiga variandil salongifilter,sealt kus peaks olema olen igatpidi läbiuurinud ja lammutanud aga pole salongifiltrit ega kohta kus ta ollagi saaks seal,soendus regulaator siis kuue nupuga(olen tähele pannud,et enamus neljaga) et järsku sellest mingi erinevus sees...
viewtopic.php?f=4&t=195006" onclick="window.open(this.href);return false;
Kasutaja avatar
Aimo
Huviline
Postitusi: 315
Liitunud: 29.10.2005 10:21 16
Peamine sõiduk: G31
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Aimo »

Eks ta seal kindalaeka taga ole. Õpetuse leiad siit ( http://www.nmia.com/%7Edgnrg/page_4.htm ). Enda autol sai selle järgi tehtud. Vaja läks ka torx otsaga võtit.
Kasutaja avatar
bemm730
Huviline
Postitusi: 774
Liitunud: 30.10.2007 21:15 16
Peamine sõiduk: MB w221 s63 amg
Asukoht: Tallinn,Õismäe

Postitus Postitas bemm730 »

Aimo kirjutas:Eks ta seal kindalaeka taga ole. Õpetuse leiad siit ( http://www.nmia.com/%7Edgnrg/page_4.htm ). Enda autol sai selle järgi tehtud. Vaja läks ka torx otsaga võtit.
Tsonny on juba seda õpetust proovinud ei leidnud ikka ülesse :D
Kasutaja avatar
darklight
Huviline
Postitusi: 1427
Liitunud: 08.07.2007 23:27 55

Postitus Postitas darklight »

bemm730 kirjutas:
Aimo kirjutas:Eks ta seal kindalaeka taga ole. Õpetuse leiad siit ( http://www.nmia.com/%7Edgnrg/page_4.htm ). Enda autol sai selle järgi tehtud. Vaja läks ka torx otsaga võtit.
Tsonny on juba seda õpetust proovinud ei leidnud ikka ülesse :D
viiestel osadel seda polegi (näiteks mu enda auto :P ), kas seitsmeste puhul on 100% kõigil see filter ja vastav koht ikka olemas?
Kasutaja avatar
bemm730
Huviline
Postitusi: 774
Liitunud: 30.10.2007 21:15 16
Peamine sõiduk: MB w221 s63 amg
Asukoht: Tallinn,Õismäe

Postitus Postitas bemm730 »

Minu arust vist ikka 7-seeria põhjamaa variantidel ka Samuti see filter puudub :roll: Termostaadid ka ju teised!
Kasutaja avatar
bemm730
Huviline
Postitusi: 774
Liitunud: 30.10.2007 21:15 16
Peamine sõiduk: MB w221 s63 amg
Asukoht: Tallinn,Õismäe

Postitus Postitas bemm730 »

Ergo750 kirjutas:Vaheta salongiõhu filter ära ja murest vaba ;)
Tänud Ergole :cool: vahetasin filtri ära ja nüüd kõik ok ;)
tsonnyboy
Huviline
Postitusi: 287
Liitunud: 03.04.2006 00:54 03
Peamine sõiduk: BMW 525i
Asukoht: Aravete

Postitus Postitas tsonnyboy »

oi jumal,see õpetus on mul 100 moodi üle proovitud,et äkki jäi ikka midagi kahesilma vahele,mainiks ära,terve keskkonsool ja pardatsokk on maga võetud isegi,et täpselt näeks kõik ära aga EI OLE,ja see mõõk on mul LÜHIKENE ja SIRGE mitte pikk ja kumerate äärtega...
kui ma mõõga välja võtan siis sisse piiludes ei paista olema mingit kohta ega mitte midagi kus see salongifilter ollagi saaks,ja siis tuletan seda ka meelde,et mul on 6 nupuga,kont ja värgid peal,ja siiamaani absoluutselt kõiki õpetusi olen näinud pika mõõga ja 4-ja nupuga soendussüsteemidele
viewtopic.php?f=4&t=195006" onclick="window.open(this.href);return false;
Ergo750
Huviline
Postitusi: 1103
Liitunud: 04.09.2005 16:14 50
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Ergo750 »

tsonnyboy kirjutas:oi jumal,see õpetus on mul 100 moodi üle proovitud,et äkki jäi ikka midagi kahesilma vahele,mainiks ära,terve keskkonsool ja pardatsokk on maga võetud isegi,et täpselt näeks kõik ära aga EI OLE,ja see mõõk on mul LÜHIKENE ja SIRGE mitte pikk ja kumerate äärtega...
kui ma mõõga välja võtan siis sisse piiludes ei paista olema mingit kohta ega mitte midagi kus see salongifilter ollagi saaks,ja siis tuletan seda ka meelde,et mul on 6 nupuga,kont ja värgid peal,ja siiamaani absoluutselt kõiki õpetusi olen näinud pika mõõga ja 4-ja nupuga soendussüsteemidele
Mõõk läheb läbi plastkaane,mis peaks ära käima ülemise pöördnupu ja alumise kruvi lahtikeeramisega ! Just selle kaane taga ongi filter (tavaliselt) !
Kasutaja avatar
Sten
Huviline
Postitusi: 996
Liitunud: 02.07.2007 16:55 24
Peamine sõiduk: Trafic
Asukoht: Linn
Kontakt:

Postitus Postitas Sten »

Ergo750 kirjutas:
tsonnyboy kirjutas:oi jumal,see õpetus on mul 100 moodi üle proovitud,et äkki jäi ikka midagi kahesilma vahele,mainiks ära,terve keskkonsool ja pardatsokk on maga võetud isegi,et täpselt näeks kõik ära aga EI OLE,ja see mõõk on mul LÜHIKENE ja SIRGE mitte pikk ja kumerate äärtega...
kui ma mõõga välja võtan siis sisse piiludes ei paista olema mingit kohta ega mitte midagi kus see salongifilter ollagi saaks,ja siis tuletan seda ka meelde,et mul on 6 nupuga,kont ja värgid peal,ja siiamaani absoluutselt kõiki õpetusi olen näinud pika mõõga ja 4-ja nupuga soendussüsteemidele
Mõõk läheb läbi plastkaane,mis peaks ära käima ülemise pöördnupu ja alumise kruvi lahtikeeramisega ! Just selle kaane taga ongi filter (tavaliselt) !
See nö. tavaline on sellisel juhul kui autol kasutatakse `Behri `mõõka ja soenduse juhtimis plokki , kuid ei kehti lühikese ( Siemensi ) mõõga ja ploki puhul .

Mina endal võtnud soenduse molekulideks ( Siemens ) ja ei leidnud sealt ei filtrit ega ka selle kohta ja pole kahe aasta jooksul uduseks läinud ...

Aaa ja kindalaegast EI OLE VAJA ära võtta :!:
tsonnyboy
Huviline
Postitusi: 287
Liitunud: 03.04.2006 00:54 03
Peamine sõiduk: BMW 525i
Asukoht: Aravete

Postitus Postitas tsonnyboy »

mul on jah see SIEMENSI oma,selge siis vähemalt tean,et mul pole salongifiltrit
ma nagu kindluse mõttes kiskusin osadeks kõik,et mõnel on salongifiltrid ju pardatsoki üleval kuskil nurkades ja igast imelikes kohtades näinud igast marki maisnatel neid:D
viewtopic.php?f=4&t=195006" onclick="window.open(this.href);return false;
Tarvo
Huviline
Postitusi: 1998
Liitunud: 20.10.2003 23:53 19
Asukoht: Harjumaa

Postitus Postitas Tarvo »

Selle video põhjal väidaks, et kui on täiskliima, siis on filter seal ka olemas:

Vasta