e38 kütusepump

Spetsiifilisemad arutelud ning nõuanded
Vasta
reimoe65
Huviline
Postitusi: 31
Liitunud: 29.11.2012 21:07 15
Peamine sõiduk: BMW e65

e38 kütusepump

Postitus Postitas reimoe65 »

Tervist.
Kuna autol endiselt selline probleem, et läheb väga hästi käima, aga siis sureb 5-10 sekundi pärast välja ja nii kogu aeg siis mõtlesin põhjaalust pumpa vaadata. Võtsin pumbalt selle vooliku otsast ära mis edasi mootori poolele läheb ja keerasin süüte sisse. natukene aega tuleb ilusti kütet ja siis hakkab rohkem õhku kui diislit tulema. Milles asi võib olla? Kuskilt lekib kütusepaak ka, kas selles saab asi olla? Üritan seda hoovis kuskil tungi peal teha ja ei pääse ilusti auto alla kah, et paagi vaadata. Diagnostikast niipalju, et olen kuskil soomes sügaval metsas ja kui mul oleks olnud siiamaani võimalus diagnosti teha siis ma oleks seda ammu teinud. Niiet seda siis palun mitte soovitada. Auto on siis 1999a kolme liitrine 135kw diisel.

Ette tänades Reimo.
replikant
Huviline
Postitusi: 94
Liitunud: 30.08.2010 08:26 13

Re: e38 kütusepump

Postitus Postitas replikant »

Esmalt kõrvalda kõik lekked.
Kasutaja avatar
ändi
Huviline
Postitusi: 491
Liitunud: 03.11.2006 21:16 26
Peamine sõiduk: X3
Asukoht: Autodoonor
Kontakt:

Re: e38 kütusepump

Postitus Postitas ändi »

Kui palju paagis kütust? Kas alla veerand paagi? Võib näiteks olla paagipump kutu. Mina olen niimoodi kontrollinud, et võtad põhjapumbal pistiku lahti (voolikud jäävad külge). Siis võtad tagaistme all oleva luugi ära ja seal paistab sul üks voolik. Võtad selle vooliku paagi küljest lahti ja pistad pudelisse. Siis keerad süüdet. Kui sealt kütust tulema ei hakka, siis uut paagipumpa vaja.
tel 529 0267
730d ex,728 ex, E39ex, E53 ex
reimoe65
Huviline
Postitusi: 31
Liitunud: 29.11.2012 21:07 15
Peamine sõiduk: BMW e65

Re: e38 kütusepump

Postitus Postitas reimoe65 »

ändi kirjutas:Kui palju paagis kütust? Kas alla veerand paagi? Võib näiteks olla paagipump kutu. Mina olen niimoodi kontrollinud, et võtad põhjapumbal pistiku lahti (voolikud jäävad külge). Siis võtad tagaistme all oleva luugi ära ja seal paistab sul üks voolik. Võtad selle vooliku paagi küljest lahti ja pistad pudelisse. Siis keerad süüdet. Kui sealt kütust tulema ei hakka, siis uut paagipumpa vaja.



Paagipumbaga oli mul varem jama. Vahetasin selle ära ja siis auto toimis ilusti. Kasutatud pumba vastu vahetasin siiski (vana omanik andis kaasa). See natuke teistmoodi, aga toimis. Aga nüüd kui see välja suremise probleem tekkis siis tankisin korra mingi 40-50 liitrit ja ikkagi oli täpselt sama jama.
Vasta