E39 97.a.PROBLEEM

Spetsiifilisemad arutelud ning nõuanded
Vasta
markko75
Huviline
Postitusi: 39
Liitunud: 11.04.2008 08:18 56
Asukoht: Valga

E39 97.a.PROBLEEM

Postitus Postitas markko75 »

Probleem siis selline et spidomeetri seier otsustas enam mitte kiirust näidata ,lisaks ABS tuli põleb ja ei toimi,veojõukontroll sama asi tuli põleb ja ei toimi ja veel kütuse kulu näitaja ei tööta.Korra nagu töötasid, kui olin natuke sõitnud siis aga jälle keeldusid töötamast ...ANDKE NÕU.
Markko 523i
TarMoH
Huviline
Postitusi: 1260
Liitunud: 21.12.2008 09:21 34
Asukoht: Tallinn/Tartu

Re: E39 97.a.PROBLEEM

Postitus Postitas TarMoH »

Tundub, et üks ABS'i andur läbi. Minumeelest sellised sümptomid olid, kui tagumine vasak? läbi :roll: Ei ole kindel selles. Uuri seda teemat http://foorum.bmw-club.ee/viewtopic.php ... =abs+andur Seal kirjas ka midagi - kahjuks palju lehekülgi kadunud.
tarz
Huviline
Postitusi: 27
Liitunud: 08.12.2009 21:45 10

Re: E39 97.a.PROBLEEM

Postitus Postitas tarz »

Peaks olema jah tagumine vasak abs andur läbi, see annab infi kiiruse kohta.mul endal selline probleem et esimene abs andur läbi, vahetasin ära tuli küll kustus kohe ära aga nagu sõitma hakkasid läks põlema ja käigukasti viskas avarii resiimile,hoiab neljandat käiku sees.hiljem panin vana katkise tagasi käigukast korras aga abs tuli põleb ja vahel kustub ära.
markko75 kirjutas:Probleem siis selline et spidomeetri seier otsustas enam mitte kiirust näidata ,lisaks ABS tuli põleb ja ei toimi,veojõukontroll sama asi tuli põleb ja ei toimi ja veel kütuse kulu näitaja ei tööta.Korra nagu töötasid, kui olin natuke sõitnud siis aga jälle keeldusid töötamast ...ANDKE NÕU.
Vasta