Bmw 535 1991.a. kojameeste jama

Spetsiifilisemad arutelud ning nõuanded
Vasta
Kasutaja avatar
dracs1
Huviline
Postitusi: 39
Liitunud: 09.12.2004 23:40 38
Asukoht: tallinn

Bmw 535 1991.a. kojameeste jama

Postitus Postitas dracs1 »

tere.....kas keegi oskaks öelda et mis viga...kui mu kojamehed autol vaid kõige kiiremal reziimil töötavad. ja miks soojendus on lakanud töötamast. kõik tuled põlevad....aga soojust ei tule:S oskab keegi nõu anda`?
Kasutaja avatar
Viljar
Huviline
Postitusi: 5047
Liitunud: 02.01.2004 21:25 37
Asukoht: Tallinn-Harjumaa

Postitus Postitas Viljar »

Kui nad sul koha peal ainult kõige kiiremalt töötavad, siis on see normaalne, sest nigu hakkad sõitma, siis tuleb teine kiirus veel juurde.
Kui ei tule siis on kaitse läbi.
Aga ma täpselt aru ei saa, et kõik tuled põlevad aga soojust ei tule, et siis kui tuled maha võttad, hakkab sooja tulema :roll: Ma usun, et sul ei tule tuledega ega tuledega seda sooja ja on samuti mõni kaitse läbi, või siis mootor kinni jooksnud.
Mercedes EQS 450+ 2022
Kasutaja avatar
priitv8
Huviline
Postitusi: 8274
Liitunud: 04.02.2004 10:59 34
Asukoht: city

Postitus Postitas priitv8 »

Alustaks sellest, et millise kliimaseadmega tegu? nuppude või rullikutega.
Kas salongiventikas töötab (õhku puhub)?
Kojameeste kohta olen siin korra juba täpselt seda juttu kirjutanud. Hint: kontrolli kiiruse signaali olemasolu.
Priit
540iX 240kW/450Nm, aga ikka pooled silindrid puudu!
Kasutaja avatar
dracs1
Huviline
Postitusi: 39
Liitunud: 09.12.2004 23:40 38
Asukoht: tallinn

kaitsmed jne

Postitus Postitas dracs1 »

aga kus need kaitsmed asuda võiksid...ma suht värske autoomanik....ja pole veel eriti aega olnud...et ta avarusi väga täpselt uurida. ja puhur jah ei tööta mitte mingil juhul....selle valgustuse all ma tegelt midagit muud mõtlesin....aga jah palju see uus ventikas siis maksta võib...mis väidetavalt kinni kiilund..
Kasutaja avatar
Viljar
Huviline
Postitusi: 5047
Liitunud: 02.01.2004 21:25 37
Asukoht: Tallinn-Harjumaa

Postitus Postitas Viljar »

Ega ta ei pruugigi kinni kiilunud olla, võib olla rostaat (vendika nupp)
Selle kojamehe üks kaitse näiteks minul on taga istme all, muidugi kui on originaal maki asemel pandud miski muu, siis võib seal vale ühendus olla, kui ma ei eksi.
Mercedes EQS 450+ 2022
Kasutaja avatar
priitv8
Huviline
Postitusi: 8274
Liitunud: 04.02.2004 10:59 34
Asukoht: city

Postitus Postitas priitv8 »

Jah, valed raadiopaigaldused tihti selle kiirusesignaali tuksi keeravad.
Kliimaseadmest sa ei kirjuta. Kui on tavaline, siis on takistipakk, aga 4. kiirus töötab siis alati. Kui on kliimaautomaat, siis võib olla viga mõõgas ("sword"). Vt. www.bmwe34.net on sellest kindlasti jutt olemas.
Priit
540iX 240kW/450Nm, aga ikka pooled silindrid puudu!
Vasta