vajan abi. auto E34 525 TDSA- 93 aasta

Spetsiifilisemad arutelud ning nõuanded
Vasta
tynka
Huviline
Postitusi: 8
Liitunud: 11.05.2007 17:04 57
Asukoht: kagu-eesti

vajan abi. auto E34 525 TDSA- 93 aasta

Postitus Postitas tynka »

otsisin foorumist aga selget vastust ei saanud. olen naine ja auto paar päeva tagasi soetatud. probleem järgmine: automaatkäigukast ja kui paned P pealt D-le...käib kaks jõnksu ja sureb välja...sama lugu R-ile pannes. täna 90 kraadisel pöördel suri ka keset teed ära. sõidu ajal kõik norm.
õli ja õhufilter eile vahetatud. küttefiltrit veel ei saanud. kas viga käigukastis? eelmise omaniku sõnul 2 aastat tagasi õli vahetatud.
juhul kui rumal küsimus, naisterahvale võiks andestada
:)
Kasutaja avatar
toivoku
Huviline
Postitusi: 12044
Liitunud: 04.02.2003 23:56 20
Peamine sõiduk: 524td
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: vajan abi. auto E34 525 TDSA- 93 aasta

Postitus Postitas toivoku »

tynka kirjutas:otsisin foorumist aga selget vastust ei saanud. olen naine ja auto paar päeva tagasi soetatud. probleem järgmine: automaatkäigukast ja kui paned P pealt D-le...käib kaks jõnksu ja sureb välja...sama lugu R-ile pannes. täna 90 kraadisel pöördel suri ka keset teed ära. sõidu ajal kõik norm.
õli ja õhufilter eile vahetatud. küttefiltrit veel ei saanud. kas viga käigukastis? eelmise omaniku sõnul 2 aastat tagasi õli vahetatud.
juhul kui rumal küsimus, naisterahvale võiks andestada
:)
aga kohapeal gaasi vajutades ei tossa ja tundub nagu jõudu olevat? kõikse lithsam sul vast valdeku või patriku või truumu poole oma murega minna :)
ivo525tds_e34
Huviline
Postitusi: 11
Liitunud: 14.12.2005 22:04 26
Asukoht: pärnu

Postitus Postitas ivo525tds_e34 »

vaheat kytte filter ka ära!mul oli yks kord nii umbes et auto lihtsalt enam käima ei läinud!vahetasin kyte filtri ära ja töötas väga hästi!
Kasutaja avatar
zeck
Huviline
Postitusi: 995
Liitunud: 08.01.2006 03:22 13
Peamine sõiduk: BMW F21 116i
Asukoht: fin

Postitus Postitas zeck »

Tee nii: pane tühikäigul puhur kõige kiirema astme peale tööle, ja keera kiiresti rooli välja paremale ja vasakule. Kui pöörded kõiguvad või sureb mootor hoopis välja, siis on sul arvatavasti küttepumba pealmine ehk elektrooniline osa läbi. B-osana maksab umbes 4500-5000.- ja kui soovid autoga pikemalt sõita siis soovitan sul seda ära vahetada. Odavaks ja ajutiseks lahenduseks võib aga tühikäigu pöördeid tõsta, Patriku juures näiteks ;)
BMW Custom 525td (müüdud), BMW e30 316i '88(müüdud), BMW e39 535i(müüdud), BMW e36 316i compact, BMW F21 116i
tynka
Huviline
Postitusi: 8
Liitunud: 11.05.2007 17:04 57
Asukoht: kagu-eesti

Postitus Postitas tynka »

tänan vastuste eest :)
aga veel selline probleem, et hommikul käivitades pöörded 500 peal ja sureb välja. nii paar korda ja lõpuks käima jäädes gaasi nagu polekski...
mõned minutid käib ja siis kõik korras. kas nii peabki olema?
hiljem käivitub kohe ja kõik toimib. see juhtus täna hommikul, muidu läksid pöörded käivitusmomendil 1500 peale ja siis langes. kas järjekordne jama?
tuleb vist kuskile asjatundjate poole pöörduda, tundub, et sain kehva auto :cry: aga ilus vähemalt!
tynka
Huviline
Postitusi: 8
Liitunud: 11.05.2007 17:04 57
Asukoht: kagu-eesti

Postitus Postitas tynka »

ok...sellele probleemile sain lahenduse. asi arvatavasti immos, mis ei funktsi nii korralikult, kui peaks.
Veljo_V
Huviline
Postitusi: 2638
Liitunud: 27.04.2006 21:57 54

Postitus Postitas Veljo_V »

viga arvatavasti ikkagi pumbas, lase kuskil stendi viia, üldjuhul elektrooniline osa kulunud!
tynka
Huviline
Postitusi: 8
Liitunud: 11.05.2007 17:04 57
Asukoht: kagu-eesti

Postitus Postitas tynka »

a palju see kõik maksma võib minna? :lol:
olen loll ja algaja...elu esimene bemm ja automaat. niigi pankrot!!! viimased säästud bemmi panustatud.
õigem oleks vist ikka liising kaela võtta ja mingi uus. aga mulle meeldib just see...mille sain. saaks ometi sõidukorda :cry: plekk on tip-top :Pseest ilus, hele, puhas...terve.
palju see pumbajama maksta võib? samas...erilist tossu pole märganud. käivitamisel veidike, nagu diisel ikka. eelmine auto (opel) igatahes tossab hullemini...ja minek ka parem kui bemmil :(
nu ei oska midagi peale hakata...tartu um...??? ja ikkagi suur küsimus, kas saab autost asja. või sain nii p....pidi, kui veel saada saab? aga samas, eelmine omanik sõitis igapäevaselt ja tema sõnul...no problems!!!
mulle meeldib bmw!!!!
Kasutaja avatar
toivoku
Huviline
Postitusi: 12044
Liitunud: 04.02.2003 23:56 20
Peamine sõiduk: 524td
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas toivoku »

sellest teemast usun,et leiad piisavald adekvaatse mehe kes suudab korda teha su auto :) tee siis autost teema kah lugejate autode alla, tahaks kah näha kui kenake ta on :)
http://foorum.bmw-club.ee/viewtopic.php?t=10304
Vasta