e34 Vendimootori vahetamine.

Spetsiifilisemad arutelud ning nõuanded
Vasta
Kasutaja avatar
doctort
Huviline
Postitusi: 69
Liitunud: 21.10.2006 14:09 22
Asukoht: elva

e34 Vendimootori vahetamine.

Postitus Postitas doctort »

Hakkan homme vihma käes uut vendimootorit paigaldama kuna ilma selleta ei ole võimalik sõita kui klaasid on udused. Pole enne seda tööd teinud. Andke näpunäiteid või mingeid õpetustega veebilehti. Vana mootor on eemaldatud kuid mitte minu poolt. Autoks on siis 520 91 aasta.
'


tänud
spy4
Huviline
Postitusi: 129
Liitunud: 30.09.2004 09:57 40

Postitus Postitas spy4 »

Lugu peaks välja nägema enam vähem nii, et teed kapoti lahti ja eemaldad kojameeste all oleva plastiku ja sealsamas oleva kapotitihendi, siis tuleb lahti keerata üks pikk asjandus, kuhu juhtmed sisse lähevad(ei tea selle nime). seda ära võtta ei saa aga natuke eemale annab sikutada, siis keerad lahti kõik kruvid mis selle pikka julla taga oleva plastiku küljes on, et see plastik ära võtta. Peale selle eemaldamist näed musta plastmassist jullat ( nagu kaks turbot oleks omavahel kokku pandud.) Selle all ongi vent tee klambrid lahti ja võta turbode moodi plastik ära, keera vent lahti ja vaheta ära.
Seda tuleb mainida, et antud töö sooritamiseks ruumiga väga priisata ei ole... läheb millimeetripealt enamvähem:)

Vabandan mu võhiklikku kirjaviisi aga ma ei tea täpselt nende osade nimesid mida julladeks ja asjandusteks nimetasin.
Loodan, et said miskit abi:)

Parimatega,
Tõnu
"Olukord on ****, see on aga meie tuleviku väetis"- L.Meri
Kasutaja avatar
priitv8
Huviline
Postitusi: 8286
Liitunud: 04.02.2004 10:59 34
Asukoht: city

Postitus Postitas priitv8 »

Kojameeste alust plasti pole kindlasti vaja eemaldada.
Ja milleks siis Internet? 150%-l juhtudest on kuskil keegi kindlasti juba sama probleemiga tegelenud!
http://www.nmia.com/~dgnrg/page_15.htm
Priit
540iX 240kW/450Nm, aga ikka pooled silindrid puudu!
spy4
Huviline
Postitusi: 129
Liitunud: 30.09.2004 09:57 40

Postitus Postitas spy4 »

vahetasin seda ammu ja mälu järgi kirjutasin...
"Olukord on ****, see on aga meie tuleviku väetis"- L.Meri
Kasutaja avatar
doctort
Huviline
Postitusi: 69
Liitunud: 21.10.2006 14:09 22
Asukoht: elva

Postitus Postitas doctort »

tänud info eest
Vasta