E39 signalisatsioon

Spetsiifilisemad arutelud ning nõuanded
Vasta
Kasutaja avatar
Kalev_K
Huviline
Postitusi: 92
Liitunud: 10.12.2006 22:08 27
Asukoht: järvamaa

E39 signalisatsioon

Postitus Postitas Kalev_K »

Nii, ostsin siis oma esimese bmw, tegu on 98a. 520. Auto ilus ja hea ainult ma ei saa aru kas tal on signa peal või ei ole, uksed paneb lukku aga muud ma ei saa aru ja midagi vilkuma ka ei hakkka. Kui tal pole signat kas on seda võimalik kusagil paigaldada normaalse hinna ja kvaliteediga?? On äki võimalik signa sama puldi/võtme alla panna kust uksi lukustab sest mingit lisa pulti nagu võtmetekülge küll tolgendama ei tahaks?!
E39 520. 98.a Ise olen rahul!
Kasutaja avatar
523
Huviline
Postitusi: 121
Liitunud: 12.03.2006 16:48 55

Re: E39 signalisatsioon

Postitus Postitas 523 »

vello kirjutas:On äki võimalik signa sama puldi/võtme alla panna kust uksi lukustab sest mingit lisa pulti nagu võtmetekülge küll tolgendama ei tahaks?!
esindus e. UM abiks ja hind ka normaalne :lol: :idea:
vello kirjutas:ainult ma ei saa aru kas tal on signa peal või ei ole, uksed paneb lukku aga muud ma ei saa aru ja midagi vilkuma ka ei hakkka.
Auto ostsid labist või uurisid ja küsisid ka midagi :roll:
BMW
Kasutaja avatar
Kalev_K
Huviline
Postitusi: 92
Liitunud: 10.12.2006 22:08 27
Asukoht: järvamaa

Postitus Postitas Kalev_K »

ei ost lambist, kui ostsin siis nagu paberite järgi oli alarm peal aga nagu suurt tähelepanu enam ei keeranud sellele on see tehase immo võtmes ainult vist?? :roll: UM abiks???? :roll: ja mis oleks see normaalne hind seal esinduses?
E39 520. 98.a Ise olen rahul!
Kasutaja avatar
TiitR
Huviline
Postitusi: 6439
Liitunud: 24.05.2006 19:16 00
Peamine sõiduk: E70 xDrive30d
Asukoht: Tartumaa + Ida-Viru

Postitus Postitas TiitR »

Väljaspoolt Eestit ei armastata jah eriti signat peale toppida. Sinu puhul arvan, et tegu nagu ikka puldist kesklukuga + tehase immoga. Ja saab panna küll signa võtmesse.
Enne: E30-1,8i/2,5i/2,4d, E34-2,4tda/2,5tds, E36-2,5td, E39-3,0d/3,0da, 2xE60-3,0da, E70 3.0sd M-pakett
Nüüd: ´12a. VW Passat 2.0 tdi DSG;´09 E70 3.0d M-pakett, ´85a. VAZ 21063, ´05a. Škoda Octavia 2.0 tdi DSG
Kasutaja avatar
Rando535
Huviline
Postitusi: 295
Liitunud: 29.06.2006 18:58 09
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Rando535 »

minul oli nii et alarm käis koos luku mehhanismiga. läks siis puldilt uksed lukku ja alarm samaga peale. kuna mul auto kuulub pangale siis pidin tegema nii et seadistati ringi. nüüd kui vajutan uksed lukku läheb alarm peale. ja maha tuleb ka ainult puldiga uksi avades. kui keeran võtmega lahti siis hakkab karjuma.
aga mulle just meeldibki see et kui läheb alarmi alla siis ei käi mingit piiksu ega suunad vilgu.
kõige lihtsam on testida on nii et tee kapott lahti, hoia käega kapoti andurit all. vajuta puldist lukku ja siis mingi aja pärast võtad käe ära. kui on alarm siis peab kohe karjuma hakkama. ja alarmi tuluke peaks vilkuma ju peegli küljes;)
patrik
Huviline
Postitusi: 4595
Liitunud: 19.01.2003 20:29 39
Asukoht: BMW diagnstika, Kuma tee 8, Peetri
Kontakt:

Postitus Postitas patrik »

kui originaalkapotilüliti olemas siis on ka alarm. kui ei ole siis alarm puudu.
saab kas programmeerida ja järelpaigaldada originaal alarmi ( juurde pasun, lüliti, led(peegel), kallutus ja mahuandur pluss juhtmestik, kronsad, katted ja paigaldus ning programmeerimine- circa 5000) või orig puldist juhitav mitteoriginaalalarm ( ligi poole odavam)
Ära saada mulle sõnumit, helista! Tel:5028520
Kasutaja avatar
Kalev_K
Huviline
Postitusi: 92
Liitunud: 10.12.2006 22:08 27
Asukoht: järvamaa

Postitus Postitas Kalev_K »

no selge praegu, katsetan need kõik eelpool soovitatud variandid läbi ja kui signat pole siis tuleb seda kiiremas korras sebima hakata sest ilma kohe mitte ei saa!
E39 520. 98.a Ise olen rahul!
Kasutaja avatar
Kalev_K
Huviline
Postitusi: 92
Liitunud: 10.12.2006 22:08 27
Asukoht: järvamaa

Postitus Postitas Kalev_K »

aga kus seda mitte originaal signat paigaldatakse ja kas see on ka norm asi ??
E39 520. 98.a Ise olen rahul!
Kasutaja avatar
Kristjan_K
Huviline
Postitusi: 1780
Liitunud: 04.06.2004 17:31 37
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Kristjan_K »

patrik kirjutas: või orig puldist juhitav mitteoriginaalalarm ( ligi poole odavam)
Kas selle puldi sisse ka mingi vidina suudad installida, milles algupäraselt ainult lamp(patarei+led) on/oli?
Kasutaja avatar
antzpoiss
Huviline
Postitusi: 63
Liitunud: 06.09.2009 02:35 57
Asukoht: Tallinn

Re: E39 signalisatsioon

Postitus Postitas antzpoiss »

Mul sama asi et E39, 1998 a 520i, tegemist venemaal sõitnud autoga, talle peale paigaldatud " pantera " signa, lisaks võtmel olevale puldile on eraldi signa pult. kuid jama on selline, et signa puldiga autot kinni pannes suunatuled vilguvad, maha võttes samamoodi. kui teen uksed lahti võtmest või võtme nupust, siis hakkavad ohutuled vilkuma ja enne järgi ei jää kui nn " signa " peale panna ja maha võtta. karjuma ta mitte mingil juhul ei hakka. Kapoti alt ega mujalt pole ma signa enda seadeldist leidnud, et ei oska öelda kas talt siis kõlar maha kistud või lihtsalt pandud sinna midagi et uste lukustamisel ka lahtised aknad kinni lükkaks. või on siis signa kõlar omadega läbi? Tean et enne kui auto ostsin, on tollel rüüstajad sees käinud maki ja kütusepaagi kallal, äkki nemad ongi midagi lammutanud seal?

kas keegi teab siis kuhu alarm paigaldatakse, ja mida jälgima peaks? või on tegemist suvalise süsteemiga?
> hate the game, not the player <
Kasutaja avatar
CrazyBull
Huviline
Postitusi: 6
Liitunud: 30.07.2007 14:11 12

Re: E39 signalisatsioon

Postitus Postitas CrazyBull »

Mure suht samasse aukku: tegemist 99 aasta e39 touring 520. Üks võti, ühe puldiga signa, ja klaviatuuriga immo.
Aga vaja oleks kahte võtit ja, et signa töötaks võtmest. (selle klaviatuuriga immo võib minupoolest ära rebida)
Kes teeks ja mis raha eest?
once BMW, allways BMW
Vasta