E39 aku probleem

Spetsiifilisemad arutelud ning nõuanded
Vasta
Kasutaja avatar
Elari177
Huviline
Postitusi: 28
Liitunud: 25.01.2018 21:52 55

E39 aku probleem

Postitus Postitas Elari177 »

Mul hetkel peal 95ah. Elektroonikat väga pole. Köik stock. Aga kui auto seisab ala 3 päeva, siis aku kutu. Aga olen tähele pannud, et kliima jääb peale süüte välalülitamist mdea tiksuma vms. Aku korrasolekut ka päris täpselt ei tea. Kus Tallinnas kontrollida? Palju maksab?
Ja olen proovinud seda, kui lukku panna ja oodata 15-16m siis käigukasti tuli kustub.
Ette tänades,
Elari
ttsys
Huviline
Postitusi: 5711
Liitunud: 20.07.2011 17:24 45
Asukoht: Tallinn, Tel:51905398
Kontakt:

Re: E39 aku probleem

Postitus Postitas ttsys »

Akule lase teha 3-mode test. Akude analüsaator-tester reeglina igas korralikus akudega tegelevas üksuses või siis rem. töökojas. See võtab 10-15min ja sellega välistatakse kõik aku- ja laadimise probleemid.
Üldiselt minu käest saab neid analüsaatoreid ja/aga testimistele ei jätku otseselt jõudeaega. Kui mõne akufirma poole pöördud murega ja ühtlasi otsid lahendust uue aku näol siis reeglina ei küsita selle testi eest raha, aga ei ole muidugi fakt.
Kasutaja avatar
tartmo
Huviline
Postitusi: 100
Liitunud: 11.06.2014 11:35 26
Peamine sõiduk: BMW 523iAT Toyota Supra 3,0 turbo targa
Telefon: 58633855
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Re: E39 aku probleem

Postitus Postitas tartmo »

Elari177 kirjutas:Mul hetkel peal 95ah. Elektroonikat väga pole. Köik stock. Aga kui auto seisab ala 3 päeva, siis aku kutu. Aga olen tähele pannud, et kliima jääb peale süüte välalülitamist mdea tiksuma vms. Aku korrasolekut ka päris täpselt ei tea. Kus Tallinnas kontrollida? Palju maksab?
Ja olen proovinud seda, kui lukku panna ja oodata 15-16m siis käigukasti tuli kustub.
Ette tänades,
Elari
Kliimasiil üldjuhul-jätab puhuri vaikselt tööle-ise ostsin 65 euriga Forsist uue ja korras
GIRLS WITH BEARDS SHOULD BE NOT TRUSTED
Kasutaja avatar
Elari177
Huviline
Postitusi: 28
Liitunud: 25.01.2018 21:52 55

Re: E39 aku probleem

Postitus Postitas Elari177 »

tartmo kirjutas:
Elari177 kirjutas:Mul hetkel peal 95ah. Elektroonikat väga pole. Köik stock. Aga kui auto seisab ala 3 päeva, siis aku kutu. Aga olen tähele pannud, et kliima jääb peale süüte välalülitamist mdea tiksuma vms. Aku korrasolekut ka päris täpselt ei tea. Kus Tallinnas kontrollida? Palju maksab?
Ja olen proovinud seda, kui lukku panna ja oodata 15-16m siis käigukasti tuli kustub.
Ette tänades,
Elari
Kliimasiil üldjuhul-jätab puhuri vaikselt tööle-ise ostsin 65 euriga Forsist uue ja korras
Nüüd võtnud kaitmse nr9 (kliima oma) välja õhtuti ja pole enam muret olnud. Ja see hääl tuleb kliimaplokist. Voibolla see kutu.
Vasta