e39 mure

Spetsiifilisemad arutelud ning nõuanded
Vasta
*Maku*
Huviline
Postitusi: 62
Liitunud: 30.01.2011 22:14 23

e39 mure

Postitus Postitas *Maku* »

Tervist, mure järgmine,masinaks E39 2.0i, nimelt 9000 km sõitnud selle autoga ning koguaeg on olnud see sama viga küljes. Mootor hakkab sooja peaga suitsema valget(mitte sinist). Muidu mootoritöös pole mingeid tõrkeid olnud, alati ilusti käivitunud ning sõidab ilusti. Samal ajal haiseb ka auto päris korralikult bensiini järgi ja nüüd on endal tõsiselt kopp ees juba, ja tuleks midagi ette võtta. Õlikulu on päris suur ning samuti kaob ka jahutusvedelik. See 9000 mis ma olen sõitnud, olen õli kallanud 10 liitrit umbes. Sumps ei ole märg. Kas on plokikaan?(Samas auto sõidab ning survet pole, keema ei lähe). Milles võib olla probleem ?
Kasutaja avatar
arnis
Huviline
Postitusi: 7831
Liitunud: 11.01.2011 21:28 08
Peamine sõiduk: BMW i3
Asukoht: Keila

Re: e39 mure

Postitus Postitas arnis »

Kui oled juba 9000km sõitnud ja midagi pole ette võtnud, siis vaevalt et sa ise
asja ära remondid.

Katki on, mootor. Huvitav, mis sa arvad, milles on probleem, kui
on kütusehais, õli kulub ja jahutusvedelik kaob. AGA MUIDU mootoritöös tõrkeid pole :lol:

Lisaks sellele, et pead likvideerima rikke (näiteks plokk kõver) tuleb likvideerida ka põhjus,
mis selle rikke põhjustas. Üldjuhul viskosiduri ja elektrivendi rike, sinna otsa hooldamata
radiaatorid ja veepump, termostaat ja jahutusvedelik.

Loodame, et soetasid selle sõiduki odavamalt kui 1200€, sest remont alla 300€ ei tule tavaliselt,
eriti kui sa endale teed.
Teen kodudes elektriasju korda. 36€/h. Anna murest märku. www.motovool.ee
Oled huvitatud elektriautodest ja tahad enda panuse anda? PS Oskad või tahad osata RS485, Modbus? PS!
Vasta