E39 525tds käivitub vahel pikalt.

Spetsiifilisemad arutelud ning nõuanded
Vasta
KGMK
Huviline
Postitusi: 24
Liitunud: 17.11.2014 21:04 06
Peamine sõiduk: BMW 7**

E39 525tds käivitub vahel pikalt.

Postitus Postitas KGMK »

Tere, viimasel ajal on hakanud vahel pikemalt käivituma, kõrgsurvepump on väidetavalt suhteliselt äsja remonditud. Pikem sõit, mootor soe, peale väljasuretamist koheselt käivitada läheb ka poolest pöördest, aga vahel linnavahel olles mootor kinni ca. 20min olnud ja siis tahab 3-4sek käiamist, nagu küte vajuks ära vms.. Äkki oskab keegi sellest segasest jutust aru saada ja mõne põhjuse pakkuda !?

Tänud ette asjalike vastuste eest!
Kasutaja avatar
jass161
Huviline
Postitusi: 825
Liitunud: 29.09.2013 16:17 41
Peamine sõiduk: E91
Asukoht: Viljandimaa

Re: E39 525tds käivitub vahel pikalt.

Postitus Postitas jass161 »

Peale öist seismist ka w?
KGMK
Huviline
Postitusi: 24
Liitunud: 17.11.2014 21:04 06
Peamine sõiduk: BMW 7**

Re: E39 525tds käivitub vahel pikalt.

Postitus Postitas KGMK »

1kord on võibolla olnud, aga muidu läheb hommikul ikka ilusti kohe käima. Külmalt käima pannes ja gaasi andes tuleb ka paar minutit tossu veidi, no nagu autodel külma mootoriga ikka, aga mul võibolla veidi rohkem kui peaks :)
Kasutaja avatar
jass161
Huviline
Postitusi: 825
Liitunud: 29.09.2013 16:17 41
Peamine sõiduk: E91
Asukoht: Viljandimaa

Re: E39 525tds käivitub vahel pikalt.

Postitus Postitas jass161 »

KGMK kirjutas:1kord on võibolla olnud, aga muidu läheb hommikul ikka ilusti kohe käima. Külmalt käima pannes ja gaasi andes tuleb ka paar minutit tossu veidi, no nagu autodel külma mootoriga ikka, aga mul võibolla veidi rohkem kui peaks :)
Sellest sõnast vähe kasu tehnika juures. Kas on või ei ole. Soovitaks esialgu paagisisest pumpa kontrollida.
Sokrates
Huviline
Postitusi: 35
Liitunud: 21.12.2013 16:16 19
Peamine sõiduk: 525 TDS
Asukoht: SaviCity

Re: E39 525tds käivitub vahel pikalt.

Postitus Postitas Sokrates »

Mul sama masin ja sama seis. Ise viskasin käega, et mind see ~3sek ei morjenda, hetkel nii sõitnud 40tuh ja muutusteta. Minu arust ei ole mõistlik suhteliselt vana auto puhul sellised asju remontida. Kui ükskord pump lõplikult peetis on küll siis aru saab :)
Kasutaja avatar
arnis
Huviline
Postitusi: 7837
Liitunud: 11.01.2011 21:28 08
Peamine sõiduk: BMW i3
Asukoht: Keila

Re: E39 525tds käivitub vahel pikalt.

Postitus Postitas arnis »

Sokrates kirjutas:Mul sama masin ja sama seis. Ise viskasin käega, et mind see ~3sek ei morjenda, hetkel nii sõitnud 40tuh ja muutusteta. Minu arust ei ole mõistlik suhteliselt vana auto puhul sellised asju remontida. Kui ükskord pump lõplikult peetis on küll siis aru saab :)
Täpselt nii. Kui 10 sekundit läheb aega, siis pumba mehhaaniline osa vaheteda, enne seda pole reaalselt vaja ;)
Teen kodudes elektriasju korda. 36€/h. Anna murest märku. www.motovool.ee
Oled huvitatud elektriautodest ja tahad enda panuse anda? PS Oskad või tahad osata RS485, Modbus? PS!
Vasta